15 תשובות
לא, וזה יוביל בדיוק למצב ההפוך
את האמת, לא בדיוק בסדר, ואת לא צריכה להרזות ככה, זה מסוכן
שואל השאלה:
למה זה יוביל למצב ההפוך?
אנונימית
שואל השאלה:
כאלו אני עד הצהריים לא אכלתי כלום בצהריים אכלתי צלחת קורפלנקס קטנה ובערב שליש צלחת מרק ואת השאר זרקתי בלי שאמא שלי תראה
אנונימית
לא זה לא בסדר וזה גם לא גורם באמת להרזייה מה שאת עושה אז עדיף שתפסיקי כי בעצם גם להרעיב את עצמך את בעצם פוגעת בעצמך בבריאות שלך וזה לא טוב שאת לא מכניסה אוכל לגוף שלך כי אוכל זה אנרגיה ואם את לא אוכלת אין לך אנרגיה פשוט
אמ הפרעות אכילה, אנורקסיה, וסבל, ועדיין לא להיות שלמה עם עצמך, טיפולים בבית חולים להבראה מזה, רצון להתגבר על זה, סיכוי שזה יחזור בסופו של דבר, שוב להילחם בזה, ואם אין לך טיפול מתאים לזה, אז מוות, ויש תופעות לוואי לא טובות, למשל אין מחזור וכל זה, את עושה טעות גדולה...
שואל השאלה:
טוב תודה
אנונימית
בבקשה, הפסיקי את זה מהר כל עוד אפשר, תעזרי לעצמך ותעשי דיאטה נכונה ואל תעשי את זה שוב, זה מסוכן, גם שתנסי ללמוד איך לאהוב את עצמך כמו שצריך.
ממש לא! זאת בכלל לא הדרך להרזות אם את רוצה את צריכה לעשות את זה בהדרגה ונכון. תתחילי מלהחליף את התפריט שלך לתפריט בריא יותר ולעשות ספורט (מה שאת מעדיפה) ככה את תרזי לא מהר מידי ולא לאט מידיי ותהיי בריאה ורזה ולא תהפכי להיות אנורקסית או משהו..
זה יעשה תהליך הפוך כי ברגע שתגיעי ל"משקל הרצוי" ותתחילי לאכול רגיל הגוף שלך "לא יסמוך עליך" ויאגור את השומן מה שיגרום לך לעלות הרבה במשקל.
מה גם שאוכל זה צורך קיומי וזה מסוכן לא לאכול..
אנונימית
ברוכה הבאה לעולם "הפרעות אכילה"/אנורקסיה...
שואל השאלה:
תודה לכולם
אנונימית
זה לא טוב כי הגוף שלך נכנס לסטרס ואז אוגר את השומנים ויוצא מכך שאת תשארי באותו משקל או שתעלי אפילו במשקל
שמרי על עצמך בבקשה.. אל תמשיכי להרעיב.