19 תשובות
מסוגלת
לא חושבת, זה ממש קשה
3 יחידות מתמטיקה קשה ליXD
זה מאוד קשה, אבל אפשרי בהחלט..
זה דורש המון השקעה, אז תהיי מוכנה לזה..

חשוב להדגיש, אל תעמיסי על עצמך מעל מה שאת מסוגלת, תעשי את המקסימום שלך.
בהצלחה:)
תלוי בבן אדם.. אני 5 יחל פיזיקה 5 יחל מדעי המחשב 5 יחל מתמטיקה ו5 יחל אנגלית, יש לי מדא, המון שיעורים במתמטיקה ואני מסתדרת אבל יש לי חברות שבמגמת גאוגרפיה ו3 יחל אנגלית 3יחל מתמטיקה וקשה להן... זה תלוי איך את מרגישה
הייתי בעבר ולא הצלחתי להתמיד עם מגשימים באותה תקופה הייתי 5 מתמטיקה ואנגלית, 5 פיזיקה, 10 מחשבים, 3 ביולוגיה ו5 חקלאות (בית ספר חקלאי, ביולוגיה וחקלאות זה חובה אצלי), ובנוסף מגשימים שני מפגשים באורך שלוש שעות.
עכשיו אני כבר לא ככה אבל, דברים השתנו.
נשרתי מפיזיקה, ממחשבים, ממגשימים וירדתי ל4 במתמט
שואל השאלה:
פרשת ממגשימים? מתי?
אתה שלם עם ההחלטה?
אנונימית
אני עכשיו עוד לא כזה אובייקטיבי כי התחלתי ללמוד רק לבגרות במתמטיקה אבל בתיכון אני חושב שאני אלך לנסות לעשות אפילו כמה תארים וחמש בריאלים ובאנגלית. לא יודע כמה זה מציאותי אני אגיע לשם ואראה.
זה בדיוק מה שאני חחח אבל בול וכן זה אפשרי להתמודד עם הרבה השקעה..
אני בת, ו-וואלה, לא יודעת אם אני שלמה. באותו הרגע זה הרגיש הדבר הכי נכון לעשות, לא מצאתי את עצמי מתחברת לכל הקונספט. בדיעבד, אולי עשיתי החלטה שגויה והייתי צריכה לתת לתכנית הזאת הזדמנות אמיתית לפני שהחלטתי לצאת ממנה.
החברים שלי ככה. אני בלי מדעי מחשב.
קשה מאד.
אפשרי אבל.
לא חושב שהייתי מסוגל.
ניסיתי להיות בתכנית פיזיקה פעם בשבועיים (כולל 5 פיזיקה, סך הכל 10 פיזיקה) והיה לי סבבה יחסית, פרשתי מראש כי ידעתי שזה יהיה קשה לשלב את זה עם שאר המקצועות בבית ספר.
אחרי כמה זמן עזבת? ואיך היו הציונים שלך שם?
סליחה שאני לא פונה בפרטי, אין לי מסםיק פרחים
ארבעה חודשים? הציונים שלי תמיד היו A+, מאה
שואל השאלה:
ולמה עזבת? היה לך קשה שם? אני פשוט מתלבטת מה לעשות עם עצמי.. הציונים שלי גם לא משהו אבל זה לא בעיקר כי אין לי מספיק זמן..
אנונימית
התכוונת לציונים שלי בבית הספר או במגשימים? בכל מקרה בשני המקרים הציונים שלי היו מצוינים.
פרשתי ממגשימים כי איבדתי עניין ולא היה לי זמן לזה תמיד, ואם המפגשים לא הספיקו לי, אז גם יש מלא שיעורי בית. יש אנשים שאין להם ראש לזה וחיי החברה, העבודה (עבדתי באותו זמן) חשובים להם לא פחות, כמוני. לכן פרשתי. מבחינת יכולות, אין לי ספק שיש לי את זה, אבל התכנית לא ענתה לצרכים שלי. באופן כללי, אני חושבת שכדי להצליח במגשימים, אתה צריך הרבה זמן, הרבה חיבה למחשבים, וסדר עדיפויות שבו יציאות או חברים או חופש הם לא בטופ, במילים אחרות- כאלה שאין להם חיים מחוץ ללימודים, או כאלה שמחשבים זה התחביב היחיד שלהם.
לא התאים לי בקיצור.
אני חושבת שהייתי מסוגלת.
בכל אופן בן דוד שלי נראה לי עושה את כל מה שאמרת וסבבה לו.
לא שמעתי שקשה לו או משהו
באותו הנושא: