5 תשובות
כן, יש קליפים שלו שבהם הוא שורף ספרי תנך, יש לו קעקוע של צלב קרס, ויש עוד המון המון הוכחות לכך, למרות שהוא ככה זה לא אמור למנוע ממך לשמוע אותו, אולי כבנאדם הוא רע אבל מוסיקה זה מוסיקה ולא צריך להתייחס לאיך היוצר כאדם.
הוא לא רומז במפורש חוץ מהקעקוע, אבל הוא כן נגד דתות שזה דבר לגיטימי במיוחד לכוכב רוק ועוד גותי, אז שריפת התנך וכל זה, זה נטו להראות התנגדות למערכת הדת שקיימת בעולם ולא פגיעה ספציפית בדת מסוימת.
לא נוח לי לחפש מהפלאפון כרגע, אבל מרלון שיחק בסדרה בעבר בתפקיד של נאו נאצי, וברעיון טען שזה היה נוח לו לשחק את מה שהוא, בנוסף יש לו באתר חולצות אנטישמיות ויש שטוענים שיש לו אוסף של דברים שקשורים לנאציזם, ויש עוד ועוד דברים, בפועל הוא דוגל בתורת השטן והוא שר על זה המון, הוא נגד דתות אבל מאמין בשטניזם, משהו שאני כאתאיסט גם מתעניין בו אבל רק בגדר המתעניין.
כן למה לא (:
מנסון לא אנטישמי. כן, הוא שיחק גנגסטר נאצי בסדרה. זה לא אומר שהוא נאצי -הוא רק משחק. בנוגע לשאר הדברים כמו שהוא שר נגד דת - הוא אתאיסט וכשהוא נגד דת הוא לא מדבר על יהדות, אלא על כל הדתות (בדגש על נצרות). הקעקוע שיש לו הוא רק כדי להיות פרובוקטיבי, כי כל הקריירה שלו בנויה מפרובוקטיביות ומהיותו שנוי במחלוקת. אותו דבר לגבי זה שהוא שורף לפעמים ספרי תנך - הכל חלק מהאישיות שלו בבמה.