10 תשובות
לא תמיד..
מה שכן קרה לי פעמים שחלמתי על משהו והוא קרה והרגשתי מוזר רצח
אנונימי
כן
מניסיון
50% נכון
לפעמים
אבל זה ממש לא מחייב
סתם שתדעו כמעט כל המשפטים כמו אלה^^צודקים, אבל לא בכל המקרים.
לפי דעתי כן, ברור שלא כל מחשבה קטנה אבל אם יש משהו שמעסיק המון זמן, זה יכול בהחלט לקרות
אז למה תמיד אני חושבת על הקראש שלי ושנהיה ביחד וזה לא קורה?
לא בהכרח.
מחשבה ומעשים יוצרים מציאות.
מחשבה יוצרת מוטיבציה (או חוסר מוטיבציה).
מוטיבציה מניעה את האדם (או מעכבת אותו).
האדם מעצב את המציאות שלו.
המציאות של האדם מתאימה את עצמה לתוך המציאות הכללית.
המציאות הכללית מורכבת ממה שקיים ובלתי ניתן לשינוי, ומהמציאות של כל בני האדם, המעוצבת על פי המניעים של כל אחד, כתוצאה מהמוטיבציה שמספקת המחשבה שלהם.

המחשבה יכולה לעצב את התפיסה שלנו של המציאות - והתפיסה שלנו של המציאות היא חלק גדול ממה שקובע איך תיראה המציאות שלנו - לפחות בעיננו. לכן המחשבה בעלת משקל גדול כל כך על המציאות.
HHH
אה אבל כן היה משהו ממש ממש מוזר. היה מישהו אחד שדיברתי איתו כמעט חצי שנה הוא היה גר בלונדון. ואז הוא ניתק איתי קשר למשך שנה בערך, בהתחלה הייתי ממש עצובה כי התגעגעתי לשיחות שלנו (היינו מדברים בסנאפ צאט). בקיצור פעם כשהיינו מדברים אז ההודעות של הסנאפצאט קפצו לי למסך וכל פעם כשראיתי את השם שלו הייתי מתלהבת ואז כשהוא ניתק קשר אז כל הודעה ששלחו לי הייתי ישר קופצת לבדוק אם זה הוא ומתבאסת כי זה לא היה הוא עד שהחלטתי להוציא את ההודעות הקופצות מהמסך כי זה עשה לי רע. ואז אחרי שנה כשכבר די שכחתי ממנו פתאום חשבתי עליו ואמרתילעצמי אפשר להחזיר את ההודעות הקופצות של הסנאפצאט וזה היה בלילה לפני שהלכתי לישון. ואז בבוקר אני רואה שהוא שלח לי הודעה. ממש נבהלתי זה היה ממש מוזר מה הסיכוי שהוא ישלח לי הודעה אחרי שנה כשחשבתי עליו בדיוק כשהחזרתי את ההודעות הקופצות?! זה היה אחד המוזרים!
לא, אם ארצה לעוףצמה אני אעוף?
אני מעתיד