16 תשובות
כמו שאמרת זה מבנה גוף.. ומבנה גוף לא ניתן לשנות
שואל השאלה:
אבל מבנה גוף תפוח זה סתם שומן בבטן שאפשר להוריד אז איך לא?
אנונימית
משקל/שומן ומבנה גוף זה לא בדיוק אותו דבר...
שואל השאלה:
אצלי זה סתם שומן
אנונימית
תפוח זה כתפיים רחבות.
אי אפשר לשנות את הכתפיים אבל את הבטן אפשר, לא את הבנה, את השומן.
חחח לא, לשעון אין כתפיים רחבות
אופס התבלבלתי בין המשולש.
אבל זה המבנה גוף ואי אפשר לשנות אותו
לא. ולא משנה כמה ספורט ודיאטות תעשי אי אפשר.. זה המבנה גוף שלך אי אפשר לשנות.
אנונימית
יו איזה חסרת השכלה זאת שכתבה שתפוח זה גוף שמנמן זה ממש לא.. תפוח זה מבנה גוף שבו האגן צר והמותניים רחבות לא בגלל שומן בגלל העצמות.
אנונימית
זה ממש תלוי. אם את אומרת שזה מבנה שמן זאת אומרת שאם תורידי שומן תראי את המבנה גוף האמיתי שלך מתחתיו. יכול להיות שהוא שעון חול או קובייה או משהו.
אי אפשר להוריד שומן רק במקום אחד של הגוף.
בכללי תזכרי שמראה בריא זה מראה יפה :)
מבנה גוף לא ניתן לשנות כי הוא גנטי
לוקחים שעון חול ושמים בחולצה (סתם)
אי אפשר לשנות זה גנטי
מבנה גוף זה המבנה של העצמות שלך לא של השרירים, שרירים אפשר לחזק ולחטב ועצמות אי אפשר. כשאת מחזקת את השרירים ומחטבת הצורה של הגוף משתנה אבל אין תרגילים למבנה גוף זה משהו מולד.
אנונימית
אי אפשר. מבנה תפוח זה כתפיים רחבות, חזה גדול יחסית ואגן צר, רגליין רזות. אם את עושה דיאטה אז את קודם כל תרזי ברגליים וישבן שגם ככה אין שם שומן אצלך. נגיד לחיטוב הבטן תעשי כפיפות בטן ותרגילים מחטבים אחרים. אבל כדי להגיע לשעון חול את צריכה אגן ברוחב של הכתפיים. כאן התרגילים לא יעזרו.
אבל את תמיד יכולה לשפר את המראה שלך ע"י תרגילי חיטוב. ולהיות יפה במבנה גוף שלך.
הגוף שלנו כל הזמן משתנה, גם אם איננו שמים לב לכך. לפעמים הוא משתנה עם הגיל. שינויים קיצוניים כמו שתיארת קורים, אך זה על גבול הנדיר.. לי למשל במשך שנים היה מבנה ישר הכל רזה ובאיזה שהוא שלב הוא השתנה והפך למעט צורה של אגס בירכיים.
פעם אמרה לי תופרת משהו והיא לגמרי צדקה. היא הסבירה לי שהמבנה של העצמות שלנו יל הזמן משתנה גם אם לא רואים לכן יש מצבים שאדם בגיל מסויים יחזור לאותו משקל שהיה בגיל צעיר יותר ואפילו ישקול פחות ובכל זאת בגדים מהתקופה שהיה צעיר, לא עולים עליו... ואני ראיתי על עצמי אפילו דברים הזויים. למשל היו לי חצאיות שבתקופה מסוימת עלו עלי, אח"כ לא נסגרו וקישרתי את זה לעובדה ששמנתי. ופתאום בתקופה אחרת שדווקא הייתי יותר מלאה ברגליים הם עלו עלי מצויין... ואז ראיתי שאכן המבנה של הגוף שלנו כל הזמן משתנה וזה גם ללא קשר למשקל. למשל כשהייתי בגיל 20 שקלתיהרבה פחות ממה ששקלתי בגיל 17-18 ואפילו הייתי נחשבת לרזה מידיי על גבול האנורקסיה 38 ק"ג ובכל זאת היו בגדים משנה-שנתיים קודם שלא עלו עלי ואז קלטתי שזה לא שהשמנתי (כי עובדה שירדתי המון במשקל), זה מבנה הגוף שהשתנה.
אנונימית