6 תשובות
כי הן מורידות ומתחת יש קרחת- אז יורד להם.
כן. החרדיות מגלחות את הראש לפני חופה
אנונימית
שואל השאלה:
ממש לא, דתיות שמות כיסוי ראש כדי להסתיר את שיערן המושך.. זה נחשב דבר יפה ולכן מסתירות אותו
אבל כשבחורה שמה פיאה יודעים שמתחת יש לה שיער ואולי אפילו יותר יפה... אז מה הקטע?
יש גם כאלה שמגלחות. מדובר על חרדיות מאוד.
יש ויש, לא כל פאה מותרת. צריך פאה "כשרה"
את זה צריך לשאול חרדית עם פאה.
אני יןדעת שכל עוד זה לא שלהן זה בסדר כי הם מפנטזים על משהו לא אמיתי...
דת. לך תבין
אנונימית
לאסור פריט לבוש עקב היותו "יפה". לפי שיטה זו, האשה צריכה ללכת לחנות הבגדים ולבחור לה את הבגד המכוער ביותר, "ללא חשש משיכה..." היתכן?
פאה מעולם לא התיימרה להפוך את האישה הנשואה למכוערת. יופי הוא מתנת אלקים, והמסורת היהודית מעודדת הן גברים והן נשים לדאוג להופעתם החיצונית ותמיד להיראות ייצוגיים. המסורת היהודית גם מעודדת צניעות; לא כדי להפוך אותנו למכוערים, אלא כדי לתעל את יופיינו וכוח המשיכה שלנו למקומו הטבעי, במסגרת הנישואין.

על ידי כיסוי השיער, האישה הנשואה מצהירה: "אינני זמינה. אתה יכול לראות אותי אך אינני פתוחה לציבור. אפילו שיערי, החלק הברור והגלוי ביותר שלי, לא מיועד לעיניך".

כיסוי הראש הוא בעל השפעה על הלובשת עצמה. הוא יוצר מחיצה פסיכולוגית, מרחק קוגניטיבי בין האישה לבין אנשים זרים. יופייה גלוי אך לא בולט; היא נאה אך לא זמינה.

הפאה משיגה בדיוק את ההשפעה הרצויה, משום שהיא מאפשרת לאישה לכסות את כל שיערה ויחד עם זאת לשמור על הופעתה הנאה. היא יכולה להיות גאה על האופן שבו היא נראית מבלי להתפשר על פרטיותה. ואפילו אם הפאה שלה נראית כל כך אמיתית שאפשר להתבלבל בינה לבין שיער אמיתי, היא זו שיודעת, שאף אחד לא מביט בשיערה האמיתי. היא יצרה חלל פרטי, ורק היא מחליטה למי לתת להיכנס לחלל הזה.העתקתי את זה
אנונימית
פאה נחשבת פחות מושכת משיער טבעי בשילוב עם הבגדים הצנועים כי זה שיער סינטטי - חסר חיות
per
יש המון מחלוקות בעניין הזה (אני חושבת בדיוק כמוך)
בכל אופן אשכנזיות שמות פאה
ספרדיות כיסוי או כובע