12 תשובות
כע מה זה מעניין אותי מהקראש שלהם
כן, אבל זה די מלחיץ אותם יש פה כאלה בני 13,14 והם לא ממש יודעים להתמודד עם זה..
מה זאת אומרת מה זה מעניין אותי הקראש שלהם? האתר הזה נועד בשביל לעזור, וקראש והתאהבות זה לרוב מה שמעסיק בני נוער לכן רוב השאלות הן בנושאים כאלה. פשוט תתעלמו אם לא טוב לכם.
מה אכפת לך? אנשים שואלים כי הם רוצים.
ואי מה הבעיה שלכם. זה אתר של שאלות, בעיקר לנוער, נכון? מה לעשות שאלה השאלות העיקריות שמעסיקות את הנוער אז מה פאקינג אכפת לכם. ולא, אני לא אחת מהאלה ששאלו היום אבל בכללי כן היו לי שאלות על הקראש ולא רואה בזה בעיה. אם כל כך מפריע לכם אתם מוזמנים לצאת מהאתר, שבת שלום.
קראש
אנונימית
זוגיות ואהבה זה נושא שמציק להרבה בני נוער, אין מה לעשות עם זה, הם מחפשים עזרה בנושא כי זו מצוקה שכולם חווים
כי הנערים רוצים לדעת אם זה באמת נכון בקשר למה שהם חושבים ולרוב המחשבות זה מעסיק אותם וגם אותי ועוזרים לתת כיוון. מתי שיהיה לך קראש רציני את תביני בדיוק את מה שכמעט כולנו חווים
מה שמעצבן אותי זה שהכותרת היא: "וואי ממש ממש דחוף, אני מתחרפנת, אני חייבת את העזרה שלכם", זה ממש מעצבן, זה לא דחוף בעליל וכל השאלות על הקראש בדרך כלל ככה: "הקראש בא עם חולצה אדומה, הוא מאוהב בי?", "הקראש בא עם קלמר חדש, הוא דלוק עלי?", "הקראש בא עם חולצה שכתוב עליה שבע, שזה המספר האהוב עלי, הוא לגמרי דלוק עלי, נכון?". נמאס מהחרא הזה כבר, לדעתי, כל מי שעושה שאלה על קראש, צריך לכתוב ".. (קשור לקראש שלי)".
אנונימית
יואו גם אותי. כל שאלה שנייה, "הקראש סיים את המבחן ועבר לידי והסתכל עלי כשהסתכלתי עליו, ואז שוב הסתכל עלי כמה שניות ארוכות כשנכנסתי לכיתה והסתכלתי עליו, אז אם הוא הסתכל עלי הוא מאוהב בי נכון?"

אני הייתי מגיבה להן פעם שהן סתם מפתחות ציפיות ושהם צריכות להירגע אבל מן הסתם לא הקשיבו.

נ. ב. אני היחידה שהשיר של פאראמור עלה לה לראש? crush crush crush
וגם השאלות על מראה חיצוני אל תשכחי
לא צשגע אותי אבל שיעשו שאלות שלא קשורןת לפעולות יום יומיות כי זה לא קשור אליהן
אנונימית