14 תשובות
אני בעד
בשביל זה יש את חברים לעט ואת אפשרות הצ'אטים.

עם כל הכבוד.. זה מקום שאנשים יכולים לשאול שאלות או להתייעץ. אבל להפוך את זה ממש למקום לפריקות ושאלות צומי - כי זה מה שיקרה... - זה טיפשי ורק יגרום להמון ספאמים.
בעד מסכים איתך בהחלט!
אפשר לפרוק בהתייעצות ולהוסיף ''מה לעשות, איך לצאת מהמצב שאני בו, איך להרגיש טוב יותר'' וכדומה.
"שיואו אוי לי כוח יותר! משעמם, מעצבן! שיואו! תעודדו אותי!"

תגידי לי את מה המהות בשאלה הזו.. כי זה מה שיקרה.

אין מהות בשאלות כגון זו כמו שאין מהות בשאלות של "תאחלו לי מזל טוב"
זה. זה סתם צומי
"חבר שלי נפרד ממני וחברה שלי שונאת אותי ואח שלי הרביץ לי ואין לי כוח ומשעמם ואין לי חברים *בלה בלה בלה* (תדמייני שזה הפירוט) בבקשה תעודדו אותי אני עצוב\ה!"
אז עכשיו מישהו יבוא ויכתוב "הכול בסדר, את תצליח!".
עם כל הכבוד... אפשר ללכת לגוגל תמונות ולרשום inspirational quotes Uתקבלו את אותן תגובות.
אלו תגובות ושאלה ללא מהות.

אני לא מזלזל אלא מכבד.. כי אם אתם רוצים עזרה באמת אז תשאלו שאלות מהותיות שנוכל לענות עליהן.
אני הכי בעד לנסות לעזור ואפשר לעזור בלמשל להציע כל מיני דברים או במה לשנות באורח חיים או איך להתנהג או כל מיני הצעות ממשתמשים שיכולים בהרבה יותר לעזור מאשר "You Can Do It!"

לאתאיסט שמעלי - בדיוק!
לגמריי בעד ומחזקת את כולם שגם בעד
זה לא קשור לזה אל תדברו שטויות
אם למשל קרה לי משהו קשה בעבר וזה מאוד מעסיק אותי פתאום לאחרונה ונורא קשה לי עם המחשבות האלו אז אני רוצה להוציא את זה ולפרוק מה שיושב עלי כדי להרגיש הקלה ויחד עם זה לקבל תמיכה מאנשים או עצות, אין פה עיניין של שאלה או משהו זה פשוט נטו כדי לשחרר
לדעתי זה רעיון ממש טוב
אז תרשמו "מישהו לפריקה?" כמו המון משתמשים אחרים שרושמים בחברים לעט. ואז אחרים שפנויים לכך יענו לכם ותוכלו לדבר על ה-כול!

אני מאוד ממליץ ואפילו אני עשיתי את זה לפני כמה שנים כשהרגשתי רע.
הקבוצה של האנשים בחברים לעט הם לגמרי מיעוט, זו אותה קבוצת אנשים בכל פעם, אם תהיה קטגוריה של פריקה תהיה היענות הרבה יותר גדולה לדעתי
נתעלם לרגע שבחברים לעט יש המון גיוון וזה לא אותם עשרה משתמשים כל היום.

התגובה שלך זה רק מוכיח שזה לא באמת השיחה והעידוד שאתם רוצים אלא דרך נוספת להכיר אנשים חדשים ולהתחיל שיחות.


וברור... אם ההיענות שאת רוצה לקבל זה "את יכולה לעבור את זה!" "את חזקה!" "יש אור בקצה המנהרה!" אז ברור שאם תיהיה אפשרות לשאלת פריקה איפה שכל השאלות תיהיה היענות יותר גדולה.. אבל ההיענות הזו היא טיפשית, חסרת מהות וחסרת תועלת גם לפורקים עצמם.
High Score, יש אנשים שמפחדים לפתוח שיחה עם מישהו מהסיבה שידחו אותם, או בכללי מעדיפים להישאר אנונימיים ולפרוק את כל הבעיות שלו בלי שאף אחד ידע, תאמין לי זה לא פשוט לפנות לאנשים ולבקש מהם להיות אוזן קשבת, זה קצת יותר מסובך מזה.. ולא זה לא בשביל "צומי", אנשים באמת עוברים דברים קשים וזה לא רק "חבר שלי נפרד ממני", "אין לי חברים", "אח שלי הרביץ לי", יש אנשים שעוברים דברים הרבה יותר קשים שדורשים פריקה, ובלי קשר לסיטואציה, כל בן אדם יש לו את האופן להתמודד עם סיטואציה מסוימת, ויש אנשים שאם אין להם חברים, או חבר נפרד מהם אז זה יכול להיות יותר קשה בשבילם מאשר אנשים אחרים.. אז בבקשה תכבד את זה, אני בעד הרעיון הזה לגבי פותחת השאלה. וזה ממש לא טיפשית או חסרת מהות או תועלת, לפעמים מילה או שניים שבן אדם אף פעם לא שמע בחיים יכול לעזור לו ולשנות אותו לגמרי ולהיות יותר שמח.
שים לב שאתה אנונימי עכשיו. ומכאן שאתה נשאר אנונימי ויכול בכל עת לפרוק את כל הבעיות שלך בלי שאף אחד ידע (חוץ מאותו אחד שאתה פורק אצלו כמובן).
כמו שתרשום "אפשר עזרה\פריקה" בשאלת הפריקה שאתם רוצים לקדם אז אתה תרשום את זה בחברים לעט. זה לא שאתה פונה עכשיו למישהו ספציפי בצ'אט ומבקש ממנו שיקשיב לך.
ודווקא תקבל יותר עזרה ומענה בפרטי מאשר התשובות שתקבל בשאלה שזה יהיה פשוט "אל תדאג, אתה תצליח!" " זה לא יישאר לתמיד" " אתה יכול! אל תוותר!". מה שתקבל בפרטי זה יותר אינטימי ויש יותר הבנה ועידוד.

אם מישהו רושם בחברים לעט "מישהו לפריקה?" ומישהו אחר עונה לו זה אומר שאותו אחד הוא בנאדם שמוכן לשבת עכשיו ולהקשיב לך בלי לשפוט ובלי שטויות אלא פשוט לבוא לעזור.
וואלה אם מישהו בא ואומר "מוזמן לפרוק אצלי" ועוד שופט אותך זה מעולם לא ראיתי.

וכן. אני יודע טוב מאוד שיש המון סוגים של קשיים כי אני מאלו שמקשיבים לקשיים האלה ומשתדל לעזור בנושאים הללו. יש גירושים, מוות במשפחה, עוני.. יש המון. וזו הסיבה שלא יכול לרשום את הכול ולפרט או שזה יקח לי שעות לסיים תגובה. אז סלח לי בנושא הזה שלא רשמתי כל בעיה קיימת.

זה ברור שקושי X יכול להשפיע יותר חזק על Y מאשר O. אין קשר שעדיין יקבלו יותר מענה ועזרה בחברים לעט מאשר "בשאלת פריקה".

אני מכבד מאוד.. זה למה אני נגד זה כי אני יודע שאותם משתמשים יקבלו פחות שם מאשר במה שיש כיום.

כמו כן, אני גם במחשבה בשביל שאר משתמשי סטיפס.
זה יגרום לספאמים מרובים כי עכשיו הספאמרים יכולים לכתוב מה שירצו בלי חוקי השאלה או ההתייעצות.
זה יגרום להעמסה של שאלות.
זה יגרום להמון שאלות חשובות באמת ללא מענה.