6 תשובות
אל תגידי לה את זה.
זה לא נשמע שאת ממש חברה טובה אם את חושבת ככה, זה שאת והיא "לא ממש במקובלים" לא אומר עליכן כלום ודבר שני גם אם הוא לא שם עליה למה לפגוע בה ככה? להרוס לה?
עדיף שהיא תבין לבד ושלא תפגעו בה
אל תגידי לה במילים כאלה, הוא לא ישים עליך, את לא נראית הכי טוב וכאלה.. זה ממש פוגע
מתישהו שהיא תתחיל לפתח איתך שיחה עליו תסבירי לה במילים עדינות שאת לא חושבת שמשהו יקרה ביניהם כי הוא שטחי ושהוא לא מגיע לה וכאלה.
אנונימית
שואל השאלה:
זה לא קשור היא פשוט מתכננת דברים בשביל להשיג אותו ואני מפחדת שהיא תיפגע, אין לך זכות בכלל להגיד שאני לא אוהבת אותה היא כבר ממזמן הפכה לאחותי ואני דואגת לה כמו שאני לא דואגת לאף אחד, אני לא רוצה שהיא תיפגע ממנו זה הכל, חוץ מזה היא לא "מקובלים" אני לא שם כי אנחנו פשוט לא דומות ואין לה בטחון וכו ואני גם מנסה תמיד לדבר איתו עליה ואין פשוט לא יעבוד
אנונימית
את לא מכירה אותו, אולי הוא מציג את עצמו כשטחי ואולי זו התדמית שלו, אבל אולי יש לה סיכוי. בחיים האמיתיים אין דבר כזה מקובל או לא, זה מה שקורה במסגרת של בית ספר, וגם שם יש כאלה קצת יותר אינטיליגנטים שלא שמים על זה. אז את לא באמת יכולה לדעת אם יש לה סיכוי איתו או לא. ובכל מקרה, זה משהו שהיא תבין לבד, לא צריך להגיד לה משהו שייפגע ברגשותיה.
אז תגידי לה בדיוק מה שרשמת פה, שהיא תיפגע בסוף וכדאי לה לרדת ממנו.. תגידי לה את זה, אם היא תמשיך זה כבר בעיה שלה.. לפחות תהיי שלמה עם עצמך שאמרת לה
אנונימית
תגידי לה שהוא שטחי ורדוד ולא מגיע לה גבר כזה, מגיע לה מישהו יותר טוב. שלא תבזבז את הזמן על מישהו כזה.
יותר מזה אין הרבה מה לעשות.