9 תשובות
כואב מאוד.. תנסי לשכוח ממנו ולמצוא מישהו שיאהב אותך חזרה.
לצערי אני מכירה תסיטואציה.. זה פשוט מחרפן כי בא לי שהוא יסתכל גם עלי ולא רק עליה כל הזמן... אבל אין מה לעשות.. לפעמים אני חושבת שאם זה מה שטוב בשבילו ועם זה הוא יהיה מאושר.. אז אין מה לעשות.. או שאני מנסה לשכוח ממנו או שאני יוצאת מהשיעור וחוזרת בסוף או שאני משנה נושא או שאני פשוט לא מתייחסת ומדברת עם חברות אחרות..
שואל השאלה:
זה ככ מתסכל.. ואני לא יכולה שלא לקנא כשאני כל הזמן רואה אותו בוהה בה.. מחייך אליה והיא חברה מדהימה היא פשוט מתעלמת ממנו לא אכפת לה. היא אפילו לא לוקחת אותו כאפשרות כי היא יודעת שאני מחבבת אותו. אבל אני עדיין לא מצליחה שלא לקנא. וזה ככ כואב ואני מתחרפנת
אנונימית
תקשיבו שניה. דבר ראשון גם אני מקנא בה.. אני לא אומרת שלא אבל אין מה לעשות.. חייבים להתעלם מזה.. רגע שניה. ואיך הוא איתך? כמו ידיד? חבר טוב? כי אם כן אז אולי תנסי לבלות איתו טיפה יותר ואם הוא חא ממש בקשר ריתך אז תנסי אולי להתקרב ולכי תדעי.. אולי סוף סוף יפתחו לו העיניים והוא יראה אותך..
שואל השאלה:
חח אני והוא מדברים רק כשהיא נמצאת.. רק אז הוא בא ומתחיל שיחות. כשהיא לא נמצאת הוא מתעלם מקיומו. אני אוהבת אותו אבל לא סובלת אותו.
אני רק רוצה שזה יעבור כבר ואני לא ארגיש ככה יותר.
אנונימית
תקשיבי יפעשלי אני באמת באמת באותו מצב כמו שלך! אני אומרת אתזה בשביל שתרגישי שאת לא לבד;) אבל באמת. תקשיבי שזה מתסכל ובאלך לפעמים להרוג אותו ולפעמים פשוט לאכול אותו מירוב שאת מאוהבת.. אבל אם זה ההרגשה שהוא עושה לך... אל תגררי אחרי זה.. תתנו לו שהןא יבוא אלייך.. אל תשחקי עם הלב שלך..
אני כל כך שונאת את זה (לצערי קרה לי פעמיים עם אותו קראש על 2 החברות הכי טובות שלי)
אני פשוט אמרתי לעצמי כל הזמן כשהסתכלץי עליו "אני לא מחבבת אותו" לי זה עזר...
בהצלחה
שובר את הלב.. מכירה את ההרגשה הזאת אם את רוצה לדבר על זה יותר אני כאן בפרטי
אני מצטערת... זה לא קרה לי אבל אני לא יכולה לדמיין בטח איך את מרגישה:(