10 תשובות
איך הם יודעים את זה?
תנשי להכחיש את זה תגידי לא נכון וכל זה..
אין בעיקרון בעיה שתדברי עם אנשים ברשת, אבל כל עוד את לא מוסרת פרטים אישיים/נפגשת איתם.
ואם עשית את זה - אז זה די ברור למה ההורים שלך נגד זה.. ובמיוחד אם רצית להתאבד בגלל זה.
לדעתי תקחי פסק זמן מכל ההתכתבויות עד שהמצב ירגע.
שואל השאלה:
חברה שלי אמרה את זה למישהי מהבית ספר שלי. היא אמרה לה שאני מתכתבת עם כמה בנים ברשת
לפעמים אני לא יודעת אם את טרולית או סתם ילדה חסר פרופורציות...
בכל מקרה, מכל השאלות שלך שראית די מגיע לך. את ממהרת להיפגש עם אחד וממהרת להגיע למערכת יחסים ככה שלא אכפת לך אז את בכל זאת מדברת עם בן חדש כל שבוע ככה שיש לך חבר חדש ונפגשת עם מישהו חדש כל שבוע.
בכנות - מגיע לך. סוף סוף משהו יעצור אותך ומגיע להורים שלך לדעת מה את עושה ועם מי לעזאזל את מדברת ובכל מקרה לא משנה אם הם נתנו את הפלאפון שלך זה עדיין הפלאפון שלהם שנקנה בכסף שלהם.


מינוס? מוכיח שאת לא יכולה לקחת ביקורת.
אנונימית
שואל השאלה:
ניפגשתי רק עם מישהו אחד
בן כמה?
אנונימית
כנראה שמישהו דואג לך באמת וזה דבר יפה וחיובי, והאמת היא שנשמע שאת ממש זקוקה להכוונה למקום טוב יותר ממה שאת נמצאת בו - ולכן ההתערבות הזאת מבורכת. בעיקר כי היא תכניס אותך למקום חדש וטוב יותר מזה שאת נמצאת בו. סביר שיחטטו לך אם תרצי ואם לא. והאמת שאם הבן שלי היה במצוקה, הייתי עושה את אותו הדבר - בעיקר כדי להבין איפה פספסתי אותו. חשוב וחיוני להבין שאת צריכה את זה. אם היו מניחים לך להתאבד או לדבר על זה ולא היו עושים כלום. הייתי דואגת. זה שעושים לך סדר בדברים - זה סימן שהחיים שלך משמעותיים לאחרים. זה לא נוח, וזה בטח מעצבן - אבל תגידי תודה שמנסים לעזור לך!
אחותי, את בעצמך אמרת שנפגשת עם כמה בנים מהאתר.
אנונימית
גרג, עם כל השאלות המטומטמות ששאלת פה, זו היתה השאלה הכי מטומטמת. מה חשבת שיקרה בסוף? שתעברי את כל הפדופילים האלה שאת מתכתבת איתם בשלום? אני באמת לא מבינה. ואני חא רוצה לגרום לך להרגיש רע או משהו, אבל אני מבינה למה רצית להתאבד. אין לך היגיון ופרופורציות למה שאת עודה ואת האמת? מגיע לך שיחטטו לך בטלפון. אנחנו רק ניסינו להגן עליך כל הזמן ואת פשוט לא הקשבת לנו, נופפת אותנו כאילו אנחנו בשר על מנגל והמשכת בשלך. אני מציעה לך לפרוש לפני שזה יחמיר.
אנונימית
אויש אם זה באמת היה קורה היו מאשפזים אותך כבר בגלל ה"ניסיון התאבדות שלך".

תפסיקי להמציא דברים ואז אולי לא יבדקו לך את הטלפון.
באותו הנושא: