8 תשובות
אולי חזר לך התיאבון או משהו כזה?
זה בגלל שלא אכלת הרבה זמן...
לגוף לוקח זמן להיתרגל לזה שאת אוכלת עוד פעם
אנונימית
הייתה גם לי תקופה שלא אכלת כלום כמעט ורזיתי מלא, ולצערי הרב החזרתי אותם בחזרה, ולמה? בגלל שאם לא אוכלים במשך הרבה זמן, ואז בשלב שבו את מתחילה לאכול, את תמיד תרגישי שאת לא שבעה ואת תמשיכי לאכול
אנונימית
שואל השאלה:
אנונימית עד מתי זה יהיה ככה איך טיפלת בזה?
אנונימית
שהרעבתי את עצמי זה היה כמה חודשים, לא הרבה. ושחזרתי לאכול פשוט לא הפסקתי והעליתי הכל. והבנתי באמת, שאולי אומרים לך עכשיו תעשי דיאטה או את חושבת לעשות דיאטה בעצמך זה לאכול מסודר. כי את גם מרגילה את עצמך לאורח חיים בריא, וגם כל עוד שאת אוכלת כל שעתיים בערך דבר קטן את תמיד תיהיה שבעה וכבר לא יהיה לך רצון לאכול את כל הגאנגפוד וכל החרא הזה.
אם את באמת רוצה להשקיע בעצמך, להרעיב את עצמך זו לא הדרך, מניסיון. זה עוצר את המחזור וחבל, כי בלי ילדים אין שמחה, זה יגרום לך לכאבי בטן תמידיים ובטח ובטח זו לא הדרך להרזיה.
אנונימית
בבקשה אנונימית אל תעשי את זה, הפרעת אכילה זה משהו שתתמודדי איתו כל החיים וזה לא באמת עובר.

מצבי רוח, דיכאון עייפות, חוסר ריכוז, התדרדרות בלימודים, הרחקת אנשים, בדידות, כישלונות, נשירת שיער, הפסקת מחזור עקרות והתקפי לב, כולם קורים למי שיש הפרעות אכילה.

אני לא זוכרת את המדע מאחורי זה, אבל אם את לא אוכלת הגוף שלך ישמין בקרוב הרבה יותר ממקודם. אם את לא אוכלת, את משמינה. אם את רוצה להרזות, זה לא הדרך.
מה זה השטויות האלה "אם את לא אוכלת את משמינה"?! זה ממש אבל ממש לא נכון

מניסיון שטחנתי כמויות של אוכל במשך כחודש, אחרי תקופה מאוד ארוכה של הרעבה. זה היה במטרה להשמין, אבל זה לא הצליח לי. נשארתי כמעט באותו משקל.

נ. ב. חזרתי להרעבה ואני עדיין מנסה לצאת מזה.
אכלת ולא הצלחת להשמין ויש כאלה שזה כן עובד להם כי הגוף של כל אחד מגיב באופן שונה.
לשואלת- הגוף שלך רעב ועכשיו הוא דורש את האוכל בחזרה.
הרבה פעמים אחרי הרעבה כשחוזרים לאכול מרגישים רעב מוגבר. את זה אמר לי גורם מוסמך. ותחשבי על זה בהגיון- הרעבת את הגוף, התעלמת מהרעב, הכחשת אותו ודיכאת אותו. הגוף כבר לא הרגיש שובע ורעב נורמליים ועכשיו הוא דורש אוכל כדי לפצות על מה שקרה. אני גם חוויתי את זה ולקח כמה חודשים של אכילה תקינה עד שהרעב התאזן והבנתי מתי אני שבעה
אנונימי
באותו הנושא: