6 תשובות
את יכולה גם לדגמן בלי לחשוף את הגוף יותר מדי, אני מכיר מישהי שההורים שלה דתיים וגם היא (אבל קצת פחות מהם) וההורים שלה הסכימו לה לדגמן אבל אם יש משהו שלדעתם חשוף מדי הם לא מסכימים, ועד כמה שהבנתי ממנה במקום שהיא מדגמנת די מקבלים את זה שלפעמים ההורים שלה מבטלים לה דברים
אנונימי
לא נראלי היא תיפול בזה כל עוד ההורים שלה חיים כי הם ממש מקפידים על זה, בת כמה את בכלל?
אנונימי
אולי הצלמים סוטים אבל אם ההורים שלך יבואו איתך כמו ההורים של זאת שאני מכיר כמעט ואין סיכוי שתיפלי לזה (כי הם כמעט כל הזמן איתה חוץ מהזמן שהיא מתלבשת או שהיא הולכת לשירותים וכאלה), אם ההורים שלך עובדים ואין להם זמן לזה את יכולה לבוא עם איזה חבר שלך (אם יש לך) או סתם עם ידיד טוב שידע להגיד מתי זה יותר מדי ושידבר בשבילך אם את קצת מתביישת לדבר עם האחראים
אנונימי
לדעתי כל בן אדם יכול להצליח בתנאים שהוא קובע לעצמו מבלי להשתעבד ולוותר על הערכים שלו.

זה באמת בעיה עם רוב הדוגמניות, שהן מתפשטות בשביל כסף, דבר לא מוסרי ולא פמיניסטי.

אם את באמת מוכשרת ופוטוגנית ויש לך יציבה טובה ואת בכושר, אנשים ירצו אותך גם אם תהיה רתיעה או מבט עקום בהתחלה. את חייבת לעמוד על שלך והם יבינו בסוף.

בנוגע לצלמים, את צודקת יש מלא סוטים.
אל תלכי לבית שלו בשום מצב ואל תישארי איתם לבד (סטייליסטית, עוזר צלם, מאפרת, תמיד על הסט).

ראיתי כאן שמישהו כתב שידיד וחבר שלך יכולים לבוא איתך, בולשיט!
דוגמנות זה מקצוע לכל דבר ולא איזה שכונה, אי אפשר להביא את כל מי שבא לך.
נוסף על כן, רוב הצילומים נופלים על ימי לימודים אז אף תלמיד לא יסכים לבוא איתך ולשבת בסט 10,15 שעות מבלי לעשות כלום. וברגע האמת את לא יודעת מי יעזור ומי יברח. ההורים או הסוכנת מלווים בדרך כלל.

נ. ב. כדי להיות דוגמנית את לא צריכה להיות יפה, זה מיתוס נפוץ, את צריכה להיות פוטוגנית. שאר קריטריונים הם, חסרת שיער גוף, חסרת צלוליטיס, חסרת סימני מתיחה, עור חלק, שיער יפה, שיניים מושלמות, אסימטריה בפנים וגוף רזה ו1.70 מינימום.

תחשבי על כל החסרונות והיתרונות וראי אם את באמת רוצה. בהצלחה.
אני רואה תמונות של בנות ממש מכוערות שמדגמנות במסלולים אז כל עוד את רזה את תסתדרי
אנונימית
שוקולד לנצח
את יכולה להגיד שזה בולשיט אבל אני מכיר שתי בנות שמדגמנות ושתיהן באות הרבה פעמים עם חבר שלהן, נכון שיש פעמים שהם לא יכולים בגלל בגרויות ודברים כאלה אבל רוב הפעמים הם באים איתן ואחר כך משלימים את מה שהם הפסידו בלימודים (אצל אחד מהם אפשר ללמוד פרטני אחרי שעות הלימודים אז לפחות בשבילו זה לא בעיה)
אנונימי