16 תשובות
למה את לא רוצה שהיא תהיה בקשר עם בנים? לא יקרה כלום הם בסך הכל ילדים
חחח היא בת פאקינג 8 זה לא שהם ישכבו..
תראי
כפי שאת יודעת היא בת 8 וזה לא שהם עכשיו יקיימו יחסי מין..

כל עוד הם לא עושים עם זה כלום - מה זה משנה?
הם בני 8. שום דבר לא יקרה.
הכול בסדר. מקסימום יפגשו אחרי הצהריים וילכו יד ביד.
מצחיק אותי שאת חושבת שאת יכולה לנתר איתם קשר.
תראי היא בת 8! מה כבר יקרה לה? כולה בנים, אחרי זה תאמיני לי אהיה יותא גרוע. תעשי טובה תני לעשות את מה שהיא רוצה מבלי להיתערב לה בחיים הפרטיים.
אנונימית
לא יקרה כלום, אחותי בת 9 בקשר עם בנים במיוחד אחד מאוד ההורים מכירים וזה.
אני לא בטוחה איך תוכלי לנתק ביניהם את הקשר, אבל אני מבינה את החששות שלך. היא באמת לא בגיל ל"מערכת יחסים" עם בנים. אבל היא רק בת 8, ואני מניחה שאם חינכת אותה נכון זה לא יהיה רציני.
לי היה חבר בכיתה ד למשך חודש, ובכיתה ב היה מישהו שהציע חברות לכל הבנות בכיתה והסכמתי XD זה באמת לא מחזיק מעמד ולא מגיע ליחסי מין או משהו.
מה שאת כן יכולה לעשות זה לומר לה שלא יתנשקו או משהו, זה מה שאמרו לי כשהייתי בכיתה ד. לא להתנשק או להגזים. היא תבין.

זה לא יחזיק מעמד הרבה והיא תנתק קשר לבד, או שהוא ינתק קשר. אחרי זה, או אם את רוצה אפשר גם עכשיו, תקחי אותה לשיחה על "זוגיות". משהו שיהיה ממש בקטנה ולא מפורט, אבל אמא שלי דיברה איתי על זה וגרמה לי לאבד עניין בזוגיות, והשתכנעתי שאני לא רוצה חבר עד גיל 14 XD היום אני בת 14 ועדיין לא מעוניינת כי אני מרגישה שאני פשוט לא מוכנה, ואני לא בלחץ מהעניין ^_^ בזכותה בעיקר.
נתחיל בזה שלדעתי זה לא בסדר שלילדה בת 8 יש טלפון ווצאפ, הייתי ממליצה לך לגרום כמה שיותר שתהיה בפלאפון בעתיד זה יהיה יותר גרוע וגם מבחינה בריאותית (עיניים וכו')
לגבי הבן לא צריך להיות קיצוניים ולנסות ישר שינתקו את הקשר. הכי טוב זה תקשורת, לדבר עם הבת שלך ולהסביר לה איזה יחסים אמורים להיות בין בן ובת בגיל הזה
אנונימית
זה ילד מהכיתה שלה, אז מה תמנעי ממנה לדבר איתו? זה לא שהוא מהשכונה. תבררי אם הוא ילד טוב וכדו.. ותיפקחי עין מהצד.. מקסימום תסבירי לה שאם אתם חברים, אז לא לתת נשיקות או לעשות שטויות (היא תפרש את זה בשפה שלה וזה מה שהכי טוב.. ואני לא מתכוונת ליחסים) להיות חברים רגיל כמו שאת עם החברה.. לא הייתי ממליצה לה לתת לה ללכת אליו הביתה, אלא אם כן ההורים שלו שם והם יודעים כל מה שהם עושים. היום הילדים שונים מפעם, הם מאוד סקרנים והטכנולוגיה שהתפתחה לצערנו עובדת לרעה בעניין הזה.. מכירה ילדים קטנים שכל היום במחשב ובטאבלט וההורים לא בודקים בכלל מה הם עושים בחדר ואז כשבודקים מגלים שהם צופים בדברים לא צנועים.. זו אחת הסיבות שאני מונעת מאחייני ללכת למישהו לבית או שייתן את הטאבלט לאותו ילד, כי אני יודעת שהוא יילמד אותו דברים לא טובים ושבבית הוא צופה בחדר בדברים גסים, למרות שהוא סה"כ ילד בן 10.
אנונימית
חח הוא לא באמת בן הזוג שלה ואת לא צריכה לדאוג... אני בת 14 והיו לי "בני זוג" מאז הגן, זה לא רציני ולפי דעתי זה פשוט חמוד, אותי חינכו שאם לומדים משהו מוקדם אחר כך יהיה פחות קשה בעתיד עם פרידות ודחיות. אין לך שום סיבה להפריד בינהם כי בגיל הזה היום היא אוהבת אותו מחר היא תתאהב בחוט צמר תני להם להיות ביחד ולהיות חמודים, חוץ מזה שילדה בגיל שלה יכולה לקבל מאוד קשה את זה שאמא שלה מנסה להפריד בינה לבין מישהו שהיא מחבבת, תנסי לדבר איתה ולהגיד לה שאת לא מעוניינת בזה שהם יהיו בקשר אבל אני לא חושבת שזה יעזור, וגם אני חושבת שיהיה לה פחות נחמד לגלות שאמא שלה מחטטת לה בשיחות האישיות בוואטסאפ.. תני לה לבחור עם מי להיות ועם מע להיות חברה..
לילדה בת שמונה יש וואטצאפ עם חבר והיא מיתכתבת איתו והאמא בלחץ..
מצב מטריד ביותר..
הטעות הראשונה היא שיש לה סמארטפון, מומלץ להחליף לטלפון מקשים וליצור מפגשים חברתיים בקבוצה של ההורים, למה נתת בכלל לילדה סמארטפון?
זה בסך הכל קשר ידידותי. ילדה בת 8 לא באמת מבינה מה זה להתאהב במישהו. תאמיני לי שזה סתם קשר חברי ולא יצא מזה כלום.
אני רוצה להגיד לך משהו אחד, אם תנסי להפריד בינהם הם יתחברו זה לזה יותר.
היא רק בת 8, לא יקרה כלום, אל תדאגי.
מה שאמרו בנוגע לטלפון המקשים, בהחלט לא מומלץ. אם כבר יש לה סמארטפון ותנסי לשנמך לה לטלפון מקשים היא תיפגע ותתעצבן. נכון שזאת דיי טעות לתת לה סמארטפון בגיל הזה, אבל לשנמך יצור רושם שלילי.