4 תשובות
אי אפשר... אבל עזבי זה חמוד
להעלים אי אפשר אבל לטשטש עם חמאת שיאה אולי.. שמנים שונים כמו קוקוס.. להכניס לעור לחות. יש גם אפשרויות של לייזר אבל זה פחות נראלי
אם אני לא טועה יש שמן מיוחד בבית מרקחת, שצריך למרוח אותו באופן קבוע לתקופה מסויימת ואחרי כמה חודשים רואים תוצאות.. לכי תבדקי.
סימני מתיחה הן צלקת שנגרמת כשהעור נמתח מהר מדי, כתוצאה מחוסר במים, חוסר ספורט, הורמונים, חוסר בוויטמין C, עליה במשקל, ירידה במשקל, גנים, ופיתוח שרירים (האחרון נפוץ אצל בנים יותר).
הם לא נעלמים לבד ומופיעים בצבעי ורוד, סגול, אדום, אפור או חום בהיר.


תקשיבי לי טוב: את חייבת לטפל בזה לפני שזה מתחיל!
ברגע שמופיע לך במקום אחד בגוף סימני מתיחה, יופיעו עוד סימני מתיחה באזורים שונים וזה לא יפסיק.
שימי לב, זה מתפשט ומתפשט ולא יפסיק!
אל תעשי את מה שאני עשיתי, את הטעות האיומה הזאת, שחיכיתי שזה יעבור לבד כי זה לא! זה רק נהיה גרוע עם הזמן!


הלוואי שמישהו היה מסביר לי את זה אז, הייתי יכולה למנוע את הסימנים שיש לי על הברכיים, מאחורי הברכיים, ישבן, ירכיים פנימיות, ירכיים חיצוניות, אגן, מותן, מפשעות, ישבן!
אצלי זה כל כך נוראי שאני כבר צריכה התערבות חיצונית של איזה קליניקה קוסמטית שעולה הרבה כסף אבל אל תגיעי למצב שלי. בבקשה תתאמצי ותהיי עם סבלנות כי זה הולך להיות תהליך ארוך.


מה לעשות? קרמים לא באמת עוזרים אז חבל על הכסף.
יש מוצרים טבעיים שכן עוזרים בוודאות כמו שמן נבט חיטה או חמאת שיאה, וצריך למרוח כמות נדיבה פעמיים ביום.
אל תתעצלי, פעמיים ביום כל יום, אחרי בית ספר ולפני שינה!
בכללי אני ממליצה לקנות 2 בקבוקים של שמן נבט חיטה כי זה די קטן ואת רוצה לא רק למנוע הופעה של סימנים על הישבן והירכיים, את רוצה למרוח על הבטן איפה שכבר יש.


בנוסף, אם תעשי ספורט את תראי הפחתה כמעט אוטומטית בסימני מתיחה, מניסיון שלי. תשתי הרבה מים, תאכלי יותר פירות הדר, תקחי ויטמין סי, תעשי ספורט כל יום ביומו בלי לוותר אפילו על יום אחד.
תתכונני לשינוי בהתנהגות ולהרבה משמעת עצמית,, כי תצטרכי לשנות את סדר היום כדי להכניס ללו"ז שגרת אימונים לישבן ורגליים ושגרת טיפוח ארוכה.
למה ארוכה? לשמן, שצריך למרוח פעמיים ביום ולא פחות להזכירך, לוקח זמן להיספג.
אז אל תלבשי בגדים יפים ובכללי גם לא מומלץ לשבת כדי לא ללכלך.
אז בזמן הזה אני שוטפת כלים, מתמתחת בעמידה, מקפלת, ועושה דברים רק בעמידה לפחות 40 דקות.


אבל אל תשכחי שהשמן הוא היחיד שעובד, והכרחי כדי להעלים אותם לגמרי, לא מצאתי משהו אחר שעובד ותאמיני שניסיתי מלא דברים אחרים (אמנם בגלל שהיה לי סימנים ממש קשים השמן רק החליש אותם בקטנה, אולי אצלך זה יעלים לגמרי).
תתחילי כבר היום בערב- לכי לסופר פארם ותקני את שמן נבט חיטה, ללא מרשם וללא כלום.


את חייבת לפני שזה מאוחר מדי, אל תגיעי למצב שלי שההורים שלי הסכימו שמישהו חיצוני יטפל בזה עם לייזר (וזה אלפי שח לידיעתך).
בבקשה תדאגי לעצמך ואל תשכחי למרוח שמן על איפה שיש, ובנוסף גם מסביב כדי שזה לא יתפשט. ההשקעה תשתלם.

בהצלחה!