10 תשובות
בהחלט, עם שקילה קבועה, ושליטה על מה שאת אוכלת, זה ניתן.
אני חושב שכדאי לך להתייעץ עם דיאטנית לגבי כל המשקל וכל זה כברור שאת ממש מבולבלת בקשר למה זאת רוצה, תבדקי לאן את צריכה להגיע באמת
שואל השאלה:
אני מתכוונת לעלות את הכל כאילו בשביל לאכול מה שאני רוצה, לא להמשיך באוכל שאכלתי בדיאטות, זה לא יתן לי כלום..
אנונימית
עשית דבר שבריא לך והרבה לא מצליחים.
עדיף שתאכלי ארוחות מסודרות ופה ושם משהו מתוק שאת אוהבת. חבל לך סתם לעלות במשקל בבת אחת רק כי נראה לך שאת יותר שמחה ככה, תאכלי רגיל ואם תזמיני איפה זה לא נורא כי אין לך בעיה עם זה.
אבל סתם בשביל הבריאות שלך תרמתי בשבילך חלק מההרגלים שעשית יגיד הליכה וספורט כי זה גם בריא וגם משמח.
אנונימית
זיכרונות מהעבר..
כן, יש סיכוי לעלות. תתחילי לאכול בריא ובכמויות נורמליות ולא כמו בדיאטות הטיפשיות האלו. אני הייתי במצב שלך, חוזרים לעצמך תוך כמה חודשים.
בהצלחה!
היי ליהי, תודה על העידוד נתת לי ממש כוח להבין שאני לא היחידה שעוברת את זה ספציפית..
אם לא אכפת לך לענות, אשמח לדעת אם את בסוף חזרת למשקל ההתחלתי שלך? ואם לא אז השתנה לך המשקל? אם את לא רוצה לענות אני מבינה אותך וסליחה):
חזרתי. אבל לקח לי חצי שנה, וזה היה לא קל בכלל. בהתחלה הייתי בסוג של הפרעת אכילה, לא הייתי אוכלת והייתי עושה המון ספורט. לקח לי זמן להבין שלהיות רזה לא יהפוך אותי למאושרת. לקח לי המון זמן אבל עליתי הכל בחזרה.
שואל השאלה:
הבנתי.. תודה רבה.
אני גם רוצה לעלות בחזרה אבל לא יותר ממה שהייתי.. כי אז זה סתם יהיה באסה..
אני לא מאמינה שאני אומרת את זה אבל עכשיו אני צריכה לעלות איזה שלוש קילו, ממך אני מבינה שעלית בחזרה למה שהתחלת ולא יותר מזה ואני ממש מקנאה בך):
אנונימית
את גם תגיעי ליעד שאת רוצה להגיע אליו.
כל מה שצריך זו אמונה והתמדה. תתחילי בלאכול טוב ובריא.
בהצלחה!
אני יודעת שזה קצת לא במקום לשאול אבל תוכלי להגיד לי איזה דיאטה עשית כי אני באמת רוצה לרדת במשקל 10 קילו ואשמח לדעת מה אכלת ומה עשית כדי לרדת, אני מקווה שתעלי במשקל ותחזרי להיות מאושרת:)
באותו הנושא: