17 תשובות
כנראה האנשים שאתה בא אליהם חארות.
גםאני ככה
וכן כראה האנשים חארות חחח
זה סוג האנשים הזה..
תמצא ותנסה להתחבר לאנשים אחרים
אולי בעבר לא היית כזה והרסת לעצמך את העתיד עם האנשים האלה (מכיר 2 שזה קרה להם.), אולי רואים שאתה מזייף את ההתנהגות שלך ואפשר לראות את זה, אולי אתה חושב שאתה חמוד ונחמד אבל אתה לא מספיק..
אנונימי
אוקיי יכול להיות שזה בא מהכיוון ההפוך, אתה מכיר את זה שאתה רואה נמלה לפעמים ואפילו שאתה רואה בעצמך בנאדם נחמד שלא מעוניין לפגוע באחרים יש לך אולי בחלק מהמקרים דחף לדרוך עליה או על ג'וק או וואטאבר?

יש אנשים שאוהבים לדרוך על אנשים אחרים שנראים חלשים מהם בעיניהם, אם אתה חסר ביטחון ונחמד זה יכול טיפה לשדר חולשה לאנשים מפגרים שכאלו (אני מקווה שזה לא נשמע בקטע מתנשא, אני די כמוך בסה"כ)

אתה צריך לעבוד על הבטחון העצמי שלך, וכשמישהו אומר לך משהו, אתה לא צריך להתקפל או להתבאס, תחייך תצחק ותמשיך הלאה בחייך, תראה להם שלא אכפת לך ושהמילים הללו חסרות משמעות בשבילך וששום דבר לא יכול לשבור אותך, ובכל מקרה אל תנסה להתחבר לטיפשים חלשי אופי (חלשי אופי כי הם צריכים להוריד אחרים בשביל להרגיש טוב עם החיים האומללים שלהם).

לקח לי יותר מדי זמן להבין את זה, רק בכיתה יב' ניסיתי להתחבר לאנשים שבאמת הייתי צריך לנסות להתחבר אליהם..
אנונימי
אוקיי אז אתה יכול לפרט יותר מה קרה? ובן כמה אתה בכל מקרה..?
אנונימי
אז יש מצב שתביא דוגמאות כדי שאני ואחרים נוכל להבין..?
אנונימי
כן.. זה קורה להרבה אנשים לצערי..

יש מצב שאתה מנסה להיות דומיננטי קצת יותר מדי בקבוצה שכבר יש בה גורם דומיננטי ובאיזשהו שלב נמאס להם לשמוע אותך

יש מצב שאתה מדבר בנקודות ממש ארוכות ובטונים ממש רציניים שטיפה קשה לקחת אותך ברצינות.. אני יודע שזה אירוני

יש מצב שאתה יודע דברים והם מרגישים פחות טובים ממך אז המגננות שלהם פועלות כדי להוריד אותך למטה..

בהמדך לדבר הקודם, יש אנשים במצבך שפשוט לפעמים מתנהגים כאילו הם ויקיפדיה באמצע שיחה, ולמען האמת אנשים לא רוצים תמיד הסברים ועובדות לצערי.. ולפעמים התגובה הבלתי רציונית היא לצחוק כי חלקם לא יודעים איך להגיב..

זה לפחות הסיבות שנתקלתי בהן בינתיים..

בכל מקרה אם הם צוחקים תחליק את זה, תחייך, תצחק ותראה כאילו אתה שם עליהם ז**, אני יודע שזה מעליב ואני הייתי גם קצת נעלב, וזה קרה לי לא קצת, אבל זה רק צחוק ורק מילים, תקח את הכל בפרופורציה, זה חשוב לחיים, לפעמים יטיחו לך חרא בפרצוף ותצטרך פשוט להמשיך ללכת ולא להתייחס.
אנונימי
ואוו אנונימי אתה מדהים מבטיחה
אז אני לא ממש יודע איך לעזור לך אחי, אני מצטער.. בכל מקרה תנסה לברר מתי זה קורה ומאיזה גורמים, אולי אפילו תכתוב לך אירועים כאלה סתם כדי שתדע ותנסה למצוא מכנה משותף אם יהיה לך כוח, ואולי תוכל להמנע מסיטואציות כאלו בעתיד..

בכל מקרה תבדוק שוב את הגורם הראשון, אולי זה נראה שאתה מנסה להשתלט על שיחות ולהפוך לדומיננטי בקבוצה כשכבר יש אדם דומיננטי בקבוצה.. פשוט במקרה כזה יש סיכוי טוב שיתעלמו ממך..

ולמי שהגיבה, אני לא יודע למי התכוונת אבל תודה רבה במידה וזה מופנה אליי :)
אנונימי
זה אליך, אתה משקיע ככ בתגובות שלך ומנסה לעזור ככה זה באמת מדהים..
תודה רבה לך אם כך :).

בכל מקרה, אם זה בשיחות אחד על אחד (והיית צריך לציין את זה חח), משהו בך אולי משדר חוסר בטחון עדיין..
אולי אתה מגמגם בטעות, אולי העיניים שלך כל שנייה פונות למקום אחר וזה משדר טיפה ניתוק וזה טיפה מצחיק.
אולי אתה אדיש מדי.. שקט מדי..
אולי אפילו הריח שלך לא טוב וגורם לאנשים להרגיש לא נעים מדי לידך..
שוב אולי העניין שאתה מדבר ממש הרבה בבת אחת וקצת קשה להקשיב לזה, אולי אתה מתקרב פיזית יותר מדי לבן אדם (מרחק שכבר מאיים בפאן מיני, למשל אם אתה מתקרב לבחורה ומביט לה בעיניים ממרחק מסוים במצב אופטימלי נוצר מתח מיני שיכול להוביל לנשיקה)..
משהו שאתה עושה כנראה נתפס ללא לגמרי נורמאלי ו/או משדר מחסור בבטחון עצמי.. אני רק לא יודע מה..

אולי אתה בוהה באנשים וזה מרגיש להם לא נעים
אנונימי
אחי אתה מבלבל אותי לגמרי מרגע לרגע.. מהשאלה שלך זה נראה שזה קורה לך בכללי בהרבה מצבים, ואחרי 20 תגובות אתה אומר לי שזה קורה לרוב בטלפון ובהודעות..? בחייאת אחי אתה משמיט פרטים חשובים וסתם בזבזתי זמן על דברים לא רלוונטיים...
אנונימי
זה ברור לי שאני לא חייב, אני לא מדבר איתך חצי שעה כי אני "חייב", אני גם לא מעוניין בפרחים כי אני גם ככה עונה מאנונימי, אני בנאדם שמתקשה לא לנסות לעזור לאנשים כשהוא יכול וכשמדובר על שאלות שכנראה אי אפשר בשנייה למצוא תשובה בגוגל אני רוצה לעזור, אבל אני לא אוהב להשקיע מאמצים לחינם..
אנונימי
אני לא רוצה שזה יראה כאילו אני מטיח בך האשמות חס וחלילה, אתה לא אשם בכלום, פשוט בשאלות הבאות תנסה לפרט יותר..
אנונימי