11 תשובות
יש מלא כתבות שיהיה מחר סוף עולם, אבל יכולה להגיד לך שכל פעם הם חוזרים על אותו הבולשיט כבר מ2012, אבל הופה, אנחנו עדיין פה.
לא צריך להאמין לכל שטות
לא

לא יהיה כלום
נאסא הוכיחו שזה שטות
ולא יהיה כלום
מדענים וחוקרים וגם נאסא ואומרים וגם כתוב בתנך או משהו בקיצור הם מאמינים שמחר "כוכב X" יתנגש בכדור הארץ וימחק אותו (סטייל ה9.9.2009)
^אם כוחב גדול כמו שטוענים שהגודל של. כוחב X היה קרוב כל כך לפה שהוא יתנגש מחר, לא היינו פה כבר היום, עזוב היום, לא היינו פה כבר ליפני איזה חודש! הכוחב שלנו אמור להימשך כבידתית לכוחב X. סתם בולשיט שאנשים נהנים להמציא.
אוקיי ולמה אתה בא אלי בתלונות? שואלת השאלה שאלה מה זה הסוף העולם הזה ואני כתבתי לה בסיכום מה זה, אתם חושב שזה שטותי? תפנה לנאס"א בתלונות.
אתה יכול ללכת ולחפס עם נסא באמת אמרו את זה, או שזו סתם המצאה של אנשים חסרי חיים. אם נסא באמת היו אומרים את זה זה היה בחדשות.
תכנס לכל אתר חדשות ותראה..
אולי אתרי חדשות בישראל, כנראה זה עיניין ישראלי. אני לא גר בישראל, אני גר בארצות הברית, אגב נסא זו חברה שמקורה בארצות הברית, אני רואה פה חדשות באופן יום יומי, לא ראיתי שום דבר על השטויות האלה. תיתעורר מחר ותיראה שצדקתי.
בן אדם, אני לא מאמין בזה. אני בסך הכל עניתי לשואלת השאלה על שאלה שהיא שאלה.
יש תאוריה של איזה חמישה מדענים מסכנים שמחר מטאור ייתנגש בכדה"א והוא ייתפוצץ או משהו... והם גם קישרו את זה לליקוי חמה ולתנ"כ והשד יודע איך הם דחפו דברים לשם, אבל הכל בולשיט ונאסא הוכיחה כבר מספר פעמים שלא יהיה סוף עולם, אז אין לך ממה לדאוג...
יאללה עוד 3 דקות
-_-