8 תשובות
היום שבו באת לעולם הוא היום שה' החליט שהעולם לא יכול להתקדם בלעדיך
יש לך משפחה שאוהבת חברים וגם אם לא אז ידידים שאכפת להם
יש מישהו שאת מיועדת להתחתן איתו
אם את צחקת אפילו שנייה בחיים זה שווה הכול
קחי בחשבון שתמיד יש כאלה שלהם קשה יותר
לכל אחד יש תקופות יותר קלות ויותר קשות. תקופה קשה נאי מסכים איתך שלוקח זמן עד שהיא עוברת וקשה וצריך כל יום לקום ולהילחם מחדש. תתנחמי בזה שתגיע תקופה יותר טובה.
שואל השאלה:
אין לי אבל וגם למשפחה לא אכפת ממני
אנונימית
וואלה צודקת
פשוט תמשיכי תחיים כמו שהם בסופו של דבר מתים
לא יודעת אם זה מעודד אבל... בחיים יש ירידות ועליות אבל בסוף החיים גם
מתים...
לפי מה שאת מתארת, שום "הכל יהיה בסדר" יעזור לך כרגע. כן, זה קורה גם לי לפעמים, וזה קורה להרבה אנשים. אני אספר לך מה אני עשיתי, וזה גרם לי להרגיש יותר טוב.

התחלתי להתנדב ולעזור באריזת וחלוקת מזון לנזקקים. זה מילא אותי, וזה מרגיש ממש טוב, זה גם לא לוקח הרבה זמן.

את יכולה לעזור באריזות מזון, להתנדב לעמותה או כמה עמותות, או להפוך לאקטיביסטית חברתית באזור שלך. זה מרגיש נהדר להיות בעל השפעה ותורם, וככה אולי אנשים יתחילו לתפוס ממך. (ואם לא, הם מטומטמים)

אני תמיד פה לדבר, ואני מאמין שתוכלי להתגבר על זה.
בהצלחה (:
לחיים אין משמעות, אבל זה לא אומר שצריך למות. אם החיים חסרי משמעות, אז אין סיבה ליסבול, אין סיבה להיתנהג ברצינות, תכלס אין סיבה לכלום.. את רק צריכה ליצחוק ולהנות. כמובן שאין דבר כזה דברים ש"צריך" לעשות, אנחנו לא "צריכים" לעשות שום דבר, אבל לדעתי פשוט עדיף לנו לעשות מה שאנחנו רוצים, כי פשוט אין שום דבר שמונע מאיתנו. החיים הם לא רעים, זה הכול פרספקטיבה:) אל תיהיי כל כך רצינית בהכול, תהני מהחיים, כי אחרי הכול.. הם לא יחזרו..

כמובן שאנחנו לא צריכים ליפגוע באחרים רק כי אנחנו "רוצים", זה יהרוס את החברה, ואז הזכות הטיבעית שלנו לעשות מה שאנחנו רוצים בחיים תישלל. וזה לא מוביל לשום דבר טוב.
אולי יש לחיים משמעות, זה תלוי איזו, כל אחד מפרש את זה בצורה שהוא רוצה, למצוא משהו שייתן לך כוח לחיות, להחיות את עצמך מחדש