6 תשובות
היי!
דבר ראשון תרגישי טוב עם עצמך שאת ביישנית. לדעתי ביישנות זה כל כך חמוד! את תלמדי להתגבר על זה. תנסי להפתח יותר, להיות עם טנשים יותר וזה יעזור:)) ותמיד אם תרצי לגבי ביטחונך העצמי, עזרה אני פה בשבילך :)
כל כך מזדהה איתך בכל מה שכתבת
אנונימית
דבר ראשון תאהבי את עצמך ותעריכי את עצמך. צריך שיהיה לך מודעות עצמית והערכה עצמית. אחר כך תפסיקי לחשוב איך אחרים ייגיבו, תהיי קלילה, חייכנית ומצחיקה.
תיזמי שיחות, ותנסי לא להתבייש.
בהצלחה!
אני לגמרי לגמרי מזדהה איתך.
הייתי הרבה יותר ביישנית פעם אני חשובת שמעצמו נהייתי פחות ביישנית אבל זה לא שינה שום דבר באמת.. אני עדיין עם ביטחון ברצפה גם וביישנות בשמיים.
והצטרפתי לצופים אני חושבת שזה יעזור לי קצת.. לא בגלל זה הצטרפתי אבל אחרי תקופה קלטתי את זה. ממליצה לך להצטרף לכל מיני דברים שכוללים אנשים וזה יכריח אותך להיפתח.
קודם כל, ביישנות זה לא דבר רע בהכרח. גם אני הייתי פעם ממש ביישנית, ואחרי שהייתי בכנפיים של קרמבו השתניתי, כי הייתי חייבת לדבר עם ילדים אחרים, לא כל כך הייתה לי ברירה.
בקשר לבטחון עצמי-אני לא ממש הבנתי למה את מתכוונת.
אהלן שלחי הודעה יהיה בסדר, ניתקלתי כבר בבנות שתמיד היו ביישניות ואפילו טיפה חסרות ביטחון ופתאום כשהן נהיו שמיניסטיות כל הביטחון שלהן עלה והן כבר נהיו אפילו עם עודף ביטחון, רוב הסיכויים שעד גיל 18 כבר יהיה לך ביטחון