11 תשובות
למה להבין דברים שגויים או לא שגויים,
תשאלי אותו אם את מוצאת חן בעיניו,
או אפשרות אחרת תגידי לו שהוא מוצא חן בעינייך.
ככה הכי קל..
פשוט תיקחי אותו לשיחה ותגידי לו את מה שאת מרגישה לגביכם ועם את מתבשיית תלכי לדבר עם חבר טוב שלו זה ילך לך יותר קל כי מן הסתם שהוא ילך ויספר לו והוא יהיה הכלי תקשורת שלכם.
שואל השאלה:
אבל הוא אמר שהוא לא אוהב אף אחת אז מה הטעם לשאול...
אנונימית
הוא יכול לומר לך שהוא לא אוהב אפחת אבל יכול להיות שהוא כן והוא מספר הכול לחבר הכי טוב שלו
לכי תדעי
תבקשי ממנו לחקור בישבילך
שואל השאלה:
אין לו חבר הכי טוב או משהו כזה
הוא עכשיו בתקופה שכולם נגדו בגלל איזה משהו שקרה... אז רק אני בערך מדברת איתו
אנונימית
אז תשאלי אותו ועם את מתייבשת אז תבקשי מחברה שלך שתתחיל לדבר איתו
שואל השאלה:
אבל כאילו הוא אמר שהוא לא אוהב אף אחת למה שהוא ישקר פתאום
כי לפני זה הוא כן אמר שהוא אוהב מישהי ועכשיו הוא אמר "למזלי כבר לא"... אבוד בקיצור. פשוט לא הבנתי למה לו אז לעשות את כל הדברים האלה שרומזים שהוא בקטע.
אנונימית
את אוהבת אותו?
שואל השאלה:
נו ברור אחרת לא הייתי שואלת את זה
אנונימית
אז תגידי לו את מה שאת מרגישה אולי הוא יבאס ויאמר שהוא לא מעוינין אבל הוא גם יכול לומר לך אחרת
אין לך מה להפסיד אחרי הכול כמו שאמרת אין לו הרבה חברים כרגע, הוא לא ירצה לאבד עוד חבר עכשיו.
שואל השאלה:
לא יודעת אם מישהו יראה את זה כבר אבל בכל זאת שיהיה לפריקה- לפני איזה כמה ימים בגלל שהוא היה ממש עצוב ובדיכאון אז הצעתי שנלך לסרט הוא גם רצה ובסוף הוא לא יכל קיצור אמרנו טוב אז ביום אחר מאז כבר הוא השלים עם הילדים שהוא נהיה עצוב בגללם אבל עדיין כזה אמרנו טוב מתי נלך לסרט ואז קבענו שהיום ואז הוא אומר לי כזה טוב אז מי עוד ובסוף יצא שבאים עוד 4 אנשים אז אמרתי שאני לא באה כי סתם אין לי כוח\עייפה והכל וכאילו מה עכשיו הוא אומר לי מהה למה את לא באה למה לא זה תבואיי התכנון המקורי היה אני ואתת. יופי גאון אם התכנון המקורי היה אני והוא מה הוא מזמין עוד 4 אנשים? ולא סתם עוד בגלל 2 מהם הוא היה עצוב ובגללם רציתי לקחת אותו לסרט! אז מה הקטע שלו באמת מצד אחד כאילו דוחף עוד אנשים וגם לא רוצה לראות אותי (אנחנו בכיתות שונות) ונגיד היום בזמן בית ספר דיברנו בוואצאפ על הסרט ואמרתי לו טוב תעלה אליי נדבר (הכיתה שלי למעלה) והוא כזה- למה לעלות? כאילו אפילו לראות אותי לעלות כמה מדרגות אתה לא רוצה ואז אתה מתחיל לכתוב לי דברים נוו למהה תבואיי אבל רציתי איתך וכאלה. ניראה לי עכשיו שהמצב שלו השתפר והוא כבר לא עצוב אני לא אדבר איתו כמעט כי גם ככה חופש.
אנונימית