10 תשובות
בלי להעליב או משהו כזה אתה לא קצת בוגר בשביל לקבל הערות מאמא שלך ושהיא תגיד לך אם אתה יכול או לא יכול להיפגש עם חברה שלך..?
ובלי קשר או שתגיד לחברה שלך להגיע אליך או שתדברו בפייסטיים...
למה אתה שואל אותה בכלל..?
שואל השאלה:
ככה זה.. הורים רוסים. אני חייב להודיע לה כל מה שאני עושה והיא צריכה לתת לי אישור ואם לא זה יכול להגיע למצב של להעיף אותי מהבית. מה שהיא ניסתה לעשות כבר פעם אגב - ניסתה להעיף אותי לפנימיה והתחננתי לה בכל הכוח שלא תעשה את זה כשהיינו במכונית ממש ליד הפנימיה.
אנונימי
אפשר לשאול בןכמה אתה? אולי פשוט תעזוב כבר את הבית ותתחיל לחיות חיים משל עצמך ולא את החיים של ההורים שלך
שואל השאלה:
אני בן 17. איך אני אעזוב את הבית בדיוק? לאן אני אלך? את יודעת כמה זה יקר לגור לבד בישראל? אני בדקתי ועם שכר מינימום אין לי שום סיכוי. שלא נדבר על זה שאני מנסה להתקבל למסלול בצבא שבהתחלה לא משלמים לך כסף בכלל. וגם אם אעשה שירות רגיל השכר הצבאי הוא פח.

והיא לא יכולה לבוא אלי בגלל סיבות מסובכות, ולדבר איתה בסקייפ זה לא כמו לפגוש אותה במציאות. לקיים מערכת יחסים אינטרנטית זה נורא.
אנונימי
לא חושבת שהיא תעיף אותך ותשאיר אותך ברחוב.
ובמידה וכן תפנה לרווחה
נכון לעכשיו אתה לא אמור לשאול אותה מה לעשות. אתה מספיק בוגר
אומרת לך בהכי ישירות

ואין דבר כזה מע יחסים אינטרנטית. לא נבנה קשר באינטרנט.
קשר זוכי נבנה מתקשורת פגישות חיבוקים אהבה
אני חושב שכדאי שתראה לה שאתה משקיע ושאתה רציני, ואז אולי היא תרשה לך. אני מתכוון שלא תחכה עד לתוצאות הסופיות, אלא תעשה משהו כדי לקדם את עצמך (כמה שיותר מוקדם יותר טוב), כדי שהיא תראה שיש שינוי לטובה ואז אולי היא תתפשר.

כל עוד אתה תלוי בה אז לא נראה לי שתוכל לעשות דברים נגד הרצון שלה, כמה שזה לא נעים.

אבל לא הבנתי למה היא אומרת שכל השנים האלה לא עשית כלום. לא למדת את החומר של ביה"ס? לא למדת לבגרויות?
אתה חייב לעשות עכשיו פסיכומטרי? אתה הולך לעתודה אקדמית? מכריחים אותך?

ורק שתדע שבשירות הצבאי, בד"כ עוזרים למי שאין מקום לגור וגם נותנים לו לעבוד.
שואל השאלה:
היא תעיף אותי... היא משוגעת. היא הייתה מעיפה אותי בילדות מהבית לכמה שעות, לפעמים היה קצת גולש ללילה. בכיתי לה שתתן לי להכנס והיא פשוט אמרה לי לעוף מהבית ושלא אכפת לה. היא הייתה מרביצה לי בילדות, יש לה תיק במשטרה על זה.. היא לא בנאדם שפוי.
ואם אני אפנה לרווחה מה יצא מזה? פה יש לי בית וחדר משלי ואוכל במקרר, אם אני אבחר בדרך הקשה זה יסבך אותי ממש ואני גם לא בנאדם עצמאי. שלא נדבר על זה שיש לי חרדה חברתית קשה.
אנונימי
שואל השאלה:
@לכל שאלה תשובה
הבגרויות שלי לא מספקות אותה, רוב הציונים בסביבות ה85-90 והיא רוצה לפחות 95 בכל אז היא קבעה שלא למדתי והתעסקתי במחשב כל הזמן. עשיתי פסיכומטרי ולא הלך משהו אז אני אצטרך לשפר, וכן אני הולך לעתודה.
לאידע אם מכריחים אותי, אני יודע שזה אחד הדברים הכי טובים בשבילי ואין לי תשוקה כלפי שומדבר באמת אז אני צריך להכריח את עצמי לעסוק בזה.
אנונימי
^ אה, טוב, אז היא באמת לא שפויה / קשוחה מדי. אבל לפי התגובה הקודמת אני מבין שאתה מודע לזה...
לא יודע מה להגיד לך. זה לא פייר. קשה לי להאמין שאין לך ברירה יותר טובה, אבל זה לא שממש בדקתי את העניין. כדאי שאתה תבדוק איך אתה יכול לקבל עזרה (מהרווחה או מארגונים או מי שלא יהיה), אם עוד לא בדקת.