17 תשובות
לי זה נשמע שהיא אדם נורא. תספרי לאח שלך... הריבים שיגיעו אליה מגיעים לה..
פשוט אל תתערבי. ההורים שלך כבר יטפלו בזה אני מאמינה
אולי בטווח הקצר זה כואב לך על אחיך וזה מובן, אבל לא כדאי להסתיר ממנו, וגם לא מקרים כמו היום בדיוק כדי שהוא יבין את המצב וההתנהלות. כבר פעמיים הוא היה על סף גירושין, הוא מבין שמשהו לא בסדר לא צריך לסלף את זה ממנו, אולי בפעם הבאה זה יקרה.
וזה מובן שנפגעת ממנה, כל הכבוד להורים שלך ולך שאת מעריכה אותם. :)
ןואו אחיך חייב לזרוק אותה אין מה לעשות את יכולה לומר לך שאת לא רוצה מתי שהיא מנצלת אותך זה ממש חוצפה מצדה
עם כל זה שיהיה לך קשה שם יריבו יהיה לך יותר קשה כשהם יריבו ממש כשהיא תפגע בו ולא סיפרת לו שהיא נצלנית קודם.
אני חושבת גם שהוא ידע באיזה שהוא שלב עדיף עכשיו מאשר מאוחר יותר.
וואי תחשבי שהוא ייתגרש ממנה שיהיה להם ילד ביחד! הוא ייתקע עם חובות
אנונימית
גם ככה הוא מקבל חובות מאשתו
שואל השאלה:
אני מסכימה עם כולכם, עם אישה כזאת עדיף להתגרש אבל הוא אוהב אותה והוא לא רואה את כל הרוע הזה שיש בה שכולם רואים חוץ ממנו. אח שלי הוא בן אדם מדהים עם לב ענק, אני לא רוצה שיהי לו רע והוא יריב איתה בגללי.
אנונימית
אז תכפילי את זה היא תסנגר אותו על כסף כל שנייה עם הסיבה "אני מגדלת פה ילד"
אנונימית
אני חושבת שאת צריכה לעשות משהו לפני שיהיה להם ילד ואז באמת הם יסתבכו והיא תנצל אותו המון.. תדברי איתו על זה, אל תגידי שאת שונאת אותה אבל תספרי לו מה שסיפרת לנו ועל איך שהיא מדברת על ההורים שלכם ואני בטוחה שהוא יידע מה לעשות משם.
תשמעי ילד אחד פחות חובות. 2 זה בכלל בלאגן.
שואל השאלה:
אני לא רוצה להיכנס ביניהם, אני יודעת שאח שלי אוהב אותי לא פחות ממנה והוא לא ישתוק לה על זה שהיא פגעה בי ככה.
אנונימית
אני מבינה מהשאלה שאת ממש אוהבת אותו. אל תחשבי על זה שהם יתגרשו, אולי הוא ידבר איתה והמצב ישתפר? ולהגיד לו יהיה הדבר הנכון. הוא בטח מספיק בוגר ומבין בשביל לעשות חושב על כל הסיפור הזה ומה נכון לו לעשות. זה עניין של גורל עכשיו מה תבחרי לעשות, אבל לדעתי תספרי לו או שההורים שלך יספרו לו. וכמו שאלפקה אמרה בסופו של דבר הוא ידע.
בהצלחה אהובה!
אנונימית
דעתי היא שאת צריכה לדבר עם אח שלך, הוא אדם בוגר עם שיקול דעת משלו, אם הוא ירצה להתגרש ממנה, זה שיקול שהוא עשה ואותו דבר להפך, במקרה הזה תצטרכי לסמוך עליו שיעשה מה שנכון לו, תדעי שעשית את שלך ותתמכי בו לא משנה במה יבחר.
פשוט חרא של בן אדם..
אנונימית
^לצערי, אני מסכימה איתך.
איזו אישה רעה וכפוית טובה... לדעתי את צריכה להגיד לאח שלך על איך שהוא דיבר להורים שלכם ולך זה לא בסדר איזה בת זונה אני פשוט מתעב אנשים כמוה שמנצלים אנשים בעלי לב טוב כמוה אח שלך ומסובבים אותם על האצבע הקטנה איו ספק שהיא חכמה אבל אתם צריכים להיות יותר תחשבו כולכם ביחד איך להטיס על טיל את הכלבה הזאת