11 תשובות
בדרכ בשביל למשוך תשומת לב
הדור של היום..
אנונימית
בשביל לייקים, צומי, ופרסום.
כי זה מושך תשומת לב - מה שמושך לייקים.
עוקבים עוקבים עוקבים עוקבים
סתם תשומת לב.
1. למשוך לב
2. לקבל כמה שיותר לייקים
3. לנסות להיראות חשה כדי להיות מקובלת
4. להשויץ במה שאינלהן עדיין או שיש
5. כדי להפיץ דברים של חברות
וכך הלאה
...
כי הן אוהבות טת זה וזה לא אמור להפריע חכם!
אני לא חושבת שזה בא ממקום של צומי אני דווקא חושבת שזה בא ממקום של "להתאים את עצמך לחברה", החברה היום היא נורא חושפנית, ילדים גדלים על זה רואים את זה וחושבים שזה 'נכון' לעשות את זה כי ככה כולם עושים.
אם תשימו לב ברוב חנויות הבגדים אין בגדים צנועים. זה לא משהו שהחברה מקבלת. הכל קצר הכל חשוף בטן ציצי תחת. אף אחד לא רוצה להיות שונה. אני דתיה ואני מודה שלפעמיים עולות לי מחשבות של מה אבל חצאיות וזה וכולם עם שורטים וחושפים וזה לא באופנה.
אני לא אומרת שכולן כה אולי אתם צודקים ואולי יש כאלה שזה בשביל צומי אבל אם זאת הסיבה זה עיניין שלהן עם עצמן ולא מענייננו.
זאת הדעה שלי לפחות.
מה יש לכם? ממתי כבוד בא בלבוש? שכל אחת תלבש מה שנראה לה ומה שהיא אוהבת! צומי יכול לבוא גם ב'להתלבש צנוע' כי ככה מצפים מבחורות כדי שיהיו 'ילדות טובות'
אני אישית לא אוהבת על עצמי חשוף מדי ולא מרגישה עם זה בנוח, אבל אם הייתי חמש קילו פחות וביטחון עצמי גבוה אז למה לא בעצם? תפסיקו להקשיב לשטויות שהחברה מכתיבה לנו, אתם חושבים שאתם הולכים נגד הזרם אם אתם לא מתלבשים חשוף, אבל זאת טעות! שכל אחד ילבש מה שהוא רוצה ומה שנוח לו ושהוא מרגיש איתו טוב! ולעולם אל תשפטו לפי לבוש. ולמה שבן מתחבש חשוף (מכנס *למטה מידי*, גופיות פתוחות *מידי*) זה לא מיני בעינכם? מה כי אנחנו בנות? הפכתן את כל הבנות לאובייקט מיני תצאו מהסרט הזה כבר! שכל אחד ילבש מה שבא לו לא כדי להרשים אף אחד אחר.
אנחנו ב2017 לא בתקופת התנך טוב? שכל אחת תעשה מה שבראש שלה ואין לאף אחד שום זכות להתערב להן בחיים כל עוד זה לא פוגע באף אחד (וזה לא) אז שחררו.
באותו הנושא: