7 תשובות
אי אפשר לשנות את העולם אבל את יכולה לנסות אצל אנשים קטנים ולאט לאט להפוך את זה ליוצר גדול
קודם כל, אני רוצה להגיד לך שאת מדהימה במה שאת עושה ובאיך שאת פועלת למען העולם, רואים שאת רוצה עולם טוב יותר, בטוח ונקי יותר מצרות.
זה מדהים בעיניי גם שאת מתנדבת בגן לילדים עם צרכים מיוחדים. את נשמעת אישיות מיוחדת!
תמשיכי לעשות טוב לעולם, והעולם יחזיר לך טוב:) כמו שיש את המשפט שנקרא "תחייך אל העולם והעולם יחייך אליך בחזרה" תאמיני לי שזה הדבר היחידי שבאמת יכול לעזור לך לתקן ולא "לשנות" את החברה, כי כל החיים אנחנו מתקנים וזה ברור לנו שאי אפשר לשנות את העולם בשניות אך תמיד להתאמץ, ולהשתדל לעשות טוב לעולם עם הכמות שלנו בה אנו יכולים לעשות זאת.
כל הכבוד לך!
לא נראה לי אפשר לשנות אותו
אבל את יכולה לאסוף תרומות לעניים
וללכת למקום של עיוורים / חרשים/ נכים וכאלה ולשמח אותם
ולא יודעת לא חסר כל כך במה להתנדב
אבל שמעי באמת שזה ממש יפה מצידך אבל את עוד ילדה את בטח גם לומדת את לא יכולה כל היום להתנדב את צריכה גם זמן לעצמך, ללימודים, לחברים ולמשפחה וזה. תנסי להתנדב פעם פעמיים בשבוע אם בא לך אבל לא יותר מזה..
תקשיבי... אי אפשר לשנות את העולם אבל זה באמת משמח לדעת שיש עוד כמה אנשים בודדים כמוך אם לב אמיתי מזהב ולא מחרא.. כמו רוב האנשים בעולם עכשיו סליחה על הגסות אבל זה נכון העולם שלנו חרא.. ואני גם לפעמים מנסה להתחיל עם השינוי אצלי אבך זה לא קל כי תמיד היה מישהו שיהרוס...
אבל תמשיכי לנסוצ אני יותעת שיש עוד מה אנשים כמוך אומנם לא הרבה אבל מספיק בשביל שחתולים לא ימותו מרעב..
את נישמעת לי (בתכלס זה נקראת אבל לא משנה) בן אדם כל כך מדהים!
ביחאת בואי לפרטי נדבר על חיות כי אני גם חולה על כולם
אי אפשר לשנות את העולם תשני את עצמך וקחי פחות דברים ללב
אץ מדהימה ואני אגיד לך שאת לא יכולה לשנות את כול העולם וזה קצת מבאס אבל עם נגיד את תתחילי לשנות מישהו והוא ישנה עוד מישהו והלאה זה יצור שינוי גדול ועדיף כמה מכלום כול הכבוד