10 תשובות
תוכלי לשלוח לי הודעה בפרטי ונדבר על זה שם?
שואל השאלה:
מעדיפה להישאר אנונימית.. אבל תודה שהצעת לי עזרה :)
אנונימית
הממ טוב אז אני אנסה לענות לך כאן פשוט לא כל מה שרציתי לומר. אני ממליצה בטירוף על למידה עם סרטונים מיוטיוב. לא שמלמדים אותך, אלא מין מוזיקת רקע כזאת שפשוט כל כך עוזר להתרכז ולהיכנס למוד של למידה... הנה אני אתן קישור זה הסרטון הכי טוב: https://www.youtube.com/watch?v=WPni755-Krg
אני ממליצה גם לכתוב סיכומים בעצמך\ להעתיק סיכומים כדי שהם ייכנסו לראש. ואת יכולה לנסות לשחק עם השעות שבהן את לומדת. אני גיליתי על עצמי שאני לומדת הכי טוב לפנות בוקר, והראש שלי פשוט גמור אחר צהריים ערב. אני ממליצה לך גם להתחיל את הכל מוקדם. כי הזמן נגרר ממש מהר אז עדיף להתחיל לפני גם אם זה מבאס.
שואל השאלה:
תודה רבה רבה רבה רבה, אני אשתמש בזה! עזרת לי מאוד :)
אנונימית
היי יאו את בול כמוני אבל אני לקחתי מורים פרטים להתחלה כדי שיפקסו אותי ומשהו גורם לי לשבת וללמוד כשיש לי מורים פרטים חדשים הצורך לא לאכזב אותם וזה מה שעוזר לי בנוסף אני גם ממליצה לך אם אין ביכולתך מורים פרטים לנסות למצוא לך את הזמן המתאים ולנסות לשבת לפחות 10 דקות לראות שהכל בסדר ואז תמשיכי בהדרגה וככה תצליחי אני בטוחה ואם יש לך הפרעת קשב וריכוז כלשהי אז זאת כבר בעיה אולי תפני לרופא ומקסימום תקחי ריטלין שזה גם מה שאני עושה (:, בהצלחה!
שואל השאלה:
תודה רבה רבה! עזרת לי :)
אנונימית
גם אני ככה
תלמדי עם חברה שמבינה את החומר
תמיד תמיד תמיד כשהמורה מלמדת ואת לא מבינה, לשאול!
להקשיב ולהיות בשקט *כול* השיעור
אני אישית חקרתי מה לומדים בשנה הבאה וסיכמתי מעכשיו.
שואל השאלה:
תודה! עזרת לי מאוד :)
אנונימית
באותו הנושא: