6 תשובות
למה לא?
אנונימית
שואל השאלה:
ראיתי איפשהו שאמרו שהלייזר לא קולט את השערה בגלל צבע העור שלהן
(לא יודעת אם זה נכון)
אנונימית
הן יכולות
אנונימית
הן לא יכולות, הלייזר לא מתאים לצבע העור שלהן
אנונימית
חמודות הן יכולות אני מכירה כמה בנות שעשו
אנונימית
בעלי עור בהיר מתאימים לטיפול במכשירי לייזר מהדור השני (הישן יותר). מכשירים מסוג זה פולטים קרן לייזר באורך גל של 755 ננומטר, ולכן הם מתאימים לבעלי עור בהיר, אך באותה מידה הם עלולים להיות מסוכנים לבעלי עור כהה.

לבעלי עור שחום מתאים הטיפול במכשירי הדור השלישי, אשר פועלים על גלי אור ארוכים באורך של 810 ננומטר. גלי אור באורך זה נקלטים בצורה פחות טובה במלנין ולכן גם הפיגמנט של העור יקלוט אותו במידה קטנה יותר.

לאנשים בעלי עור כהה במיוחד (אנשים ממוצא אפריקאי והודים לדוגמא), אשר עד התקופה האחרונה לא התאימו לשימוש וטיפול בלייזר, נכנסו לשוק מכשירי דור רביעי, שהינם בעלי גלי אור באורך של 1064 ננומטר. גלים באורך זה אינם פוגעים או מזיקים לפיגמנט העור ולכן הם מתאימים לבעלי עור כהה.

אנשים בעלי גוון שיער כהה חום או שחור הם המתאימים ביותר מבחינת צבע השיער לטיפול הסרת שיער בלייזר והאפקטיביות של הטיפול גבוהה יותר, והתוצאות בהתאם.

אנשים בעלי שיער דק ובהיר אמנם קיימים מכשירי לייזר מהדור הרביעי בעלי אורך גל 1064 ננומטר ובעלי פולסים קצרים מאוד, אך גם מכשירים אלה מיועדים בעיקר לבעלי שיער דק יחסית ובתנאי שאינו בהיר מאוד, ואחוזי ההצלחה הם נמוכים יחסית.

עובי השערה: פרמטר חשוב נוסף הקובע את ההתאמה לטיפול להסרת שיער בלייזר הינו עוביה של השערה בגוף המועמד לטיפול בלייזר. בעלי שיער עבה עד בינוני הם המתאימים ביותר לטיפול. בעלי שיער דק או פלומתי מידי אינם מתאימים לטיפול.