13 תשובות
מסכים.
אני מסכימה
זה עוד יותר מוריד לילדים ביטחון בלהשקיע ולהתנסות בדברים חדשים
מסכימה איתך לגמרי
אתה כל כך צודק..
בית ספר זה דבר מטומטם
ואני לא אומרת אתזה סתם
לגמרי מסכימה. הם שופטים דג על פי איך שהוא מטפס בעץ. חבל שמערכת החינוך לא תשתנה בזמן הקרוב.
כל כך מסכימה איתך!
ככל שאני מחפשת את עצמי ומוצאת את הדרך שלי יותר בבירור ורוכשת כלים יותר משמעותיים לחיים אני מבינה עד כמה לא היה לי סיכוי למצוא את את הדברים האלה בבית ספר.
מסכימה
שואל השאלה:
תאכלס גם, למדתי יותר בחיים שלי מסרטונים ביוטיוב מאשר בבית ספר.__.
אנונימי
וואי אתה ככ צודק.
לפעמים אני פשוט לא מבינה, בית ספר זה דבר שאמור להכשיר אותנו, לתת לנו כלים להתמודד ובמקום זה פשוט יורקים לנו בפנים ואומרים לנו כמה אנחנו כשלוניים...
אני אספר לכם סיפור קצר (טוב הוא לא כזה קצר0_0) על משהו שקרה לי, היה לי מורה למחשבים, 3 שנים הוא חזר ואמר לי שהחברה הכי טובה שלי יותר טובה ממני נגיד הגשתי עבודה ואז הוא אמר מה אבל תראי מה היא עשתה זה הרבה יותר טוב, שלא לדבר על כל הציונים הלא צודקים שהוא נתן לי. מ55 לעלות ל95 זה נראלכם הגיוני על אותה עבודה בדיוק? גם לי לא. הקטע המעצבן הוא שהתלוננתי עליו כמה פעמים ופשוט השתיקו אותי. בשבילם אנחנו פשוט מחזור שמתחלף.
אבל אני לפעמים חושבת מה היה קורה אם, אם לא הייתה לי משפחה שתמכה ואמרה לי כמה המורה הזה אפס ושהבעיה בו לא בי, מה קורה לילדים שעברו דברים כמוני אבל בלי תמיכה, תאמינו או לא אבל המורה הזה, צילק אותי לכל החיים.
אז סליחה על החפירה, אבל המסר הוא תלחמו על מה שמגיע לכם, בין אם זה הפרש של נקודה או וואטאוור, כי זה מה שמגיע לכם. אל תפחדו להתלונן ולומר שמשהו לא נראה לכם.
ושוב אני מתנצלת על החפירה..
שואל השאלה:
אהבתי (: ^^^^
אנונימי
לגמרי צודק!