7 תשובות
יש סיבה מיוחדת שנפרדת ממנה?
אם זה סתם בגלל רעב שטותי תנסה לחזואץר אליה אם אתה אוהב אותה חבל להרוס את זה
למה לחזור? אם נפרדת ממנה כנראה יש סיבה ולא סתם. ( אלא אם זה בגלל משהו מפגר כמו ריב ) תתקדם האלה, זה לא הסוף יש עוד בנות אחרות (:
תשמע אחי אם אתה נפרדת ממנה כנראה שהיא נפגעה לא פחות אז לפני שתבקש לחזור תהיה בטוח
שואל השאלה:
לא פשוט לא הסתדרנו
אני מיואש
אנונימי
להבין שיש סיבה שנפרדת ממנה. יכול להיות שהאהבה שלך אליה לא הייתה וודאית, שלא הצלחת להתמסר מספיק, שהיא עשתה משהו... ביליון סיבות אפשריות, אבל לא סתם.
הפרידה עוד טרייה, אבל תימנע משיפוטיות. זאת העצה הטובה ביותר שאני יכולה לתת לך. אני לא תשפוט את עצמך, אנשים אחרים או את החוויות שלכם. לא לתייג דברים בתור "טוב", "רע", "נכון", "שגוי", "נחוץ", "לא נחוץ". זה עלול להוביל להתרגזות ולחשק לנקום במצבים קיצוניים. אם אתה תופס את עצמך שיפוטי, תחזיר את התודעה שלך להווה או שתתרכז בדברים אובייקטיביים בלבד. אל תשפוט את עצמך גם אם אתה שופט.
תעשה מה שעובד. תלמד מהניסיון מה יעיל להשיג את היעדים שלך. אל תתעקש לעשות דברים שאתה רוצה אבל בסופו של דבר לא יעילים. כל פעם שחוזרות התחושות, תמצא מקום שקט לשבת בו עשר דקות או יותר מבלי שאף אחד יטריד אותך, תשנן שפרידה היא דבר פשוט אך לא קל; אל תחמיר עם עצמך אם דעתך נודדת אליה מדי פעם. הדעת נודדת, ככה היא. כל העניין ההתגברות הוא פשוט להחזיר את התודעה להווה. וזה בינתיים לא יהיה כ"כ קל, כי משתמע מהשאלה שזה קרה לא מזמן. ולוקח זמן. אתה צריך קודם כל לתת לעצב מקום. הוא מאוד הכרחי וחשוב. בלעדיו לא תבין מה אתה רוצה.
אם קיבלת סגירת מעגל, זה יהיה יותר פשוט. נסה להעסיק את עצמך בדברים שאתה אוהב לעשות, לראות טלוויזיה ולהסתובב בחוץ. תהיה עם חברים, אפילו תכיר ידידה שתגרום לך לרצות לדבר רק איתה.
בדר"כ שום כאב הוא לא לנצח. מבטיחה.

נ"ב, אל תחזור אליה. אם זה הגיע למצב הזה, זה כנראה לא התאים מלכתחילה.
ניסית לתקן? ניסית להסתדר איתה? ניסית לדבר? ניסית הכל?
תקשיב לא להתסתדר זאת לא באמת סיבה להיפרד..
ניסיתם לדבר על זה בלי ריבים?
לדבר על זה באמת ולנסות לפתור את זה ולהבין אחד את השני?