14 תשובות
כי הוא הרג מחבל מנוטרל
הוא קיבל צלש כי הוא ניטרל אותו
ואלאור עזריה הרג את המחבל אחרי שהוא היה מנוטרל
מדיניות דפוקה לגמרי.
כי תשמעי המדינה שלנו עובדת לפי חוקים עולמיים, זה נחשב רצח לכל דבר. (למרות שאני נגד שיאסרו אותו!) מדינת ישראל רוצה להראות שהיא ישרה.
אליאור הרג את המחבל הלוחם ניטרל אותו לא הרג אותו
כי אלאור ירה בו אחרי כמה דקות שהוא שכב והם אומרים שהוא לא באמת הרגיש סכנה וירה מתוך נקמה או וואטאבר, מדינה הזויה לכי תביני.
בגלל ש
כי מי ששולט במדינה הם שמאלנים
בגלל שאלאור ירה במחבל לא חמוש ואם הוא היה חמוש הוא היה מקבל צלש
כי הקטע עם הלוחם היה בכוונה בשביל שישכחו מעיניין הצוללות עאילו עוד בלאגן... והעיניין עם אלאור עזריה היה בשביל להראות שהמדינה שלנו מענישה בשביל ללמד אבל תכלס אין בזה היגיון כי אומרים לנו שערבים הם רעים וצריך להרוג (אני לגמרי לא מסכימה עם זה ) אז זה מה שהוא עשה הוא עשה מה שלימדו אותו
אנונימית
אתם יודעים שזה לא המדינה זה הצבא, כן?
כי המדינה שלנו לא חכמה
במקרים עליהם את מדברת, חיילים ניטרלו מחבלים שבאו להרוג אזרחים חפים מפשע. וזו הגנה עצמית, והגנה על שלום הציבור לכל דבר.
מה שאלאור אזריה עשה מטומטם; הוא ירה במחבל 11 דקות אחרי שניטרלו אותו.
לפני שהוא ירה בו הוא השמיע אמירות של "כל המחבלים צריכים למות" ו"מי שהורג את החברים שלי מגיע לו אות היחס". ואני מסכים במובן מסוים שצריך להיות עונש מוות למחבלים. אבל אזריה לא היה צריך להחליט שהוא אלוהים או בית המשפט ולגזור על המחבל דין מוות במשפט שדה. אין לו את הסמכות לזה.
מה עוד, לא הספיק כל מה שהיה, הוא נתן עדויות סותרות, משפחתו שכרה עו"ד גרוע שלא הפיק את מלוא המאמץ, והפאשלה הכי גדולה; הוא עשה את זה לפני מצלמה.
כי יש לנו מדינה של שמאלים מנייאקים זה למה.
למה הוא צעק את זה?
כי ככה חינכו אותו בצבא, ובסביבה הקרובה שלו
וגם אם הוא אשם, אנשים תפתחו את העיניים הוא סך הכל ילד אוקיי?
שלחו ילד לצבא בשביל להרוג, בסדר אז הוא עשה טעות אבל הוא ילד אנשים והוא משלנו אי אפשר להרוס לו את החיים ככה והמפקד שלו כל פעם אמר משהו אחר לגבי מה שקרה... תחשבו שאתם הייתם לא ישנים וכל פעם בפחד שמישהו יתקע לכם סכין בגב...