4 תשובות
את מקשיבה לכל מה שאומרים לך? שימי פס את יפה מוכשרת ומוצלחת בזכות עצמך ואל תשתני אף פעם בשביל אף אחד. תלכי בגאווה עם ראש מורם ותחשבי שאת הכי טובה מכולם.
מחרטטים אותך.
או שלא מכירים אותך.
מה זה השטויות האלה? יותר טובה ממך? מה יש להשוות בכלל? אתם אנשים שונים..
אל תקשיבי להם.
אני יודעת שאת יודעת את זה, אבל אני אומרת לך מכל הלב -
זה שהיא יותר ''יפה'' ממך (שאגב, יופי זה עניין יחסי וסובייקטיבי), לא אומר שום דבר!
את יכולה להיות יותר חברותית, אמיצה, אכפתית..

אני אתן לך מדרש קטן שממש אהבתי:
משה רבנו ראה את רבי עקיבא שהיה חכם גדול ברוח הקודש הרבה שנים אחריו. משה לא הבין שום דבר מדברי התורה שרבי עקיבא אמר לתלמידים שלו ואמר לאלוהים משהו בסגנון ''וואו, איזה בן אדם חכם! למה נתת לי להביא את התורה לעם ישראל ולא לו, שהוא כזה תלמיד חכם?'' ואלוהים ענה לו משהו בסגנון ''זה מה שאני ראיתי לנכון לעשות''

מפה לומדים: זה שבן אדם הוא יפה או מוצלח או חכם או לא משנה מה - זה לא מכלול האישיות שלו! מכלול האישיות של משה התאים יותר כדי להביא תורה לעם ישראל, מאשר רבי עקיבא. זה אומר שמשה או רבי עקיבא יותר טובים אחד מהשני? לא. פשוט כל אחד מתאים לעשות משהו אחר בעולם הזה. וזה ממש מתאים למקרה שלך ושל אחותך.

בכל אופן, כולם נראים יותר יפה כשהם מטופחים. תתלבשי בצורה שמחמיאה לך וכנל על השיער, תנסי להבליט באיפור את מה שיפה בפנים שלך ותמיד תחייכי (:

בהצלחה!
שואל השאלה:
אני מטופחת פשוט בחיים אני לא אהיה מפותחת כמוהה או גבוהה או חכמה או יפה ואולי באופי אני כן טובה יותר אבל מה זה משנה עם החברה של היום יותר חשוב יופי וגוף
אנונימית