21 תשובות
באמת נראה לך שתקבלי שיתוק שינה? מאיפה זה בא לך עכשיו?
באתי לשאול מה זה אבל נראלי שעדיף שלא..
בכל מקרה אני מאמינה שהסבירות שזה יקרה לך היום היא כמו הסבירות שזה יקרה לכל אחד אחר היום, אל תדאגי, אל תגרמי לגוף שלך לסבול ולהיות עייף בגלל זה.
מה מפחיד בזה?
אם את ממש מפחדת תנסי לא לישון על הגב, והגורמים לשיתוק שינה זה אכילה לא נכונה, או לא לישון בלילה ולישון ביום. אין לך ממה לפחד.
שואל השאלה:
כן נראה לי.
כי כולם פה מלחיצים ואומרים שקורה להם שיתוק שינה וזה הדבר הכי מפחיד שקרה להם וואלה אני לא אשקר זה מלחיץ אותי
אנונימית
מזה בדיוק שיתוק שינה?
שואל השאלה:
את האמת שעכשיו די הלחצת אותי.. כי אתמול ישנתי בלילה מ4 בלילה עד 8 בבוקר. ואז נרדמתי באחד בצהריים עד שלוש.
אנונימית
שואל השאלה:
שיתוק שינה זה שאתה ישן ואז אתה פותח עיניים ואתה לא מצליח להזיז את הגוף שלך או להגיב לכמה שניות ובדרך כלל זה קורה עם סיוט ודברים מפחידים (אם זה לא נכון תתקנו אותי זה מה שאמרו לי)
אנונימית
שיתוק שינה זה חוויה, שיכולה להוביל לחלום צלול, תקראי על זה ואז דווקא תקצי להיכנס לשיתוק שינה, אם תיקחי את זה בקל ובאופן מגניב בכלל לא תפחדי מזה, ודרך אגב אם תעצרי את הנשימה לכמה שניות את אמורה להתעורר מהשיתוק!
טוב את לא יכולה להיות ערה לנצח ושינה זה אחד הצרכים החשובים ביותר לאדם ובלי שינה איכותית ומספקת לא תוכלי להעביר את היום כמו שצריך אל תדאגי את לא אמורה לפחד בכלל משינה ובנוגע לשיתוק שינה רוב הסיכויים שבבוקר לא תזכרי אותו בכלל ותחשבי שזה היה עוד סתם חלום וחוץ מזה זה לא משהו מסוכן לא ייקרה לך כלום מזה אני מבטיח חח (; אה ודרך אגב מחקרים אומרים שרק כ30% מהאוכלוסיה בערך חווים שיתוק שינה לפחות פעם בחיים אז הסיכויים שזה יקרה לך מאוד מועטים אזז בכל אופן כנראה שחפרתי דיי הרבה ועם הצלחת לקרוא עד לכאן אז בראבו! שיהיה לך לילה טוב והנה קצת מידע נוסף בנוגע לשיתוק שינה למקרה שזה לא הספיק לך (:
שואל השאלה:
תודה קצת הרגעת אותי:)
פשוט ראיתי שאחד המשתמשים בסטיפס כתב על איזה שאלה שקשורה לשיתוק שינה שזה קורה לכולם
אנונימית
שמח שעזרתי (:
אל תקשיבי לאף אחד בסטיפס
אני חוויתי חלום צלול ובסופו שיתוק שינה. זו היתה הרגשה מוזרה וקצת לא נעימה, אך אין לך ממה לפחד, בסופו של דבר לא יקרה לך כלום! קחי את העיניין בפרופורציות, אולי זה קצת מפחיד, אך לפי מה שידוע לי אין לשיתוק שינה השפעות מסוכנות על גופך..
אנונימית
שואל השאלה:
אני יודעת שלא יקרה לי משהו (בלי עין הרע חחח) הקטע הוא שאני מפחדת ממה שיהיה לי באותו הזמן
אנונימית
וואי שמעתי ממש סיפורי זוועות על זה... שאנשים מרגישים שיש זקנות מפחידות שחונקות אותם... וואו דברים מזעזעים...
אנונימית
גם אני חששתי משיתוק שינה, אומר לך שזה לא היה מפחיד כמו שציפיתי, אך כל אחד חווה זאת אחרת, לכן אני לא יכולה להיות בטוחה שחוויתך תהיה דומה לשלי, אם בכלל תהיה אחת כזו! לכן, אין לך ממה לחשוש! נסי לחשוב על דברים אחרים ולא להתעסק בעיניין. התעסקי בדברים שדורשים את צומת ליבך, דברים שאת אוהבת לעשות וישפרו את מצב רוחך! אם לא תתעסקי בזה הסיכויים שמקרה כזה יתרחש יהיו נמוכים בהרבה.
לי היה שיתוק שינה וזה ממש לא מפחיד ואפילו יש פעמים שהוא כיף, כי את ערה אבל לא יכולה לזוז ובזמן הזה את רואה את כל החדר שלך אם כל הדברים שאץ מדמיינת.
פשוט אם זה קורה תדמייני דברים טובים.

ואם את רוצה לצאת ממנו תמצאי מקום בגוף שהוא לא משותק (תמיד יש כזה) הרבה פעמים זה קצת הראש או איזהשהי אצבע, תתחילי להזיז לאט רת המקום הזה עד שכל הגוף מתעורר
שואל השאלה:
תודה לך אנונימית זה מה זה עזר לי הסיפורים "היפים" האלו שסיפרת עכשיו.
ותודה לשתי תגובות מעליי שעזרתם:)
אנונימית
אם לא תשני עכשיו ישמצב
יהיה לך בגלל הפחד שלך לשיתוק שינה
שואל השאלה:
קל
אנונימי
באותו הנושא: