6 תשובות
חחח לדעתי לא לדעתי זה היה פרק מאוד מסתורי ומותח חח ממש מעניין מה יקרה בפרק הבא ומתי משדרים את הפרקים?
גרוע?
אני דווקא ממש אהבתי.
תראה, הם לא יכולים לזרוק קרבות וקטעי WTF כשהם עדיין לא בנו את העלילה של העונה. זאת הייתה יותר סגירת קצוות. מראים לנו איך סאנסה וג'ון מתחילים להסתכסך, מה הכוונות של אריה, את ההגעה של דאינריז לווסטרוז, מה שסרסיי מתכננת... צריך קודם כל לבנות את כל הדברים האלה, זה הרבה סיפורים.
שואל השאלה:
לא קרה בו כלום והוא היה משעמם כל כך, לא מבין איך מאשרים פרק כזה משעמם ועוד כהפרק שפותח את העונה

אבל לפחות איזה התקדמות בעלילה קטנה? גם זה לא אוף
לא התקדמות?
מסוף העונה השישית היו ספקות בנוגע לאן אריה תלך, אם היא תלך צפונה או דרומה. כלומר, אם תחזור להיות אריה ותסיים עם משבר הזהות הזה, או שתלך בדרך האפלה יותר ותמשיך את הרשימה שלה.
כנ"ל בנוגע לג'ון וסאנסה (ופיטר בייליש), למרות שזה היה צפוי שזה יקרה, הדרך שזה קרה הייתה מאוד מיוחדת וממש הראתה לנו כמה שהם לא מסתדרים, ורק מנסים לשמור על יחסים טובים בעזרת נימוס. הם לא באמת מתקשרים כמו שצריך, וזה יכול להוביל לקרע במשפחה שלהם ולתוצאות איומות בניהול וינטרפל.
סרסיי מאשרת שהיא חכמה ומסוכנת, וזה בעצם מה שרציתי לראות. בספרים היא הגיעה לנקודה שהיא כבר לא לגמרי שפויה (התחיל אחרי המוות של ג'ופרי, וממש יוצא מכלל שליטה ברגעים האחרונים של הספר, רציתי לראות אם זה יגיע בסדרה או לא. אני חושבת שקיבלתי תשובה).
זה אישר המון תיאוריות, ופסל הרבה אחרות, הראה לנו איפה הדמויות נמצאות ומה הכוונות שלהן, זה בסך הכל פרק ראשון, ובתור פרק ראשון הוא היה מצוין.
היה פרק מדהים. התאכזבתי שהיו לדאינריז רק שלוש דקות מסכנות, אבל תראי עברה שנה וחצי מאז הפרק האחרון שיצא ולא הייתי מסוגלת ישר לקבל קטעים מטורפים כאלה
הפרק היה טוב אבל ציפיתי ליותר