6 תשובות
להכין דה
גם יותר בריא
תלוי כמה עולה הפיצה, יש פיצות ב20, 30 ואפילו 80
להכין - גם הכי בריא, גם אפשר לגוון וגם זול.
להכין - יותר זול ובריא
לקנות - פחות עבודה, יותר טעים (לדעתי), לא צריך לשטוף את הכלים אחר כך, פחות זמן.
בקיצור עצלנים לכו תזמינו תזמינו
החרוצים בואו תנקו לי תחדר תכינו לי לאכול
ותביאו גם לשתות ואז תכינו לעצמכם פיצה