21 תשובות
אין. למה כל הזמן צריך טרנדים? מה אתם חיים מטרנדים
שואל השאלה:
אני לא אוהב טרנדים (בלשון המעטה) אבל חברים שלי אמרו לי שאני צריך להשתלב עם הזרם, להיות חלק מהדור, והם אמרו לי שחלק בלתי נפרד מזה זה טרנדים. אני מאוד מסכים איתך שלא צריך את זה, אבל כדי להיות מעודכן אני צריך את זה.
מה זתומרת מעודכן..? מהזה השטויות האלה.. תהיה מה שבאלך והאנשים הכי מעניינים הם אנשים שדווקא נגד הזרם ולא כמו כולם מכורים לטרנדים
אל תשתנה ולא תהה עצמך בגלל שחברים אמרו
אני תמיד אומרת: "שונה=מיוחד=טוב (:"
להיות שונה זה טוב, זה מה שאני! (:
אבל סגואיי נראלי
דאבל ספינר
אנונימי
בינתיים אין ממש משהו חוץ מטודו בום
אנונימית
שואל השאלה:
אל תחשבו שאני היפסטר או משהו כזה, חס וחלילה ושלום. אני פשוט ממש לא מתחבר לתכנים של הדור הריקני הזה, ואפילו אני מחשיב את עצמי כחלק מהדור הקודם, אני משתמש במכונות כתיבה, פטיפון עם תקליטים, שומע רדיו ועדיין קורא עיתונים. אני נולדתי בשנת 2003 ולפי הרצינות שלי אנשים חושבים שאני נולדתי בשנת 1933. ברצינות. הבנתי שזה חוסם לי את התקשורת עם אנשים, בעיקר עם בחורות, אז אני חייב לדעת משהו מזה וקצת על איך שאתם מדברים ומתלבשים וכו'. איך לעשות את כל זה בלי שיחשבו שאני "וואנאבי"?
...
אוי אתה כזה חמוד אחי חחח
יא אללה תמיד רציתי לחזור לשמוע בווקמן כמו שהייתי עושה פעם, הבעיה היא שאני מחליף שירים בפלייליסט כל יומיים ואי אפשר לעמוד בקצב הזה עם תקליטים 0_0
שואל השאלה:
לחלוטין. אני תמיד צוחק על זה שבתקליטים אין לך כפתור STOP שאתה יכול להפסיק ולשמוע שוב, תמיד צריך לקחת את המחט ולהוריד אותה מהתקליט ואז לשים שוב...
מעצבן אותי שאתה כותב "איך שאתם מדברים מתלבשים"
דבר ראשון מה זה אתם? כולם בני אדם בדיוק כמוך, סורי זה יצא קצת מתנשא.
ותדבר ותתלבש איך שאתה רוצה! מה זה השטויות האלה? אתה צריך להתאמץ בשביל שיהיה לך חברים? חברים נורמליים ואמיתיים יבואו אלייך רק כי תהיה אתה

מינוסים בואו אליי. לא אכפת לי מה אתם חושבים
שואל השאלה:
השפה שלי גם גבוהה יחסית לכל הדור הזה, ובגלל זה אנשים חושבים שאני מתנשא ו"זקן".
שואל השאלה:
אני כותב *אתם* כי כפי שנאמר לעיל, אני לא מרגיש שייך לדור הזה, אז אני פונה אליכם כאל קבוצה אחרת. לפעמים אני חושב שאני חי בבועה.
אוקיי סבבה.. אבל אל תהיה משהו שאתה לא רק בשביל להרגיש שייך.
שואל השאלה:
אמת ויציב. אני לא מתכוון להיות ממש חלק מכם, אלא קצת להתמצא בכל העניין.
בשביל אתה צריך את זה? נו בחייאת אתה יודע שכל הטרנדים האלה זה זבל ואתה לא צריך להתמצא בזה בשביל למצוא נושא שיחה
שואל השאלה:
לא כדי למצוא נושא שיחה, אלא כדי שיחשבו שאני חלק מהם, להיראות כאילו אני מתמצא.
אחי לאדעת מה אתה מנסה לעשות, שוב, אל תהיה משהו שאתה לא.
זה מי שאתה, אם תנסה לשנות את זה, יראו שזה לא אמיתי. גם אני אחרת, מה שאני אוהבת זה לקרוא על ימי הביניים, בכללי אני ממש אוהבת את התקופה הזאת. ואני בכללי יותר בוגרת, אני לא מתלהבת באותה צורה מבנים כמו שהחברות שלי בנות 16 מתלהבות. ואני אוהבת מוזיקה קלאסית ושירים מ2004-2013. זה מה שמושך בנות, שאתה לא מפחד להראות את מי שאתה, מי שתהיה איתך גם תהיה אחת כזאת.
אנונימית
שואל השאלה:
אני שומע מוזיקה קלאסית, בעיקר מתקופת בארוק, אני שומע גם מוזיקה משנות ה80 וה90 ואני שונא את המוזיקה שיש עכשיו, כל פעם שאני שומע את זה אני מקבל כאב ראש. אני פחות מתעניין בימי הביניים או בתקופה מסוימת בהיסטוריה, אבל אני מאוד מתעניין במונרכיות (ממלכות).
אחי אתה נשמע בנאדם חכם בסך הכל, איך לא הבנת עדיין שלהיות אתה זה מה שחשוב? O.O
אין דבר רע בלשמוע מוזיקה שונה מאחרים, אני שונא את סטטיק ובנאל אבל מצד שני יש לי מלא חברים ששומעים את הדודו בום הזה, אני לא מנתק איתם קשר (לא שאני לא חושב על זה ^_^) וזה לא מפריע לנו לצחוק ולדבר (זה מפריע מאוד) וזה לא שאם אשמע עוד פעם אחת טודו בום מחבר שלי אני ארצח אותו (לא שמעת כלום)

ברצינות עכשיו, אל תתבייש בזה אני בטוח שיש בנות שיידלקו עליך רצח יש לך אחלה אישיות חח