19 תשובות
מתים אחרי שלוש ימים אני חושבת
שלושה
מתים
בלי אוכל תוכלי לשרוד כמה חודשים, בלי מים מקסימום שבוע.
אם את רוצה להרזות, זאת לא הדרך...
אםאת צריכה עזרה אתמוזמנתלפנות אלי לפרטי
זה לא יגיע למצב כזה, את תמותי מתישהו באמצע.
אף אחד לא מת אחרי שלושה ימים פשוט אחרי שלושה ימים ללא מים ואוכל נראה סימני התייבשות. זה נורא תלוי בסביבה שאת נמצאת ובגוף שלך במעשים שאת עושה וכו לכן אי אפשר באמת להשיב לשאלה שכזו בדיוק. יש אנשים שהמטוס שלהם התרסק במלחמת העולם השניה (מטוס קרב) הם היו שלושה והם הצליחו לשרוד על סירת גומי באמצע הים ללא מים ואוכל חודש שלם! הם לבסוף הגיעו עם הסחף לאי ובו הם יצרו קשר עם העולם והצליחו למצוא אותם אבל תחשבי שהם שרדו תחת שמש קופחת של הים במשך שלושים ימים בלי מים בכלל. אז אם זה היה אפשרי.. הכל אפשרי
אף אדם לא יוכל לחיות 20 יום בלי מים ואוכל.
אנונימי
את טועה ובגדול^ ניתן לחיות ללא אוכל מעל לחודש אבל ללא מים? גג שבוע וחצי כי בדרך כלל מתים אחרי שבוע אבל אמרתי שבוע וחצי כי שוב, זה תלוי בסביבה שבה האדם נמצא בכמות האנרגיה שהוא מוציא וכו.
כופר, לטייסים יש מאגר מים למקרה שהם מתרסקים, ויש מצב גם מאגרי אוכל, אבל בלי מים אפשר לחיות גג שבוע.
לא היה להם לא מים ולא אוכל. אם אתה רוצה יש עליהם סרט תיעודי שבאמת מסביר את המצב שם. הוא נקרא שלושה אנשים בים אם אני לא טועה אם אתה מעוניין אוכל לחפש לך אותו.
אני בטוח שיש הסבר הגיוני למה שקרה שם, בני אדם על פי כל המקורות יכולים לשרוד גג שבוע בלי מים, בוא נתעלם מהעובדה שבים התנאים מוקצנים, והשמש הקופחת מקצרת משמעות את הזמן הזה.
חחח אחי זה לא קשור להסבר הגיוני אני מסביר לך שלא היה להם שם אוכל ומים ואתה מוזמן לקרוא על כך.
ללא אוכל אפשר לשרוד שלושה שבועות ואפילו קצת יותר, עם מים אצל כל אחד זה שונה. יש אנשים שיכולים להחזיק שבוע וחצי ויש כאלה שיהיו על סף מוות אחרי מספר ימים.
ויש כאלה ששרדו גם אחרי 20 ימים אני מכיר דבר כזה
שואל השאלה:
בטח
אנונימית
בלי אוכל אפשרי לשרוד אבל מאוד מאוד מסוכן ולא בריא לגוף.
בלי אוכל ובלי שתייה זה מוביל למוות וחבל