12 תשובות
אני לא חושבת שהוא צודק, זה היה ממש לא בסדר מצידו אבל בכל זאת הוא נתן לך מועד ג אז את צריכה לעבוד קשה יותר.
בהצלחה.
Lan
באמת מה זה הדיבור הזה גועל נפש
טוב מאמי את ילדה איכותית חחח מפגרת...
1. את הפרחה פה
2. אני עושה 5 יחידות במתמטיקה
3. אני עושה 5 יחידות גם בכל שאר המקצועות.
4. אין לי כנפיים אבל אבא בדיוק עושה על האש אז תחכי שיהיה מוכן
בהצלחה^^^
אנונימי זה כבר לא יפה איך שאתה מתנהג...
התגובה של המורה הגיונית לגמרי, אין סיבה שהוא ייתן לך טופס אחר רק בגלל שביקשת. זה לא בבית ספר ובטח שלא באוניברסיטה ככה, רק זה שהוא נתן לך מועד ג' מעיד על זה שהוא רוצה שתצליחי
לא, הוא באמת נשמע חרא.. חכי למורה פרטית
אולי את צריכה לנסות לשנות את הגישה ולהראות לו שאת מוכנה לשבת ולהשקיע במקום לנסות לחפש סיבות ללמה את לא מצליחה. בלי קשר לזה, אמרת שכדי ללמוד ביולוגיה באוניברסיטה את צריכה רק ביולוגיה, וזה לא נכון. (אני יוצא מנקודת הנחה שאת רוצה את זה כדי להיות מנתחת או רופאה) כדי להתקבל לרפואה חובה ציון מתמטיקה ממש טוב (יש אנשים שלא קיבלו אותם בגלל ממוצע 93 ב5 יחל וחסרה להם נקודה אחת), יש פעמים שאפילו יעדיפו אנשים שלמדו פיזיקה 5 עם ציון טוב מאשר ביולוגיה 5 עם ציון טוב. הביולוגיה שלומדים בתיכון היא כלום כמעט, אם יש ציון טוב במקצוע ריאלי אחר (כמו פיזיקה שנחשב קשה יותר) זה מראה שיש חשיבה ריאלית ויכולת ללמוד.
חח עכשיו אני מרגישה מגעילה גם, סליחה...
אז אם אוניברסיטה לא מעניינת אותך על מה הוויכוח בכלל? את לא תצטרכי מתמטיקה (למרות שאם את לא רוצה ללכת לאוניברסיטה אני לא מבין למה שתרצי גם ציון טוב בביולוגיה)
וואו תרגעו כולכם היא מעוצבנת מהמורה, מהיחס שלו אליה ולכן הדיבור הזה. נכון שזה לא במקום הרבה מילים שהיא אמרה אבל אפשר להבין... נסחפתם.

ולשאלה שלך, תקחי מורה פרטי כדי להשתפר (מניסיון זה עוזר)
ולגבי המורה, תדברי עם המחנך/ת שלך או עם ההורים אולי יוכלו לעזור.
והכי טוב זה לדבר ברוגע ובצורה יפה עם אותו מורה.
בהצלחה :)
באותו הנושא: