5 תשובות
הקב"א מורכב 60% מציון הדפ"ר, כנראה שבגלל זה הקבא יצא גבוה.
אם לא יגייסו אותך על סעיף נפשי או אם כן זה תלוי עכשיו רק בשיחה שלך עם הקבן בסופו של דבר. לא נשמע שיש ממש סיבות לא לגייס, אולי פשוט יתנו לך הקלות בצבא בעקבות החרדות.
שואל השאלה:
שכחתי לציין שגם ככה יש לי בעיות בריאותיות ועדייו לא אמרו לי את הפרופיל בגלל זה אבל איך יכול לרדת כל כך הרבה על נפשי? ומה בכללי שואלים שם?
אנונימית
שואל השאלה:
אוקיי ומבקשים צירוף של מסמכים אם הייתי או שאני מטופלת אצל פסיכיאטר או פסיכולוג והייתי אצל פסיכיאטרית ויש לי רק דף אחד ממנה שזה מרשם ךכדורים נגד חרדות אז אותו אני צריכה להביא איתי?
אנונימית
מי שסובל מהפרעות נפשיות מקבל בפרופיל הרפואי שלהם "סעיף נפשי". השפעה של הסעיף הנפשי על גובה הפרופיל תלויה במידה שהשפעה מפריעה על התפקוד שלך: יש ארבעה פרופילים נפשיים אפשריים:

פרופיל 72: הקושי הנפשי יחסית קטן, הפרופיל יאפשר לך לקבל כמעט כל תפקיד, להשתתף בכל קורס ואפילו להיות לוחמת (אך לא ביחידות מובחרות).
פרופיל 64: כאשר הקושי הנפשי מאפשר תפקוד ברמה גבוהה, אבל הוא לא חולף. זה מגביל את אפשרויות לקורסים ותפקידים, אבל מאפשר לך להיות תומכת לחימה.
פרופיל 45: מעיד על קושי נפשי חמור יותר. את פסולה מלהשתתף בקורסים ולא יכולה להיות משובצת ביחידות קדמיות (כלומר, יחידות לוחמות או יחידות הסמוכות לגבול).
פרופיל 21: כשאת סובלת מבעיה נפשית חמורה שלא מאפשרת לך שירות תקין ואת נפסלת מצה"ל ופוטרה מהשירות.

בקיצור תלוי על איזה סעיף הקבן משייך אותך
כנראה היא ראתה צורך להפגיש אותך עם קבן.
כי אמרת שיש לך חרדות ואת על כדורים.
שואל השאלה:
זהו שאין כי זה היה מיפגש במטרה לקבל מירשם לכדורים הייתי שם עם ההורים עשרים דקות קיבלתי מירשם ויצאנו החוצה
אנונימית