3 תשובות
אתה יכול לחלק את המשימה לשלבים. תחילה גש אל ידידה שאתה מכיר ושוחח איתה על נושאי יום יום. בשלב הבא, אתה יכול ליזום שיחת חולין עם בחורה שאתה לא מכיר. כשתרגיש מוכן, תדבר עם בחורה שאתה לא מכיר ושמוצאת חן בעינייך. תנסה להזמין אותה לבילוי משותף בהתאם לתחומי העיינין של שניכם. אם הבחורה תסרב - תמשיך הלאה ואל תקח את זה קשה.
המפתח לחוסר הביטחון הוא בהעזה.
ברגע שתצליח במשימות קטנות, הביטחון שלך יגדל ותוכל לעמוד במשימות מורכבת יותר.
במידה ואינך מצליח להתגבר על הבעיה לבדך- אתה יכול לפנות לשיחות עם מטפל. אל תתבייש, טיפול פסיכולוגי נפוץ בקרב האוכולסייה ויכול לתת לך כלים שישמשו אותך במהלך כל חייך.

צירפתי גם אתר עם עצות מועילות
בהצלחה!
מור חסון
ני יודע שאתה חושב שתהייה לבד במשך כל חייך בלי אף בחורה מכיוון שאתה לא יודע איך להתחיל עם בחורה וגם שאתה היחידי בעולם הזה שמרגיש ככה אך למעשה רק חמישה אחוז מכל הגברים יודעים איך להתחיל עם בחורה ואני לא מדבר על אלו שיש להם חברה שנראית זוועה והם איתה רק כי הם חוששים להישאר לבד אלא הם יודעים איך להתחיל עם בחורה יפה שכול הגברים היות מתים להיות עם אחת כזאת.

אני יגלה לכם מהו הדבר הכי חשוב לפני שניגשים לבחורה שאתם מעוניינים בה, הדבר הזה הוא ביטחון עצמי כמובן כי אם תבואו אליה חוששים ומגמגמים היא תצחק אליכם ולא תתייחס אליכם ברצינות שאתם ראויים לקבל ממנה. מה זאת אומרת ביטחון עצמי? הכוונה שאתם צריכים לבוא זקופים ולדבר בדיוק כמו שאתם מדברים בדרך כלל עם החברים שלכם בלי לפחד לזרוק מילים ובלי לחשוב יותר מדי רק כך תצליחו להתקרב אליה ותבינו איך להתחיל עם בחורה.

קודם כל לפני שאתם יוצאים למסיבה או למקום שבו אתה רוצים להכיר בחורות עליכם לדאוג לכמה דברים והכי חשוב זה שיהיה לכם ריח טוב תחשבו מה זה שתתקרבו לבחורה שאתם רוצים ואז היא ייצא מכם ריחות מסריחים של זיעה או כל דבר אחר, שימו בושם נעים ותתקלחו טוב לפני היציאה.

דבר שני תדאגו להראות טוב ובאופנה תתלבשו יפה עם בגדים שהולמים אתכם תעשו תסרוקת יפה בשיער אם אינכם כל כך מבינים באופנה תיקחו אפילו ייעוץ מאחד שכן מבין זה יכול להיות חברים, משפחה, ידידות ואפילו סטייליסט שילביש אתכם, העיקר שתיראו מושכים ונורמאלים.

כעת שטיפלנו במראה החיצוני שלכם הגיע הזמן לטפל גם בפנימי, כשאתם ניגשים אליה תבואו אליה עם חיוך קטן ותהיו משוחררים תגרמו לה לצחוק אבל לא עליכם אלא על משהו ששניכם יכולים לצחוק ממנו וככה שניכם תיהנו ותגלו בעקבות זאת הרבה דברים משותפים שיש בניכם. בנוסף קראו מדריכים איך להתחיל עם בחורה בברים או בפאבים ותנסו לעשות בדיוק כמו שכתוב במדריכים שמלמדים איך להתחיל עם בחורה זה יכול מאוד לעודד אתכם אם תבואו עם קצת ידע לפני היציאה. ולסיום אין ספק שלדעת איך להתחיל עם בחורה זה מאוד חשוב ויכול עזור לכם במהלך חייכם
קורס אינטרנטי שילמד אותך איך להצליח עם בחורות
יעל