6 תשובות
זה טבעי שאנשים לא מקבלים את עצמם תלמד לאהוב את עצמך כמו שאתה אם אומרים לך את זה זה כנראה נכון
זה שאתה חסר ביטחון לגבי עצמך, לא אומר שמה שאומרים לך הוא לא נכון. כל אחד והטעם שלו, אני בטוחה שיש בנות שיגידו שאתה נראה טוב ויש שיגידו שפחות.. כל אחת וטעמה אבל אין בן אדם מכוער בעולם. כל אחד והיופי שלו.
יכול מאוד להיות שאתה מכוער אובייקטיבית, והמשפחה שלך פשוט תמכה בך כל השנים כי זה מה שמשפחה עושה, אבל נניח שכן, אז מה? זה אתה, אם אתה תקבל את עצמך ותנסה לחזק את הצדדים החזקים שלך במקום לבכות על אלה שלא, כל הסביבה שלך תראה את זה. אם לא תקבל את עצמך, אף אחד אחר לא יעשה את זה. בהצלחה:)
אולי זה ישמע קצת קלישאה אבל אני לא מאמינה שיש בן אדם שהוא מכוער.
כל אחד יפה פשוט בדרך שלו בצורה שלו.
אתה לא פחות יפה מאף אחד אחר.
מה שכן, אני לא חושבת שאנחנו באמת יכולים לענות על זה כל עוד שלא ראינו אותך אבל בוא אני אגלה לך משהו, זה גם לא באמת משנה.
זה לא משנה מה היינו חושבים, משנה מה אתה חושב על עצמך, אתה צריך להרגיש טוב עם עצמך, להיות שלם עם עצמך לא אף אחד אחר.
תמיד אמרו לי את המשפט שהייתי קטנה ש "את צריכה להשלים עם עצמך וכל הסביבה תשלים איתך."
תתחיל להעריך את עצמך תסתכל על עצמך כל יום במראה וכל פעם תגיד משהו טוב על עצמך אפילו אחד.
לאט לאט אני בטוחה שהביטחון שלך יעלה אפילו הכי בטיפה שיש. אני מאמינה בך אז תאמין בעצמך גם ואם תצטרך משהו כל דבר, אני פה בשבילך באמת:)
עזוב, גם אם אתה מכוער וגם אם אתה חתיך, למי אכפת? סביר להניח שאתה נראה מינימום סביר, ואם אתה נראה סביר אז בנות מקבלות את זה בשמחה.. אם כבר אצל בנות זה בעייתי יותר בגלל שבנים יותר מסתכלים על מראה..
אנונימית
ואם לא התחילו איתך בנות זה יכול להיות בגלל שאנחנו פשוט מתביישות לפתוח איתך שיחה (כי אתה חתיך) או שאנחנו מזהות שאין לך כל כך ביטחון עצמי.. וחוץ מזה שפחות תראה בנות שמתחילות עם בנים.. יותר תראה בנות עושות לך עיניים ומשם כבר אתה צריך לפתוח שיחה..
אנונימית