25 תשובות
אז למה לך צוואה?
אם את לא מתאבדת, אז למה את רוצה לכתוב צוואה?
כי אני עומדת למות
למה את עומדת למות? יש לך סרטן? מחלה סופנית?
תכתבי להם כמה שאת אוהבת אותם ומצטערת בשבילך
אנונימית
תודה
רגע, למה את עומדת למות? מה קרה? ממה? ממי? ומדוע? את חולה בסרטן?
לא עונה לשאלות אישיות תודה
בבקשה תספרי לי, אני רוצה לדעת איך לעזור לך, שתפי פעולה, למה את עומדת למות? קרה משהו? את חולה במחלה סופנית כמו סרטן? אני רוצה לדעת למה את אמרת את זה, אני לא אפגע בך, פשוט שאמרת שאת עומדת למות, הדבר הראשון שקפץ לי למוח זה מחלת הסרטן, מחלה סופנית, ומכיוון שממחלה כזו אנשים עומדים למות. כמובן אם יעשו דברים שיעודדו אותם ויחיו יותר טוב החיים שלך יהיו ארוכים וטובים יותר, אבל אני לא בטוחה בזה, בבקשה שתפי אתי פעולה ותספרי לי למה את עומדת למות.. קרה לך משהו? את חולה במחלה סופנית כלשהי כמו סרטן? אני רוצה לדעת וגם לעזור לך, לא משהו רע.. בדקתי את הפרופיל שלך, את בת 19. עוד צעירה. בבקשה תעני לי, אני לא אפגע בך, מי שלא תהיי.:
את יודעת יצא לי לי לחשוב על זה הרבה.. איך אני הייתי משאירה את החותם שלי בעולם הזה אם הייתי יודעת שאני עומדת למות... אני אישית הייתי כותבת מכתב לאנשים החשובים לי ומבקשת מהם לפתוח אותו רק אחרי כמה חודשים/שבועות. הייתי רושמת שיהיו חזקים ואני בטוחה שהם מתגעגעים אליי וגם אני אליהם ושהכל בסדר איתי, שאני תמיד איתם גם אם זה לא פיזית... תכתבי מהלב, כל מה שאת מרגישה ורוצה שהם יידעו.. אני מצטערת בשבילך זה בטוח נוראי לדעת שאתה עומד למות ואני לא אנסה לעודד אותך כי זה חסר טעם ):
אני רק אתן לך עצה וזה לנצל כמה שיותר לטובה את הזמן שנשאר לך... כל כך הרבה אנשים עוברים חיים שלמים מבלי לנצל אותם... תנצלי כל שנייה ושנייה כדי להנות ולשמוח גם אם זה קשה ומוזר )':
בהצלחה אוהבת ואם את רוצה לדבר את מוזמנת בפרטי 3>
אוקיי ככה אני רוצה להרגיע אתכם דבר ראשון: אני לא מתכוונת להתאבד בקרוב נשבעת
ואני לא בטוחה שאני אמות כנראה שיש לי קרוהן לא יודעת בעיה בלימפוסיטים יהיה לי בדיקות
אה קרוהן, את לא עומדת למות בגלל קרוהן, זה לא משהו רע, יעשו לך בדיקות וכל זה ויעזרו לך לבריא מזה, גם יש דיאטות טובות לאנשים שיש להם את זה, לי יש כנראה קוליטיס וכנראה גם קרוהן, טוב יכול להיות שזה הבריא. לכי לבדיקות ותראי אם זה קרוהן, אבל זה לא סוף העולם באמת אם יהיה לך, לי יש קוליטיס ואני חיה עם זה ואני הצלחתי לשמור על עצמי, עכשיו הדיאטה שלי משתנה וכנראה שזה החלים, לא ידוע אם כן.. לכי לבדיקות ותבררי את זה. אם זה קרוהן באמת אז אפשר לשרוד את זה, שגילתי שיש לי קולטיס אני בדקתי את זה באינטרנט וגם מצאתי דברים על קרוהן. אני חושבת שזה במעי הגס או במקום אחר במערכת העיכול. תהיי חזקה ובהצלחה..
תודה
על לא דבר והרבה הצלחה
אורה ושמחה - לפעמים צריך להיות ריאלים ואת זה אני אומרת בתור בן אדם אופטימי. ובתור אחת שהייתה במקום דומה לשלה אני יודעת ששנאתי שאנשים ניסו לעודד אותי למרות שהמצב היה רע. ברור לי שהכוונה שלך טובה ויכול להיות שדווקא היא כן רוצה שיעודדו אותו, אבל אני שנאתי שניסו לעשות את הדברים יפים ולהגיד לי שהכל יהיה טוב אם אני יודעת שלא הכל יהיה טוב.
אבל זה לא סותר את זה שהיא צריכה להנות מהזמן שנותר לה וכמובן להישאר אופטימיים. בחיים קורים ניסים כל הזמן (:
היא אמרה שהיא לא בטוחה אם היא תמות ועידודים יכולים לעזור לה ולחזק אותה, כמה שזה נשמע קישטי, זה עוזר הרבה, טוב, כי את חשבת אז שלא יהיה טוב כי הייתה לך חשיבה כזו שלא יהיה, כי את היית שם ולא היית פה, את חשבת וידעת שלא יהיה טוב, כי האמנת שלא, היית מאלו שחשבו שאין תקווה. לכן שנאת את זה, ואגב היא לא בטוחה שהיא תמות, היא אמרה שאולי יש לה קרוהן או שזה משהו אחר. ויש לה בדיקות.
א. את אפילו לא יודעת אם את חולה, יש הבדל בין לבדוק אם את חולה ללהיות חולה
ב. אל תמהרי להסיק מסקנות.
ג. קראתי על המחלה ולא רשום סיכון של מוות.
ami - כותבים מסקנות
שואלת השאלה - לא מתים מקרוהן
אנונימית
אל תדאגי זה לא נראה משהו מסוכן, בטח זה סבל אבל לא משהו שיגרום למוות, יש גם טיפולים
הלוואי שזה בכלל לא יהיה זה אלא סתם משהו פשוט, אבל גם אם ח"ו זה כן יהיה, תנסי לא להילחץ כי הלחץ סתם יעשה לך יותר רע
אני לא מתאבדת
למה צוואה? מה את הולכת לעשות לעצמך? אל תעשי את זה, את יכולה לפתור את זה בדרך אחרת. אל תפגעי בעצמך, תדברי אתם על זה. תעזרי לעצמך
מתאבדת או מחלה?
אנונימית
רפואה שלמה והחלמה מהירה, כולנו כאן אתך
תודה
אז יש לך קרוהן או שזה משהו אחר? מה גילו שם? אני אבין אם לא תרצי לספר, אגב לא מתים מקורהן, אלא אם כן לא מטפלים בזה נכון, לכן אם יש לה באמת קרוהן היא צריכה לעשות בדיקות, ולעבור לדיאטה שמתאימה לאנשים שיש להם את זה. וגם לקחת ויטמינים, קורהן זו מחלה שהיא במערכת העיכול, זה דבר שיכול להתרפא ולהחלים דרך טיפול נכון של תזונה ו ויטמינים וגם כמה בדיקות, רק שלחולי קרוהן אסורים כמה דברים עד שזה יחלים. קוליטיס וקרוהן כמעט אותו הדבר, רק שהתפריט תזונה שלהם שונה, אצלי היה אסור שוקולד וכל זה משום שגילו שיש קוליטיס, אצלה זה משהו שונה, יכול להיות שזה משהו אחר, בכל מקרה בהצלחה.