20 תשובות
זה שקר ולא באמת סוכנות לוקחים ממך כסף ללא תמורה אחרי זה
אני אומרת לך מנסיון.
שלחו לי הודעה באינסטגרם על זה שהם רוצים אותי בסוכנות והייתי ככ תמימה שהאמנתי לשטות הזאת. הלכתי לשם והם אמרו לי שאני צריכה לעשות בוק שיעלה בסביבות ה1900 שקל.
אמא שלי שלמה את זה. אחרי זה הלכנו למזכירה שם והיא אמרה שאני מתאימה והם רוצים אותי לכל מיני סדרות ופרסומות ושום דבר לא קרה מאז! עברה שנה.
סוכנות לא אמינה בכלל
יש לי 4 חברות שנרשמו לפני שנתיים ושילמו לחרא הזה 2000 שקל וכלוםם לא קרה מאז!
לסחוט כסף מאנשים תמימים
אני גם מכירה מישהו שעכשיו הם סתם מורחים אותו..
תגידי לה
אם את לא מפורסמת או מוכרת התעשיה אין לסוכנות הזו מה להציע לך לכל שאר הבנות שהלכו כולל אני סתם שילמנו כסף ולא יצא מזה כלום
סוכנויות דוגמנות כבר לא עובדות היום, היום אם דוגמנית רוצה לשווק את עצמה היא צריכה סוכן אישי! לא סוכנות!

סוכנויות דוגמנות פשוט גונבים ממכם כסף ובשביל מה? בשביל 5-8 תמונות שיעלו לאתר שלהם ויהפכו לעוד מספר בסטטיסטיקה?

אל תעשו את הטעות הזאת! במקום לשלם להם תחפשו מועדים של אודישנים באינטרנט ותלכו בעצמכם לאודישנים, כך שאם יבחרו אתכם תקבלו 100% מהרווחים ולא 75% אם הגעתם מסוכנות!
נועה קירל בסוכנות הזאת, אבל אם אתם חושבים שהסוכנות הזאת השקיעה עליה שקל, תשכחו מזה! כל הכסף לפחות בהתחלה הגיע מההורים שלה, כל ההפקת קליפים, הקלטת השירים והכל הגיע מהכיס של המשפחה שלה ולא מהסוכנות, רק לאחר שהיא התפרסמה אולי הם משקיעים בה 25% מההוצאות, לא יותר מזה!
נבחנתי והתקבלתי. אמרו לי שאני צריכה לעשות בוק בשווי 1300 שקלים ועוד אחרי זה קורס משחק בעוד משהו כמו 2000 שקלים. מריחה אחת גדולה. למזלי לא לקחתי את זה בסוף.
אל תרשמי לסוכנות הזו! אל תעשי את הטעות הזו!
חבל על הזמן או הכסף שלך...
אל תחשבי ללכת לשם. אמנם יש להם את נועה קירל ועוד כמה מפורסמות כמובן שאת סופיה שמדגמנת בדיור אבל זה המזל הכי גדול שלהם. הן מביאות להם פרסום וגורמים לילדות כמוך ללכת אליהם
אנונימית
חברה שלי בסוכנות הזאת והייתה צריכה לשלם 2000 שקל לבוק ושילמה כמו תמימה,
ואני אומרת מבחינה מקצועית היא לא כזאת יפה
אין לה פנים יפות הם סתם עובדים על בנות תמימות שחושבות שזאת ההזדמנות שלהן לצמוח בתעשייה
אנונימית
אקסית שלי חתומה אצל רוברטו לפי מה שהיא סיפרה סבבה לגמרי בקרוב תצטלם לקמפיין
אנונימי
בת דודה שלי שם כבר שנתיים, את כול האנשים ה*לא* מוכרים הוא שם את התמונות שלהם באתר אחר, ואת האנשים המוכרים הוא שם באתר הרשמי שלו כדי שמלהקים יוכלו לצפות בהם.
הבנאדם רמאי יש מלא כתבות עליו ויש עוד הרבה חוץ ממנו... אם את רוצה להיכנס לעולם הזה זה או שיפנו אלייך סוכנים ברחוב או לגשת עצמאית לאודישנים שפתוחים לקהל הרחב ובחיים אבל בחיים לא לשלם להם שקל אחד! הם צריכים לשלם לך!
אנונימי
תתרחקי משם ומהר! הם גנבים
הלכתי לשם וחרטטו שאני מתאים לדגמן, שהם שולחים שם את כולם הביתה ובלה בלה.. ואני בכלל בשוק שלאחרים שכתבו כאן שאמרו 1300 ו2000... לי הציעו בוק ב2400 ועוד קורס של 3 חודשים בעוד 3 אלף.. סה"כ 5 אלף ומשהו.. והם צודקים, אם באמת את רוצה להיכנס לעולם הזה את צריכה ללמוד משחק ותיאטרון.. או שיש לך קרוב משפחה שעובד בתעשייה הזאת.. אחד מאלה
בנוסף לזה שהם גנבים.. הם שקרנים עלובים:
הם החתימו אותי על חוזה, ובגלל שאני קטין אחד ההורים שלי היו אמורים לחתום.. והופה - לא חתמו. הם אמרו לי לחתום במקום שאיפה שההורה אמור לחתום.. וסה"כ יום הייתי שם וכבר רצו לחייב אותי 1300 דמי ביטול.. במזל הם הסתבכו בגלל שהחתימו קטין וניסו לזייף חתימה שלא כחוק, בנוסף הסתבכו עם זה ששיקרו כיון שאמרתי להם שהם החתימו אותי על חוזה במקום את אחד מההורים שלי, והם הסתכלו במצלמות שלהם וטענו שאחד ההורים חתם! הם פשוט חלאות... תתרחקי מהם
מנסיון על תלכי לשם את תעשי טעות גדולה הוא סתם שקרן שרק רוצה כסף!
מתי שאני היתי שמה הם אמרו שאני מתאימה והכל וגם עם לא יהיה מקום הם יקחו אותי ואז ההורים שלי שילמו להם שלוש וחצי אלף שקל ואז גם מתי שהלכתי לעוד "אודישין" שלהם הם אמרו שאין לי ביטחון ושאני צריכה ללכת לקורס משחק וגם הקורס עלה שלוש אלף שקל לקורס משחק אני לא מצטערת שהלכתי כי הכרתי שם אנדים מדהימים בכל מקרה סוכנות ממש לא טובה שסתם לורחת כסף לא מציעה לך ללעת אליהם אם את רוצה להכנס לתחום הזה תפני לסוכנויות טמינות כמו מילק מודלס ועוד אחת שאני לא זוכרת את שמה ועדיף בכלל ללכת לסוכן אישי ותזכרי שמי שירצה אותך ישלם לך כסף לא את להם!
הם משחקים בחלומות של אחרים
אנונימית
אני מכירה שתי בנות שנרשמו ובאמת התחילו לדגמן אחרי זה, אבל הרוב שהולכים לשם לא באמת עושים כלום.. בוא נגיד זה לא "שקר" אבל זה לא משתלם כי יש יותר סיכויי שלא יצא מזה כלום משכן יצא מזה. בקיצור לא ממליצה, לי הם שלחו הודעה בפייסבוק והתעלמתי
אנונימית
סתם שתדעו נועה קירל שילמה חצי מיליון שקל בשביל להיות זמרת
אנונימית
אני יודעת שיהיו פה הרבה שיעשו מינוסים אבל אני אספר לך את הסיפור שלי:
יש איזה תוכנית שצריך רקדנים (למשהו שולי) אז הלכתי בתור "רקדנית" כאילו. ואמרו לי שלתוכנית הזאת מלהקים שחקנים ומתוכם בוחרים רקדנים אז אם אני רוצה שיעשו לי אודישן משחק.. עשיתי ולא לקחו לי כסף או משהו.
אם את ממש רוצה ללכת את יכולה אבל שימי לב לא לשלם על כלום. לחתום על שום חוזה, כלום..
אנונימית