8 תשובות
מאוד זה כיאלו אכלת 2000 קלוריות!
כן.
זה במיוחד משמין, תלוי בגודל, קטן או גדול?
זה יהיה לא בריא, אם את רוצה סופגנייה אז תאכלי רק אחת ובמקום השניה תאכלי משהו בריא יותר
בכל מקרה סופגנייה נעה בין 200-600 קלוריות ליחידה (200 זו סופגניה קטנה ריקה)
כן
שואל השאלה:
גדולות, של רולאדין.. עם מילויים מפתים ומרקם שוקולדי ותוספות..

HELP
אנונימית
כן. כל סופגניה מכילה בממוצע 450 קלוריות (אני אישית אוכל מלא סופגניות כדי להשמין 4 קילו ) אבל לא חשוב.
בן אדם צריך לאכול בין 1300 לבין 1500 קלוריות ביום. אל תרעיבי את עצמך. תאכלי מספיק ותעשי כושר אל תצפי שאת תרזי אם את לא תאכלי הרבה. את צריכה לאכול טוב ולעשות כושר אם את תאכלי קצת את תזיקי לגוף ולבריאות שלך.
( אם את לפני גיל 18 אסור לך בכלל לעשות דיאטה כי הגוף שלך עוד לא התפתח שוב הזקה לגוף למרות שהרזתי 14 קילו אני אישית אבל אני מפותח יותר מנער ממוצע אני עוד לא בן 14 ואני מטר 1.71/ 1.72 )

רשום לך בתגיות '' דיאטת כאסח '' אם לא ידעת ''דיאטת כאסח '' המכונה גם בשם '' דאיטת ברק '' גורמת לחיסרון של חלבונים ופחמימות בגוף. מכך נובע שהגוף נפגע ועייף במהלך היום. וכעבור זמן אחרי שהרזת ואת מחליטה לאכול חלבונים / פחמימות הגוף מפזר במהרה את החלבונים והפחמימות בכל הגוף ( כדי שיהיה לך כוח, לחדש תתאים וכ'ו ) ואחרי זה את משמינה פי2 ופי 3 ממה שהיית לפני. (לא מומלץ)

אם בכל זאת את מתעקשת לעשות דיאטה לפני גיל 18 אז תלכי לדיאטנית אני אישית קרעתי את עצמי כדי להרזות הייתי עולה כל יום שעה וחצי מדרגות בריצה ( שזה בערך 10 אלף מדרגות ) בלי לעצור והייתי סובל ייסורים. אבל אני לא חושב שיש היום הרבה אנשים שמוכנים לעבוד קשה. הבעיה של האנשים היום זה שהם רואים תתוצאה של עכשיו. אני לא רואה תעכשיו. אני רואה תעתיד.

תעשי לעצמך טובה אם את רוצה להרזות תלכי לדיאטנית חאלס על תזיקי לגוף שלך. הגוף שלך לא התפתח עדיין זה לא מומלץ ולא בריא.
זה בסדר יצא לך 1700 מקסיצום