8 תשובות
חברה טובה שלך, תכתבי בעצמך...
שואל השאלה:
אני לא טובה בניסוח
אנונימית
אני בטוחה שהיא תעדיף את הניסוח ה"לא טוב" שלך, מאשר שלא את תכתבי באמת..
היא תאהב ותכבד את הברכה שלך איך שהיא.. ואני בטוחה שאת לא כזאת גרועה..
חיים שלי אהובה יקרה שלי אחותי מאיפה להתחיל אין לי מושג, אז חיים שלי מהממת קודם כל המון המון מזל טוב עד 120 ויותר ויומולדת שמח
אושר, עושר, יושר, כושר, בריאות, שמחה ומלא מלא אהבה
מאחלת לך את כל הטוב שרק יכול להיות, שתצליחי בכל דרך בה תפני, תשארי כמו שאת כי את הכי מיוחדת בעולם, יפה, מצחיקה, משוגעת, עוזרת, תומכת שתמיד יש לה עצה טובה ואוזן קשבת, זאת שתמיד מרביצה לי כשאין לה משהו אחר לעשות בקיצור חיים שלי לעולם אל תשתני בשביל אף אחד אחר בעולם כי את הכי מדהימה שיש ורק ככה אני אוהבת אותך!
שתמיד תהיי מאושרת, שתזכי לחיים ארוכים ומדהימים, שכל מה שתבקשי ושתרצי התגשם כמה שיותר מהר אמן! מי ייתן ואת חייך תמשיכי לחיות ללא גבולות וללא קושי!
שהאושר יסב לך פנים ויאיר אותך בכל בוקר, שכל בוקר תקומי עם חיוך רחב שילווה אותך לאורך כל היום ויקיף לך את החיים במלא מלא שמחה! שאף אחד לא יוריד לך את החיוך המדהים הזה שלך מהפנים כי את הכי יפה כשאת מחייכת! שתמיד תהיי מוקפת בחברים תומכים ואוהבים שיעמדו לצידך לאורך כל הדרך!
שתדעי להבחין בין רע וטוב, הין צביעות ובין אדם ישר ואוהב
תזכרי שלמרות כל הריבים שלפעמים צצים מסתתרת אהבה שהיא אפשר לתאר אותה במילים!
אין כמוך אחותי היפה אני חייבת להודות, אני רוצה להזכיר לך כמה שאני אוהבת אותך אבל אין דרך לתאר אהבה כל כך גדולה! אז אנחנו מכירות לפחות 9 שנים ואני שמחה שהייתה לי את ההזדמנות להכיר ילדה כמוך ולהיות לצידך ברגעים היפים והפחות יפים, הקשים ובעיקר לעזור כשצריך. אל תשכחי שלא הכל טוב, אבל הכל לטובה, צריך ללמוד מטעויות!
שבעזרת השם ורק בעזרתו תמצאי את האחד שלך שתמיד יהיה שם בשבילך ולא יעזוב אותך לעולמים! שתהני הכי בעולם ותנצלי כל רגע בחיים שלך כי חיים רק פעם אחת ואת זה את כבר יודעת אז כדי שתנצלי את זה טוב טוב איך שאת רק יודעת!
שתלכי כל הזמן בדרך הישר ואם תצאי מהמסלול תדעי את הדרך חזרה ואם לא תדעי, אל תתביישי לבקש עזרה את מבינה?! כי יש לך חברות ומשפחה מדהימה שתמיד יעזרו, יתמכו וידאגו אך ורק לטובתך, שתדעי מיהן החברות האמיתיות שלך ומיהם האנשים שבאמת אכפת להם ממך, שתדעי שטבע העולם הוא בין כל הדברים הטובים והיפים גם הרעים והפחות שמחים שאותם ה' מציב לנו כדי לעבור את כל המכשולים! שתמיד תהיי שלמה עם ההחלטות והבחירות שלך בחיים, תלמדי להילחם על הדברים שאת רוצה ועל העקרונות שלך שאף אחד לא ינסה לשנות לך אותם אלא אם זה הרצון שלך כי לא תמיד כולם רוצים בטובתך, שתדעי לקבל עצות מהאנשים שאוהבים אותך ועזרה מהאנשים שיושיטו לך יד, שתדעי לעשות דברים טובים ולשמוח גם בשביל אחרים ולעשות טעויות וללמוד מהן, לדעת, להבין ולהצטער!
רק מלהתחיל להגיד את התודה כבר התייאשתי מרוב שהתודה שלי אלייך ענקית!
אז ככה נסיכה שלי יפה רציתי להגיד לך תודה על כל השנים האלה שצחקנו, רבנו, בכינו, רקדנו, שהתחרפנו וכל השטויות האלה שלנו!
את בחיים לא תביני עד כמה את חשובה לי אני אפילו לא יכולה לתאר את זה במילים באמת לאיור נשבעת שאת בן אדם ממש משמעותי בחיים שליי את לא מבינה כמה בכלל!
תודה על האושר, תודה על השקט, תודה לאל ששלח לי אותך, תודה על היופי, תודה על הזמן איתך, תודה על הכל אהובה יחידה.. אז תודה על זה שאת תמיד נמצאת ליידי, תודה על זה שאת לא משאירה אותי לרגע לבדי, תודה על זה שאת נמצאת בטוב וגם ברע, תודה על זה שאת בעצם חברה!
הלוואי ואנשים יכירו אותך כמו שאני הכרתי אותך, בדרך הטובה ביותר, ושתמשיכי להיות ילדה אהובה על כולם! תמיד כיף לי לדבר איתך על הכל ואני תמיד יודעת שיש לי על מי לסמוך, גם כשעצוב, תדעי להסתכל על מה שבאמת חשוב, ואת הדמעות תשמרי אך ורק לרגעי אושר. תהיי שמחה, תחייכי ותצחקי תמיד, כי אף אחד לא שווה את הדמעות שלך ומי שיגרום לך לבכות ישלם על זהה באבי אל תדאגי! אני מאחלת לנו שנעבור עוד הרבה תקופות ושנים יפות כאלה ביחד, שנדע להגן אחת על השניה להקשיב כמו תמיד! שנמשיך לצחוק, ליהנות, לשמוח והכי חשוב שלא נריב לעולם!
אני הכי שמחה בעולם שיש לי חברה כמוך, ושבחיים לא תעזוב אותי בשביל אף אחד! תמיד תלכי אחרי מה שאת חושבת ולא אחרי העצות של אחרים כי לא תמיד מי שמייעץ לך רוצה בטובתך!
ואני מקווה שברור לך טוב מאוד שאני לא מתכוונת לעצמי למה אני תמיד ירצה שיהיה לך רק טוב!
תהני מכל רגע ורגע בחיים ואני לא מפסיקה ליהנות ממך!
כל רגע ורגע שאנחנו ביחד עושה לי רק טוב כי אני אוהבת להיות איתך ואני מקווה שהפנמת את זה. היית ותמשיכי להיות מדהימה, שתדעי שלכל בעיה יש פתרון, תלמדי מטעויות, אל תפחדי מכשלונות ולא תפסיקי להעיד ולנסות, שתמיד תראי את האור בקצה המנהרה!
אני מאחלת לך עוד הרבה רגעים של ביחד, ושתתעקשי על מה שנכון וצודק ושתקחי הכל בהומור אבל תהיי רצינית כשצריך! שתעמדי על העקרונות שלך ובכל זאת תעשי שטויות!
אז שתמשיכי לתת מעצמך מעל ומעבר והלוואי והחיים יחזירו לך את כל הטוב שאת נותנת כי באמת שהכי מגיע לך בעולם!
אהובה שלי אני רוצה שתדעי שכל דבר שאת צריכה גם אם זה הדבר הכי הכי קטן שיש אני תמיד פה בשבילך באמת לכל דבר קטן שתרצי!
אז שיהיה לך יום הולדת שמח, תנצלי את היום הזה כמו שרק את יודעת כי זה היום שלך ואל תתני לאף אחד להרוס לך אותו!
את הכי חשובה לי בעולם, אוהבת אותך הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי שיש בעולםם!
תשני לפי החברות שלך ושלה ועוד.. מקווה שעזרתי
לאהובה שלי,
קודם כל - המון המון מזל טוב!
עד 120 שנים של: אושר, עושר, יושר, כושר, שמחת חיים, הצלחה בכל,
והכל הכי הכי חשוב - בריאות.
שתלכי רק בדרכים טובות וישרות ושתלמדי מהטעויות ותשכילי מהן!
שהחיוך המושלם הזה יישאר על הפנים שלך כל הזמן.

מה אני כבר יכולה עוד לאחל לילדה מושלמת שכזאת?
אני מאחלת לך שתהיי תמיד-תמיד-תמיד מאושרת, לא רק ביום הזה.
אני מאחלת לך גם את כל הטוב ואת כל האושר שבעולם כי באמת מגיע לך ואת הכי ראויה לו שיש!
את ילדה מדהימה, ביופי שלה ובאופי שלה... את חברה נאמנה שכל דבר קטן שאני אצטרך ישר תעמוד לצדי ותעזור לי, גם ברגעים הכי קשים של החיים!
בחיים לא יכולתי לבקש חברה כזו!
באמת שאין ילדה מדהימה כמוך, עם כל השטויות שלנו וכל הצחוקים וכל הסודות...
אני מאחלת לך שתמיד תבדילי בין הטוב לרע ובין חברים לאנשים אחרים.
תסמכי רק על עצמך ואני מאחלת לך שתמיד יסבבו אותך אנשים שבאמת אוהבים אותך ובאמת עוזרים ותומכים בך.

באמת לי עוד מילים כדי להודות לך על כל מה שאת עושה וכל מה שעשית בשבילי.
בחיים, אבל בחיים, אל תשתני בשביל אף אחד כי ככה כולם אוהבים אותך, ובייחוד אני! למרות כל העצבים וכל הכעסים שלנו כל הזמן תמיד ידענו להסתדר ולהשלים.

שתזכי להמון אושר והמון מזל בחיים, תבדילי בין הדרכים הטובות לרעות. שתשאפי להכי הכי גבוה והכי הכי טוב.
אני מאחלת לך יותר ממה שאני מאחלת לעצמי והרבה יותר מזה.
אין לי מילים לתאר יותר כמה אני אוהבת אותך וכמה שאני מעריכה אותך.
את הילדה הכי מדהימה בעולם ואין לי יותר מה לאחל לך, אז:
יומולדת שמח והכי מהנה שבעולם!
מזל טוב ליום הולדתך
ועכשיו אותך אברך
כי כמוך חברה לי לא תיהיה
את החברה הכי טובה לי שתיהיה
את ילדה מדהימה ומוכשרת
אותי אלייך את תמיד קושרת
את ילדה מדהימה
מלאת אהבה
אני ממש רוצה לאחל לך מזל
ושתמיד יסתובב לך הגלגל
למקום הכי טוב שאפשר
כי את החברה הכי טובה שרק אפשר
אני מברכת אותך
שתיהיה לך הצלחה בלימודים
ובכל המיבחנים
שתמיד יהיו לך חברות
כמובן כמוני טובות
שהיו לך חיים מאושרים
ומאוד שמחים
חולה עליך יאהובה
מושלמת שלי
שואל השאלה:
וואי. ממש תודה
אנונימית
באותו הנושא: