8 תשובות
לא
לא אכלת היום כלום
אכלת כלום. ואת שרפת יותר ממה שהכנסת בלי קשר.
מה אכלת בכלל 0,0? לא אכלת כלום.
לא מספיק הכלום קלוריות הזה את גם שורפת אותם?
לא. אכלת כלום קלוריות.
אל תכנסי לזה אפילו, 415 קלןריות זה כלום.
תשמעי אני מדברת מנסיון, הייתי אוכלת כל יום 600 קלוריות גג, לרוב פחות. הגעתי למצב שאני עוד שנייה באנורקסיה, אמא שלי כבר רצתה לקחת אותי לבית חולים. כמעט התעלפתי מחוסר במזון. ואני אומרת לך זה ממש ממש לא שווה את זה. את הורסת את עצמך, את מביאה את הגוף שלך למצבים מסוכנים, מצבים שהוא לא אמור להיות בהם!
תפסיקי עם זה, אם את רוצה להרזות באמת תעשי ספורט, תאכלי בריא, אל תאכלי דברים עתירי קלוריות ולא בריאים. את צריגה לאכול ביום מינומם 1200 קלוריות, את צריכה 3 ארוחות גדולות ו2 ארוחות ביינים.
הרעבה אף פעם לא עוזרת, בכלום.
את תעלי את כל מה שתורידי בכל מקרה. את תצטערי על זה. את לא תביני מה עשית. כל האנורקסיות מצטערות על זה בסופו של דבר, כלום לא יוצא מזה.
תקחי את עצמך ביידים, בבקשה, אל תגרמי לעצמך להגיע למצבים מסוכנים
זה כלום מה שאכלת אבל לגבי השאלה. אם תורידי מה ששרפת ממה שאכלת זה יוצא 10קלוריות. הגוף שלך שורף קלוריות גם כשאת יושבת או כשאת הולכת ממקום למקום אז הייתי אומר שאת מינוס משהו היום. לא טוב
,,
טינקי הוצאת לי את המילים מהפה
את צריכה לאכול יותר מהר
תאמיני לי שזה לא יעזור
כול מה שאת עושה
תתחילי לאכול כמו שצריך וכדאי שתלכי לדיאטניות שתעזור לך לבנות תפריט מסודר ובריא
יש לך גוף, אל התרסי אותו
לא, זה כאילו לא אכלת כלום...
10 קלוריות ליום זה כלום ואם תמשיכי ככה זה יגיע למצבים קיצוניים, הייתה לי חברה שהייתה ניזונה במהלך יום מתפוח אחד בלבד ו"בילתה" 4-6 שעות בחדר כושר וירדה 21 קילו בחודש וחצי (מסוכן ביותר!) הפסיק לה המחזור השיער שלה התחיל לנשור, מלא התעלפויות ואישפוזים בבתי חולים!
את אכלת בריא?
אם כן זה סבבה לגמרי
אבל את חייבת לאכול עוד משהו כי 415 קלוריות זה כלום!
באותו הנושא: