18 תשובות
לדעתי לא טוב. רק ציונים של 85+ זה סבבה
אהה.. זה יחסית סבבה. זה מספיק. חבל שלא הצלחת לעבור את ה-80.
אנונימית
תלוי איך את מסתכלת על זה ומה הציונים הקודמים שלך. אם קודם קיבלת 50-60, אז בוודאי שזה שיפור. לעומת זאת, אם קודם קיבלת 85+, אז זה מראה על התדרדרות. אני לא יכול לחוות דעה אובייקטיבית, תבדקי עם עצמך אם באמת עשית את המרב במבחן הזה, ואם ה72 מגיע לך, או שיכולת יותר.
מה גרוע בציון הזה אחלה ציון
תקשיבי כל מי שאומר לך כאן שזה גרוע אל תתייחסי כדי שלא תהיי כמוני כי אני פרפקציוניסטית שאם אני לא מקבלת מעל 90 לפחות אני משתגעת וגם אחרי שאני מקבלת 90 ומשהו אני מתעצבנת שזה לא 100 וזה תכונה מאד מאד לא טובה כי היא כל כך משפיעה על הבנאדם ומשגעת לו את השכל.. עצה שלי בשביל הבריאות שלך תשאפי תמיד דבר ראשון לעובר אחר כך תשאפי לציונים גבוהים אבל אל תשתגעי אם קיבלת פחות מבחן אחד קיבלת 72 הבא יהיה יותר טוב ככה לאט לאט בגלל זה אני אומרת לך שהציון הזה סבבה ותכלס הוא באמת סבבה הוא לא רע אנגלית זה מקצוע די קשה וזה לא מבחן שאת יכולה להתכונן אליו ממש כי את לא באמת יודעת מה יביאו לך שם איזה נושא ואיזה מילים ואם יש לך את המילים האלה באוצר מילים.. אני לדוגמא ב 3 יחידות ויש מבחנים שקיבלתי 100 ומבחנים יותר קלים שקיבלתי 60 כי זה תלוי בעד כמה את יודעת את השפה ועד כמה את טובה בדקדוק אז לדעתי 72 זה באמת ציון סבבה כל הכבוד:)
ממש לא זה לגמרי בסדר
זה ציון סביר.. תלוי איפה נפלת בכתיבה או באנסין ותלוי מה היה עוד..
ממש לא זה סבבה לגמרי
די גרוע.
צייני אחד.
בודדים ב4 יחידות מצליחים להגיע למקצועות נחשקים באוניברסיטה, ואם הם לא הולכים למקצועות נחשקים אלא למקצועות כמו תאטרון, מדעי החברה וכו', בודדים מהבודדים יצליחו בתחום זה.
אנונימית
5 יחידות זה הנורמה
4 יחידות יגביל לך הרבה מאוד דלתות באוניברסיטה. את צועקת כאן עלי כי את פשוט בהכחשה. כשתגיעי לאוניברסיטה, תביני על מה דיברתי (:
אנונימית
זה בסדר גם אם התרגלת לציונים גבוהים יותר.
אם את שואלת את דעתי האישית הציון הזה מזעזע ל4 יחידות. לא רק ש4 יחידות אנגלית זה גרוע לעתיד שלך אלא אם כן את מתכוונת להיות מוכרת בשוק, להוציא שם ציונים שהם פחות מ90 זה נוראי.
אנונימית
לא מאמי השאלה ששאלת ואני מצטטת היא "ציון 72 במבחן באנגלית של 4 יחידות זה גרוע או לא?"
ואני הגבתי לפי דעתי האישית. ולפי דעתי האישית זה גרוע. ולכן לקחת את זה קשה. לא ציפית לתגובות אמיתיות וכנות. ציפית למשהו צבוע שינחם אותך ויגיד הכל יהיה בסדר.
אז אני מאמינה שזה לא טוב ומה שכתבתי לך זה עובדות והרוב ב4 יחידות לא יצליחו בחיים. ואני שואפת לגבוה, לכן בשבילי זה גרוע.

ולא, לא צחקתי שאמרתי שצריך ספרים/שחקנים/מוכרים וכו'. כל עבודה מכבדת את בעליה.

סה"כ עניתי על מה ששאלת והתחרפנת, התחלת לקרוא לי משוגעת ולקלל אותי. ככה אני רואה את זה. לא קללתי אותך. לא זלזלתי במי שאת. זלזלתי ב4 יחידות, כי אני מאמינה שכולם יכולים לעשות 5 באנגלית. זו לא סיבה לקללות, אבל כמובן, זו הבחירה שלך ואני לא מתכוונת להחזיר לך את אותו יחס. בהצלחה בהמשך החיים.
אנונימית
מתוקה ושקד, אם הייתן קוראות מה ששבאמת כתבתי הייתן מבינות אולי. דיברתי על המקצועות הנחשקים. דלתות אכן יסגרו בפנייך ולא תוכלי לפנות למקצועות ברמה גבוהה. לא אמרתי שבהכרח לא תתקבלי לאוניברסיטה.
העובדה שאת מתחרפנת ומקללת אותי רק מראה שאת נלחצת כי אני צודקת.

רוצה לשנות את המצב? תעלי ל5 יחידות ויפתחו בפנייך יותר דלתות. לא רוצה? לא צריך. לא כולם יכולים להצליח בחיים. צריך ספרים, מוכרים, ושחקנים. אולי תהיי אחת מהם.
אנונימית
מה זה נחשב נחשק בשבילך? רוב המקצועות אפשריים גם ב 4 יחידות והם נחשבים ממש נחשקים
ברגע שאמרת רוב המקצועות נחשקים סתרת את עצמך.
מקצוע נחשק - מקצועות ש*הרוב רוצים* אבל הם בודדים. אתן לך דוגמה, הרוב רוצים ללמוד מדעי המחשב.
אנונימית
אנונימית לפני שאת סתם אומרת דברים תבדקי אם הם נכונים 4 יחידות זה המינימום בשביל להתקבל לאוניברסיטה אז היא יכולה ועוד איך ללמוד באוניברסיטה וזה יפה מאד יש אנשים שגם יחידה אחת לא עושים