19 תשובות
כן
אנונימית
זו פשוט מנטליות שונה.
כן די, יותר מנומסים, לא חודרים למרחב וכאלה
אין על הישראלים בתכלס, אנחנו אולי צועקים ועוקפים בתורים אבל הכי חמים אוהבים ומחבקים
לא כולם, אי אפשר להכליל ולהשוות בין מדינה קטנה ליבשת
אולי אבל גם לנו יש יתרונות
אני יתן לך דוגמה אישית ממני, שהייתי בחו"ל ורכבתי על אופניים היה הרבה יותר נעים ליסוע שם מאשר בישראל, גם אני בטוח שמבחינת תרבות הם יותר נחמדים.

מקווה שעזרתי:
שואל השאלה:
אם זה באמת ככה, עפתי לאירופה (רק בגלל האנשים, לא בגלל שום סיבה אחרת)
לא תמיד בגל מקום אנשים שונים. אבל פשוט לדעתי באירופה פחות כאלה שחודרים לפרטיות, ולא מנומסים.
כן זה נכון אבל זה לא תמיד לטובה
אין להם את הקרבה שיש לעם ישראל ואת האחדות והכל
כן. התרבות שונה. גם אני עוברת לאירופה (:
כמה שתלכלכו על ישראל וגם אני לפעמים לא אוהב דברים מסוימים אין כמו ישראל האנשים פה הכי חמים פה תמיד יעזרו לך לא כמו במקומות באירופה שאף אחד לא אכפת מהשני לא משנה מה יקרה לך

אבל למשל אני ממש אוהב את אמריקה הייתי רוצה לפחות ליראות יותר יהודים אמריקאים בארץ כי כל הדתיים עם הכיפות הסרוגות כאלו נחמדים ואנשים טובים וחייכנים שזה פשוט כיף גדול ושירבו עוד עליות כאלו
חח תעבור לאירופה
מוכנה לחתום לך שתוך כמה חודשים תתגעגע לחוצפה של הישראלים ותתגעגע לארץ ותחזור חח, קורה לכול מי שעובר לחול
שואל השאלה:
אני לא יודע מה יהיה אם אעבור, יכול להיות שארצה לחזור ויכול להיות שלא, בכל מקרה הייתי שמח לנסות את זה לתקופה קצרה (חודש או משהו) ולראות איך זה.
משהו כזה
נחמדים יותר אולי אבל שקטים?
ממש לא
פשוט תלוי איפה
לא תיראו בשום ארץ עוד אנשים שקרובים אחד לשני כשהם בכלל לא מכירים אחד את השני לא יעזור אתם פשוט לא תמצאו! למרות זאת תמיד יש את הכבשה השחורה שתנסה להרוס הכול כל שאר הכבשים אבל הם בכל ישארו מאוחדות. עם ישראל ערבים זה לזה ותמיד יהיו. לא תיראה בשום מקום שנותנים ערך מסוים לדת וכולם אומרים שהם אחים! למשל אין אחדות בין נוצרים, אלה רק בין המדינה שהם חיים בה. למשל צרפת יכולה להלחם נגד גרמניה והם לא ירגשו משהו כלפי הנוצרים במדינה אחרת רק לעם ישראל אכפת לו מכל יהודים בכל מקום. וגם במלחמת עולם הראשונה נלחמו בערך מיליון רוסים יהודים במטרה לנקום בגרמנים ולהציל את אחיהם היהודים. את זה לא תיראי בשום מקום לא בהודו, לא בסין, לא בגרמניה, לא בצרפת, לא בשוודיה, לא ברוסיה, לא בקוריאה ולא בשום מקום אחר! רק פה את תרגישי את האהבה שיש בין יהודי גם כשאתה בכלל לא מכיר אותו. אז תחשבו שוב לפני השטויות והחוסר הערכה שאנחנו נמצאים פה. זה שאני נגד הממשלה כי כולם מושחתים מימין ועד שמאל לא אומר שהעם בעצמו לא אוהב אחד את השני למרות שאנחנו עדיין רחוקים שנות אור מאהבת חינם אמיתית מהלה יש משהו לא מוסבר באחדות שלנו וזה שהיא לא נראית תמיד לעין, אלא רק במצב של מלחמות וצרות. לא אומר שהיא לא קיימת אז פשוט תעריכו שסוף סוף יש לנו ארץ משלנו, וחזרנו לארץ אבותינו הקדושה, ויש לנו צבא חזק ועצמאות משלנו. פשוט תעריכו!
אבל אין מה לעשות תמיד יש אנשים שיגידו שהדשא של השכן ירוק יותר...
כל מי ששאלתי, מגדול ועד קטן שאמר שהוא טס לחול לתקופה של חודש ויותר, ושכמה שיש יותר נופים מדהימים ודברים מדהימים ומרתקים. אתה בכל מצב ממש מתגעגע לישראל ולישראלים ולחום שאתה מרגיש בארץ. תנסה לטוס לחול תוך חודש אתה מתגעגע. וכל האלה שעכשיו בברלין לא מבין אותם! אם כבר ירדתם אז דווקא לגרמניה?! איפה שכל הזוועות הכי גדולות שקרו לעם היהודי? בשבילי זה כמו הסכמה עם הפשעים שקרו לנו אז בגרמניה.
וכאילו הם שכחו את כל ההיסטוריה שהיתה שם! וזה עצוב!
לדעתי כן
באותו הנושא: