6 תשובות
שואל השאלה:
כן אלו הנתונים. הייתי לוחמת בהגנה אווירית שזו טירונות 03. לא סיימתי אותה אבל סיימתי את השבועיים של הקליעה ולכן אני מוסמכת 02.
אני הייתי מאוד רוצה מדריכת אימון גופני אפילו לפני הגיוס רציתי אבל זה תפקיד שדורש מיונים ואי אפשר עכשיו לעשות מיונים.
כן, התפקידים הללו דורשים מיונים אך אני מכיר מצבים דומים לשלך כשלוחמות נפלו למפקדה של הגדוד בה שירתתי ולאחר מכן שובצו לקורס מדא"ג, או לקורסים אחרים שדרשו מיון קודם, אך עקב המצב שלהם הם נכנסו כחריגות. אני ממלית לנסות לבקש אות התפקידים הללו בכל זאת ולהתעקש להיות בהם, הנתונים שלך טובים ומתאימים ביותר לתפקידים הללו. גם תוכלי לחזור ליחידה שלך ולתפקד שם כמדא"גית, אם יוכלו ביחידת האם או/ו בפלוגת המפקדה של הגדוד שלך לדאוג לכך.
שואל השאלה:
אבל אני כבר לא שייכת ליחידה שלי, יצאתי משם לגמרי ועכשיו אני שייכת למיטב
היית צריכה לציין זאת כבר בשאלה עצמה. כמה זמן היית בשירות הקרבי? האם סיימת הכשרה קרבית? ולגבי הנתונים זה קב"א 53 ודפ"ר 60 נכון? אם כן אילו נתונים טובים מאוד. למשל האם יתאים לך תפקיד של מדריכת אימון גופני או מדריכה חילית כמו הדרכת חיל רגלים, תותחנים, איסוף קרבי וכד'?
שואל השאלה:
הנתונים:60, 53 פרופיל:97
הייתי לוחמת ועזבתי, אני כן רוצה שטח אבל לא יותר מידיי אינטנסיבי כלומר אני רוצה תפקיד שהוא חמשושים כי עזבתי את הלחימה כי היציאות המועטות הביתה היו לי מאוד קשות
יש הרבה תפקידים כך שאשמח לדעת מה הם הנתונים שלך (קב"א, דפ"ר ופרופיל) וכיוון מסוים או/ו תחום עניין שלך. מה בדיוק תרצי לעשות? תרצי תפקיד משרדי? תפקיד שמערב שטח ויותר פיזי?