51 תשובות
כל עוד את מנסה להקיא כי את חושבת שאת שמנה- יש לך הפרעות אכילה
שואל השאלה:
את לא חפרת
כולם אומרים לי שאני שמנה (ואני באמת כזאת) אז זה התיקון שלי
ואין לי הפרעת אכילה:
אנונימית
אני מסבירה לך שאם את מנסה להקיא כי את חושבת שאת שמנה אז יש לך את האמא של ההפרעת אכילה
טוב להכחיש שאין לך הפרעת אכילה אבל את מקיאה מהצד..
שואל השאלה:
:/
אנונימית
יש לך הפרעת אכילה
תקשיבי את עושה טעות רוצה לדבר איתי בפרטי על זה? אני מבטיחה שאנסה לעזור לך ותאמיני לי אני מבינה בזה כי עברתי את זה גם..
שואל השאלה:
אין לי
כי זה היה רק למשך תקופה קצרה והפסקתי ואני כולה שוב חוזרת לזה
אנונימית
אל תגידי "כולה" למה אנשים מתים מזה.
כדאי לך להפסיק
תשמעי את הסיפור של הבת של שימי תבורי
התחילה כמוך תראי מה היא היום
מי קארין באומן?
את חייבת להפסיק, את תתדרדרי להפרעות אכילה.
הילדים הסתומים שאומרים שאת שמנה סתם חלולים מבפנים.
קנאים ומטומטמים.
ואולי את באמת בעודף משקל.
זו הדרך? את רוצה להתאשפז בכוח?
עכשיו קומי. אם את ממש רוצה, לכי לעשות ספורט, ודיאטה. תלכי לדיאטנית.
אבל-למה לגרום לעצמך סבל? בגלל מה שהם חושבים?
את באמת רוצה להרזות? בשביל *עצמך*? תעשי ספורט ודיאטה, בדרך הבריאה.
כן. פשוט מרחמת עליה זה נורא
שואל השאלה:
אני יודעת שאני שמנה
וניסיתי אלפי פעמים דיאטות "בריאות" לא עוזר
זאת הדרך היחידה שלי
אנונימית
לא ניסית מספיק.
להקיא ולגרום לעצמך נזק, זו לא הדרך.
שואל השאלה:
: (
אנונימית
שואל השאלה:
מצטערת כנראה שכן
איך אני מקיאה כמו שצריך?
אה וזה לא רק ילדים שאומרים לי את זה גם המשפחה
אנונימית
תעלי את הביטחון העצמי שלך תאהבי את מי שאת
בא לך להרזות? לכי לדיאטנית שתעזור לך למכון כושר או אפילו הליכות עם חברה או סתם עם האוזניות.
בתור בולמית *לשעבר* תאמיני שזה לא כיף כל שני וחמישי להיות בבית חולים שיעשו לך אינפוזיות.
מה שאת צריכה אני בפרטי
קודם כל בת כמה את ומה הגובה והמשקל שלך. אם המשקל גבוה (תכתבי אותו שנדע לפחות עם מה יש לנו הכבוד) אז לכי לדיאטנית! מה ילדה יכולה להבין? כל הדיאטות באינטרנט זה בולשיט. לכי לדיאטנית שתתן לך תפריט נכון בשבילך.
שואל השאלה:
אני שמחה שאת כבר לא בולמית אבל אני לא יכולה
זה לא עוזר
שום דבר
אנונימית
תילחמי בזה! זה מסוכן באמת זה לא צחוק
שואל השאלה:
אני חלשה מידי
אין לי כוחות
אנונימית
תחפשי ביוטיוב את הכתבה שעשו על קארין באומן. ישלך סיכוי להפסיק לפני שזה מדרדר! את חייבת לנסות
את לא צריכה להקיא, ואת לא צריכה להקשיב לכל מי שאומרים לך שאת שמנה, כי את לא שמנה, ואת לא חלשה מדי ויש לך כוחות, תפסיקי להכניס לעצמך שטויות למוח שלך, את לא שמנה ואת לא צריכה להקיא, זו דרך ללא מוצא, תחשבי פעם בהגיון! אז לכי לדיאטנית שתביא לך תפריט הרזיה בריא, עשי כושר, מספיק עם הטיפשות הזאת, את לא שמנה, הם סתם אומרים לך את זה כי הם רוצים להוריד אותך למטה והם מצליחים, את באמת חושבת שזה שווה להרעיב את עצמך בגללם? מי שגורם לך לחשוב ככה הוא לא שווה כלום, את לא שמנה, תפסיקי
שואל השאלה:
אני באמת באמת חלשה
ואני מאוד שמנה
אין לי כוח להתמודד עם כלום יותר
אנונימית
טוב דיי כבר! את לא חלשה, יש לך כוחות ואת יכולה להתמודד עם זה! את לא חלשה! את סתם מכניסה לעצמך שטויות למוח שלך! את לא שמנה, את בסר גמור! יש לך כוח להתמודד עם זה. פשוט הפסיקי להכניס לעצמך שטויות למוח ואכלי נכון ותעשי כושר. באמת, דיי להכניס לעצמך דברים מטופשים למוח שלך. תראי את התמונות שהבאתי לך,^ ככה את רוצה להיות בעתיד?^אנורקסיה מוגדרת כחיפוש מתמיד אחר הרזון. המאפיין העיקרי באנורקסיה נרבוזה הוא הרעבה עצמית וולונטרית, לעתים עד למצב של תת תזונה חמור.אנשים אשר הסובלים מאנורקסיה חווים פחד וחרדה מפני השמנה. הם אוכלים מעט גם כאשר הם חשים תחושת רעב חזקה. הם עומדים על כך שהם צריכים להוריד ממשקלם למרות מצבם הגופני הירוד.אנשים המרעיבים את עצמם מאמינים במיתוס. הם משוכנעים שהם יהיו מאושרים ומוצלחים אם רק יוכלו להשיג מראה גוף מושלם המוגדר בתרבות ובחברה שלנו כגוף רזה. לרוע המזל רזון לא מבטיח את האושר. ככל שהם מאבדים יותר ויותר ממשקלם מצבם הבריאותי מתדרדר וכתוצאה מכך הם חשים סבל נפשי רב ודיכאון. במקום לזהות את המלכודת לתוכה הם נכנסו הם ממשיכים בעקשנות לחיות בפנטזיה בה הם יכולים לשלוט בגופם וגם בחייהם.כ-90 אחוז מהסובלים מאנורקסיה הן נשים. לפי הערכות רשמיות שכיחותה של אנורקסיה נרבוזה נעה בין חצי אחוז לאחוז בקרב נערות ומתבגרות, אך נראה כי בפועל שכיחותה גבוהה הרבה יותר והיא ממשיכה לעלות בשנים האחרונות. בנות שאפתניות והישגיות בין גיל 12 ל-25 חשופות במיוחד להפרעה. עם זאת, כיום במדינות מתקדמות שכיחות ההפרעה עולה גם בקרב נערים וגברים וגם בנשים בטווח גילאים רחב יותר, לעיתים כבר בגילאים מוקדמים מאוד.
הגורמים לאנורקסיהגורמים רבים תורמים להתפתחות אנורקסיה בהם בעיות רגשיות ופסיכולוגיות, תפקוד לקוי במערכת המשפחתית והשפעות של החברה והתקשורת. בנוסף, מספר מחקרים מצביעים על כך שלאנשים מסוימים נתונים פיזיולוגיים או גנטיים החושפים אותם לסיכון מוגבר לפתח הפרעות אכילה.מאפיינים של אנורקסיההסובלות מאנורקסיה תופסות את ממדי גופן באופן מעוות. הן תמיד תתייחס לעצמן כ"שמנות" גם אם הן מצויות בתת-משקל. לא משנה מה תעשו או תגידו - הן לא ישנו את תפיסתן.למרות ההרעבה העצמית, פעמים רבות הסובלות מאנורקסיה מתעסקות הרבה באוכל, בבישול, בקניית מצרכים ובהתעניינות באיסוף מידע תזונתי. הן יכולות לבשל ארוחות טעימות לאחרים ולא לאכול דבר, לאסוף מתכונים וללמוד בעל פה טבלאות קלוריות וערך תזונתי של אוכל. במקביל, פעמים רבות הן מבצעות פעילות גופנית באופן כפייתי.כשהסביבה תביע התנגדות ותלחץ, הסובלת מהפרעות אכילה תנסה להסתיר את ההפרעה. היא תשקר, תחביא אוכל שהיא טוענת שאכלה, תיתן לכלב מתחת לשולחן או תזרוק אותו בכל הזדמנות.רבות מהאנורקטיות הן פרפקציוניסטית בכל תחומי חייהן. כשאלה מגיעות להישג מושלם, הן לא שמחות, אלא חוששות לעתיד. כמו כן, הן מאופיינות בחשיבה במונחים של שחור ולבן.עוד על המאפיינים שיעזרו לזהות אנורקטיותאבחנה של אנורקסיהאנורקסיה היא רק אחת מבין מגוון הפרעות אכילה קיימות. ספר האבחנות הפסיכיאטריות האמריקני המעודכן לשנת 2013 (dsm 5) מספק קריטריונים ברורים לאבחון אנורקסיה:א. צמצום בצריכת האנרגיה (מזון) ביחס לנדרש/לרצוי אשר גורם לתת משקל משמעותי ביחס לגיל, מין, ומצב בריאותי פיזי. תת משקל משמעותי מוגדר כמשקל שהוא פחות מהמינימום הנורמלי (או אצל ילדים פחות מהמינימום המצופה).ב. פחד אינטנסיבי מעלייה במשקל או מלהיות שמנה או התנהגות עקבית אשר מחבלת בעלייה במשקל - כל אלה למרות משקל נמוך באופן משמעותי.ג. הפרעה באופן בו האדם חווה את משקלו ואת מראה גופו. השפעה מופרזת של משקל הגוף או המראה על ההערכה העצמית, או חוסר הכרה מתמשך בחומרה של תת המשקל.סוגים של אנורקסיהישנם שני סוגים שונים של אנורקסיה:אנורקסיה מהסוג המצמצם - אבחנה זאת ניתנת אם בשלושת החודשים האחרונים לא היו התקפי אכילה חוזרים ונשנים או התנהגויות היטהרות (כמו הקאות, משלשלים, חוקנים ומשתנים). תת סוג זה מתאר מצב בו הירידה במשקל מושגת באופן עיקרי על-ידי דיאטות, צום ו/או פעילות גופנית מופרזת.אנורקסיה עם בולמוסים/היטהרות - אבחנה זאת ניתנת אם בשלושת החודשים האחרונים היו לאדם בולמוסי אכילה או התנהגויות היטהרות חוזרות ונשנות.דרגת החומרה של אנורקסיה מוגדרת לפי מדד ה-bmi:מצב קל 17 bmi

מצב בינוני 16-16.99

מצב חמור 15-15.99

מצב קיצוני 15 > bmiאיך אנורקסיה משפיעה על הגוף?הסימפטומים הפיזיים של אנורקסיה נרבוזה הם כמעט תמיד תוצאה של תת-תזונה. האנורקסיה פוגעת בגוף בדרכים רבות. היא עלולה לגרום לעצמות שבריריות, לאיבוד שריר שיוביל למראה שלדי, לפגיעה בלב שעלולה להוביל להתקף לב ומוות, להפסקת הווסת והביוץ, לזיהומים כמו דלקות ריאה, לפגיעה בעור שתבוא לידי ביטוי ברפיון העור, קמטים, יובש ושינוי גוון, לדלדול שיער ראש וצמיחת שיער במקומות אחרים בגוף, לבעיות במערכת העיכול, להתייבשות חמורה הפוגעת במערכות הגוף ועוד.20-30% מהאנורקטיים אינם מגיבים לטיפול. שיעורי התמותה כיום בקרב הסובלים מאנורקסיה עומדים על 5%. סיבות המוות בקרב הסובלים מאנורקסיה כוללות: תת תזונה, התייבשות, התקפי לב, נזק כלייתי, נזק לכבד, קריסת מערכות עקב חולשה של הגוף והתאבדות בעקבות דיכאון עמוק.


המחשבה שלך מעוותת לגמרי, תשני אותה! תראי, זה מה שיקרה לך אם תמשיכי ככה לחשוב על עצמך ולהקיא, העצמות שלך יהיו חלשות מאוד, בקושי יהיה לך כוח לעשות משהו, לא יהיה לך מחזור, התקפי לב ומוות, דלקת ריאה, פגיעה בעור, קמטים, יובש ושינוי גוון, דלדול שיער, צמיחת שיער במקומות אחרים בגוף, בעיות במערכת העיכול, התביישות חמורה ועוד..
אני רוצה שתראי את זה, זה עלול לזעזע אותך. אבל זה יכול להראות לך איך תהיי בעתיד.
שואל השאלה:
אוף אני באמת חושבת שמה שאני אומרת נכון
אנונימית
זה לא נכון! את רק חושבת ככה בגלל הדימוי העצמי שלך, תראי את מה שהבאתי לך, אלה סיפורים של אנורקסים לשעבר שעברו את זה בדרך הקשה, תראי! אני אביא לך עוד.. יש לך דימוי עצמי נמוך מאוד, זו הבעיה שלך. את משכנעת את עצמך שאת חלשה וכל זה, אבל זה לא נכון, פשוט את הכנסת לעצמך שטווית למוח שלך שאת התחלת להאמין לזה יותר מדי, גם יש לך חשיבה שלילית.. את לא חלשה, ולמישהו כן יהיה אכפת אם תמותי ויש לך כוח, פשוט דיי כבר להכניס לעצמך שטויות ותפנימי את זה, להקיא או להרעיב את עצמך זה רע מאוד, תקראי ותראי את מה שאני הבאתי לך, תראי את התמונות, תלמדי מאותם אנשים ונשים שהיו בזה והצליחו לצאת מזה בקושי אבל יצאו מזה, והקשיבי לסיפורם, גם הן והם חשבו ככה כמוך בדיוק, הם גם שכנעו את עצמן שאם יקיאו או ירעיבו את עצמם הכול יהיה יופי טופי. ותראי מה קרה להם וגם להן. הם מספרים שזה היה להם מאוד קשה, אפילו יש סיפור של אנוקרסית שמביאה תמונות לא קלות על זה ומבקשת עזרה, האנשים האלו היו חולים בגלל זה, גם את תהיי חולה בגלל זה, מספיק לחשוב שלילי על עצמך. תאהבי את עצמך, אם ברצונך להרזות, אז אכלי טוב ועשי כושר, דברי עם מישהו, חשבי חיובי, תאמיני בעצמך. ותהני ממה שאת אוכלת. אפילו שמנים מקבלים את זה שהם מלאים, את יפה כמו שאת. תשמעי את השיר של כריטסטינה אלגירה, את יפה. את יפה מאוד ולא אכפת לי מה את אומרת, בכל יום שעובר!
שואל השאלה:
כל פעם כשאני שומעת את השיר של כריסטינה אגילרה או של פינק (fuckin' perfect) אני מתחילה לבכות
אבל אני יודעת שמה שהן מדברות עליהם בשירים לא קשור אליי
אני לא יפה
לא מבפנים ובמיוחד לא מבחוץ
אנונימית
זה כן קשור אליך ואת כן יפה! ואם זה כן קשור אליך!? את כן יפה מבפנים וגם מבחוץ. תפסיקי להכניס לעצמך שטויות למוח שלך. תפסיקי לעשות את זה לעצמך, את יפה כמו שאת, תפסיקי לתת לאנשים לומר לך שאת לא, כי הם טועים והם לא צודקים, הם רק מנסים להוריד אותך למטה. תאהבי את עצמך!
שואל השאלה:
: (
זה גרם לי לבכות
אנונימית
הפסיקי להכניס למוח לך שטויות כאלה מטופשות, כל מי שאמר לך שאת לא יפה או שמנה, הוא מפגר, הוא לא שווה את זה שתרעיבי את עצמך או שתקיאי בגללו, הוא אפס! תפסיקי להכניס לעצמך שטויות כאלה למוח שלך, בגלל השטויות האלו שהכנסת לעצמך, את מתחילה לחשוב ככה ולהאמין לזה, תפסיקי לתת לאנשים לפגוע בך.. ופשוט התחילי לאהוב את עצמך. דימוי העצמי שלך שהוא נמוך ממש וגם החשיבה השלילית שלך פשוט הורסים אותך לגמרי, את מכניסה לעצמך שטויות מפגרות למוח שלך, אומרת לעצמך כמה פעמים שאת לא יפה וכל זה, מאמינה לילדים דפוקים שלא שווים כלום, וחושבת שאם תעשי את זה, הכול יהיה יופי טופי, את סתם הורסת את עצמך, תכנסי לקישורים שהבאתי לך. אלה סיפורים של אנשים כמוך שגם היה להם דימוי עצמי נמוך מאוד והם גם חשבו ככה ותראי איך הבינו שזו הייתה טעות לחשוב ככה. אנורקסית אחת ביקשה עזרה מאנשים ביוטוב שיעזרו לה ללכת לטיפול תוך כדי הבאת תמונות לא קלות לצפייה. פשוט תפסיקי את זה. זו חשיבה שלילית מה שיש לך בראש, לחשוב שלילי זה לומר לעצמך שאת לא שווה וכל זה ולהאמין לזה כמה פעמים אחרי שאת אומרת את זה יותר, זה כמו חשיבה חיובית, רק שזה, החשיבה ההיא שיש לך, הורסת את עצמך וגורמת לך לפגוע בעצמך ככה סתם. למי אכפת מה אומרים עליך אנשים? או משפחה? גם לאסף הזה בקישור שהבאתי לך, אמרו את זה. והוא סבל מזה.. הוא אמר בעצמו, אז למי אכפת כמה את אוכלת או לא? תהני מאוכל שאת אוכלת, כי זה כוח, אם א ת כל כך רוצה להוריד במשקל, לכי לדיאטנית, כי ככה לא עושים את זה טוב. עזבי את כל הרעבה הזאת והקטע של להקיא, זה סתם יזיק לך, את סתם מכניסה לעצמך דברים מפגרים כאלה למוח שלך ועוד חושבת ואומרת את זה לעצמך יותר מדי פעמים, ברור לגמרי שאת חושבת שזה נכון.. כי את התחלת לחשוב ככה בגללם. את התחלת להאמין לזה ולחשוב ככה, הם ניסו בכוונה להוריד אותך למטה וגם הצליחו, את לא צריכה להרוס את עצמך בגלל אנשים שלא שווים אותך, את שווה יותר מדי, אם את רוצה להיות רזה, אז עשי את זה נכון, וגם את אכלת משהו, אז מה!? תיהני ממנו. מה שהיה היה. אפילו בנות שמנות מקבלות את עצמן באהבה. תאכלי ותיהני מהאוכל שאכלת, אם בא לך להיות רזה, אז לפנות לאנשי מקצוע, אבל שום אופן לא לעשות דברים כאלה על דעת עצמך ולהרעיב או להקיא ככה סתם, זו שטות גדולה. כל הנשים וגם הנערים חשבו ככה, והן בסוף גילו כמה שזה היה מטופש, אין בזה שום דבר חיובי או מועיל. זה מוביל אותך לתהום גדולה של בעיות. ואז יהיו צריכים להאכיל אותך בכוח ולא לעזוב אותך לרגע.. תאמיני לי, אני דיברתי עם אנוקרסית אחת פה באתר בשם שיר שיר,, אני לא יודעת מה קרה לה מאז דיברנו בפעם האחרונה, אבל מה שאני יכולה לומר לך, שהיא אמרה לי וסיפרה לי הכול על זה, כמה שהיא חשבה שאם היא תקיא או תאכל פחות יותר אוכל, היא תרזה וכל זה, שזה מוביל לדבר לא טוב, שהיא סובלת מזה וכמה שהיא חלשה מזה לגמרי, היא סובלת מזה.. אז בבקשה בלי להכניס לעצמך שטויות למוח, קחי את הדיסק הזה שמתנגן לך במוח על הדבר הזה, תזרקי אותו והכניסי דיסק אחר. זה פשוט כל הקטע של חשיבה שלילית ודימוי נמוך שגורם לך לחשוב ככה..
תקשיבי זה לא הפתרון לא באה להפחיד אותך אבל יש לזה מלא השלכות גם אני הייתי ככה ותמיד רציתי רק להרזות אבל הבנתי כמה בעיות זה יגרום לי אחר כך ולא רק שיגרום לי לבעיות אני רק אשמין מזה אל תעשי את זה תעשי ספורט ותאכלי בריא ושטויות פעם ב נכון שתמיד אומרים אתזה צודקת אבל זה באמת הפתרון היחידי עזבי את הדיאטות האלה זה הורס לך את החיים מניסיון אל תעשי דבר כזה ואני דווקא שמחה בשבילך שלא הצלחת להקיא יותר טוב כי זה לא טוב בכלל כל פעם להקיא את האוכל ותאמיני או לא אחרי כמה זמן זה עושה לך בעיות חמורות, בכל מקרה בהצלחה מקווה שתקשיבי לי וסליחה על החפירה (;
שואל השאלה:
כי אני שמנה
ולא זאת לא אני
אנונימית
למה ניסית להקיא? את ההיא שרצתה להקיא כי נתקע לה משהו בגרון?
שואל השאלה:
; (
אנונימית
בבקשה נסי להבין את זה, אין שום דבר פגום בך או בגוף שלך, את סתם מכניסה לעצמך שטויות כאלה למוח שלך ועוד מאמינה למה שאת חושבת ואומרת על עצמך, זה פשוט ככה! דימוי עצמי נמוך גורם לך לחשוב ככה שאת לא בסדר, הבעיה שאת חושבת יותר מדי שלילי על עצמך, ויש לך דימוי עצמי ממש נמוך. את צריכה להעלות את הדימוי העצמי שלך שיהיה גבוה קצת, לחשוב חיובי ולהאמין בעצמך וגם לאהוב את עצמך. תיפטרי ממחשבה הזאת שאת צריכה להקיא, כי זה לא מה שאת צריכה, את מערבבת פה דברים שאינם נכונים, אני וכולם הבנו שהבעיה שלך היא דימוי עצמי נמוך, את צריכה לעשות דברים שיעלו אותו, במקום להקיא סתם, גם להתחיל לאכול בריא, ולעשות כושר.. תאמיני לי שזה יעשה לך טוב הרבה מאשר הדברים האלה שאת הכנסת לעצמך, אחרי שתעשי את זה, לא תחשבי כבר שאת צריכה להרעיב את עצמך או להקיא סתם, את תביני מה את שווה באמת וככה לא תחשבי על זה יותר בחיים שלך.
שואל השאלה:
תודה אבל אני חושבת שאני באמת כזאת
יש לי ירכיים של 80 פילים
ודיאטות רגילות לא עוזרות לי
ניסיתי את כולן
אני פשוט גרועה בזה
אנונימית
זה לא נכון את לא גרועה בזה, את פשוט צריכה קצת התמדה ונחישות בשביל להצליח להוריד במשקל בדיאטות האלו, דיאטות רגילות כן יכולות לעזור לך, אם תתמידי בהן וקצת סבלנות, זה לא ככה בכלל, פשוט נסי שוב לאכול בריא ולעשות כושר, ואת לא באמת כזאת, את חושבת ככה בגלל הדימוי העצמי הנמוך שלך! וזה לא נכון, אמרתי לך להפסיק, מהיום תגידי לעצמך שאת יפה כמו שאת באמת, בלי להיות שלילית!
מה הגובה והמשקל שלך? אני מתערבת איתך שאתבמשקל רגיל וסתם חושבת שאת שמנה..
היא חושבת ככה בגלל דימוי עצמי נמוך שיש לה וזו הבעיה בדיוק.. היא גם חושבת ככה כי היא הכניסה לעצמה דברים כאלה למוח שלה יותר מדי ומשכנעת את עצמה כל יום וגם אומרת לעצמה שהיא מכוערת או שמנה וזה. זה שורש הבעיה. כל הקטע בהרעבה עצמית או הקאה לשם הרזיה, הוא בגלל זה, וגם בגלל ילדים שאומרים שהיא שמנה או משפחה. תמונות של נשים רזות. כל זה בא מדימוי העצמי הנמוך שיש לה, היא מכניסה לעצמה שטויות למוח שלה, אומרת את זה לעצמה כמה פעמים בימים עד שהיא בעצמה מתחילה להאמין בזה יותר מדי, זה פועל כמו חשיבה חיובית שאדם אומר וחושב לעצמו שהוא חכם וטוב ויפה וכל זה, והוא מאמין בזה לגמרי. השוני בזה, שחשיבה חיובית מאוד עוזרת לאדם להצליח בחיים שלו ואילו שלילית יותר הורסת אותו, גם דימוי עצמי גבוה או נמוך משפיע ככה בצורה שונה, מי שיש לו דימוי עצמי גבוה, הוא יחשוב שהוא חכם ושווה ויהיה מאושר, ומי שיש לו דימוי עצמי ממש נמוך, יהיה על הפנים ויחשוב שהוא לא שווה שום דבר, גם לגבי נשים ודיאטות. כל הקטע בדיאטות האלה, שצריך קצת סבלנות והתמדה, זו עבודה קשה מאוד, שצריך להתאמץ מאוד בשבילה אבל היא שווה את זה יותר מדרכים קלות מאוד כמו הקאה והרעבה עצמית, היא צריכה ללכת לדיאטנית שתעזור לה להוריד במשקל בצורה בריאה, לאכול בריא ולעשות כושר, להתמיד בזה כמה שיותר, להיות קצת סבלני כי זה לא קורה תוך רגע. וליהנות ממה שהיא אוכלת, ככה עושים את זה תמיד וככה גם עשו את זה אז.. הבעיה שהדימוי עצמי שלה משפיע עליה מאוד קשה, והיא כבר הכניסה לעצמה דברים כאלה למוח שלה כל הזמן ואומרת וגם חושבת ככה. לכן היא חושבת שהיא לא יפה אלא שמנה. זה נובע משם. ^
תאמיני בעצמך.
את פשוט צריכה קצת סבלנות שאת עושה דיאטות כאלו וגם כושר, זה לא בא בקלות ומהר, לוקח לזה קצת זמן עד שזה משפיע ומוריד במשקל. את עושה את זה לא נכון, וחושבת שאם תעשי הרעבה עצמית או תקיאי זה יעזור לך להיות רזה, זו חשיבה מוטעית מאוד, כי כל הקטע בדיאטות האלו וכושר, זה סבלנות והתמדה ועבודה קשה, שום דבר לא בא בקלות, גם לא לימודים או הצלחה בעסקים. זה לא כמו מה שאת חושבת, סוד הצלחה בדיאטות הבריאות האלו זה סבלנות והתמדה, פשוט לאכול פחות ממתקים, לשתות מים, לאכול בשעות מסדורות וכל זה, אני גם הייתי די שמנה והרזיתי קצת, היום אני לא חושבת שאני צריכה אחרי שהייתי בבית חולים בגלל בעיות בעיכול מסיבה אחרת לגמרי מסיבות של אנורקסיה וזה, היום אני נהנית מאוכל שאני אוכלת, פעם חשבתי שאני צריכה לעשות כושר ולהוריד דרך זה, הייתי במרדף של כמה קילו וכל זה, היום גם לא אכפת לי. זה כבר לא מטריד אותי, והקטע בדיאטות האלה שאת צריכה להיות קצת סבלנית, את רצה מהר מדי ועושה דברים יותר מדי קיצונים. תרפי קצת, תירגעי, תנסי להיות קצת סבלנית בזה שאת עושה דיאטה בצורה בריאה, קצת התמדה, לא הלך לך טוב אז תנסי שוב, את לא צריכה להאיץ בעצמך או בגוף שלך לרדת יותר או למהר יותר בגלל זה, לוקח לזה זמן עד שזה משפיע. תתאזרי קצת בסבלנות והתמידי, יש תרגילים כושר שמתאימים לכל הגוף, ריצה, הליכה, רכיבה על אופניים, תרגילי בטן וגב, שחיה, וכל זה, יש פליאסטים וכל מיני תרגילי חיטוב לבטן שלך. יש דיאטות שיכולות לעזור לך אם תעשי אותן נכון ותהיי קצת סבלנית לגבי זה, לא צריך למהר ולעשות דברים בצורה קיצונית, תני לזה קצת זמן וסבלנות. וגם הכי חשוב שמותר לך לחגוג קצת מדי פעם ולאכול משהו מתוק רוב הזמן אחרי האוכל, פרי או ממתק, כל עוד את לא מגזימה בזה יותר מדי. פשוט שמרי על עצמך ואכלי נכון. יש המון תרגילים שיכולים לעזור לך בכושר. קצת סבלנות!
שואל השאלה:
אני מחכה מלא ומתמידה
אבל זה לא עוזר
אנונימית
זה כן יעזור אם תנסי להיות קצת סבלנית ולהתמיד בזה קצת, קצת סבלנות, ילדה! אז עשי גם כושר, יש מלא תרגילי כושר שיכולים לעזור לך להוריד במשקל, זה מצריך גם ספורט ולא רק אכילה נכונה!
שואל השאלה:
גם ספורט לא עוזר:(
אנונימית
ספורט כן עוזר, פשוט עוד לא ניסית תרגילים אחרים!
שואל השאלה:
אני ניסיתי
אני רק צריכה שיגידו לי איך להקיא כמו שצריך
אנונימית
לא נגיד לך, תנסי שוב, תתמידי, תהיי סבלנית, תעשי כושר ואכלי נכון, מספיק עם זה! אף אחד לא יגיד את זה, אז מספיק, זה לא יעזור לך וזה לא מה שאת צריכה באמת... חזרי לדיאטה שעשית ודיי להכניס לעצמך שטויות כאלה למוח שלך, להתבגר כבר!
את שמנה?
טוב אז יש דיאטות מה זה להקיא להקיא זה לא יעזור לך!
זה יעשה לך הפרעות אכילה קשות מאוד!
את תוכלי למות מזה!
אני ממליץ לך ללכת לדיאטנית