10 תשובות
אין טיפים זורמים. עד סוף המחצית תראי שהתגבשה לך כבר חבורה משלך.
אני עולה לח' והגעתי עם חברה שעברנו לחטיבה לא עם כל השכבה הקודמת, ממש נלחצתי. אבל ביום השני הכרתי. וכל יום הכרתי יותר, ויותר. והתחלתי להרגיש איתן בנוח. יותר מהכתה שהייתה איתי 6 שנים.
וזו השנה שאת צריכה להתחיל להשקיע. כי קובעים לך הקבצה
ומשם זה ליחידות
ומשם זה לחיים
אל תדאגי יהיה לך בסדר זה כולה חטיבה
אם יש לך חברות זה בונוס ענק. אני עליתי לבד. ללא חברה אחת.
תהיי את, אל תתפשרי על חברות (אם לא טוב לך בסביבת חברות כולשהי פשוט תתרחקי מהם), תתחברי לילדים חדשים, תשקיעי בלימודים.
הכל בסדר
פשוט תכבדי את המורים
תעשי שיעורים אל תאחרי
תכירי חברים חדשים, זה קצת שונה מיסודי אבל זה יותר כיף ^~^
שואל השאלה:
אתם ממש עזרתן תודושש
שוב האנונימית שעולה לח.
רק רציתי להזהיר אותך.
בחטיבה הכל נהיה יותר דרמטי ומלוכלך.
הרבה ילדים צבועים שתלמדי להתרחק מהם.
הרוב נפתחים יותר לאהבה בגיל הזה והכל נהיה ככ אמיתי ומכין אותך לחיים שאחרי זה. חשוב להתחבר עם המורים! התחצפתי כל השנה למורים וזה לא עשה לי טוב בכלל, הברזתי הרבה ונדפקתי בלימודים, אל תעשי את זה. ותזהרי פתאום צצים ערסים בכאילו, תתרחקי מהם
אנונימית
סיימתי את כיתה ז השנה, חשוב שתזכרי שלא כך הבנות שם הן הבנות שהיו לך שנה שעברה.. את תצטרכי להתמודד איתן ולהפטר מכל המשחקים ששיחקת עד כיתה ו' כמו חממות וכל זה.. תנסי להתחבר אבל לא יותר מדי.. לגבי המקובלות או לא אני לא יודעת אבל סביר להניח שכן, הלימודים הם שונים, לכל מקצוע יהיה מורה אחר.. מהכי גדולה בבית ספר את הופכת להכי קטנה, ממליצה לך לא להתקרב לשכבות הגדולות כי תכלס אין לך מה לעשות שם, אני לא יודעת מה איתך אבל אני לא התחברתי לבנות החדשות וקחי בחשבון שאם יהיו בנות שיהיו איתך בכיתה שנה הבאה אז הן ישתנו, או לטובה או לרעה, חשוב שאת לא תשתני ותהיה מי שאת, מה את עוד צריכה לדעת? אממ בכללי הבנות שם זה או כולן ביחד או חלק בנפרד.. אז המון המון בהצלחה!
היי, אני עולה לכיתה ח אז אני אספר לך קצת על השנה שלי.
שהגעתי לבית ספר החדש הכל היה שונה, להתרגל למורים, ילדים שונים, מצד שני הכרתי המון המון חברים חדשים, בנים, עניינים. התיידדתי עם המון ילדים שהם שנה מעלי והם נהיו חלק גדול מהחיים שלי. איך שהגעתי לבית ספר פשוט התחלתי לדבר עם ילדים ולהכיר. ונהייתי די פופולארית בזכות זה, השנה שלי הייתה מדהימה בזכות זה. שמזמינים אותך למסיבות או פגישות חברתיות גם עם ילדים מחוץ לבית ספר לכי, תהיה לך הזדמנות להכיר המון חברים חדשים!
אנונימית
אין מה לפחד. ואין טיפים בעקרון, זה יזרום טבעי
וואי אני זוכרת כשאני עליתי לכיתה ז..
ביסודי הייתי ממש לא 'מקובלת' וזה.. אבל בחטיבה זה משתנה.. וכשהגעתי לחטיבה נהיו לי הרבה חברים -אמיתיים- וזה חשוב שיהיו אמיתיים!
אל תהיי עם מישהו שלא טוב לך איתו!